Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

    Boboo, takze si za chvilku beries v robote dovolenku. :->
    A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

    Komentovat


      O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

      Boboo skvělá zpráva! (Sorry if translation sux. Used Google since my Czech knowledge >NIL)
      Naposledy upravil mfilos; 16.05.2011, 16:27:16.
      Visit my Amiga Blog here: http://www.mfilos.com
      [A4000D] http://www.amibay.com/showthread.php?t=18754 - [A600] http://www.amibay.com/showthread.php?t=5726

      Komentovat


        O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

        Autorem citovaného textu je mfilos Přejít na původní příspěvek
        Boboo skvělá zpráva! (Sorry if translation sux. Used Google since my Czech knowledge >NIL)
        Perfect czech translation and I guess your are the first "non-czech/slovak" speaking member here ;o) Welcome! ;o)
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

          Díky za zmínku amigaportalu, to potěšilo
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

            BoBoo: Kolik těch desek je na cestě??? Jaká bude série?
            Já jen jestli se na mě dostane

            Komentovat


              O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
              Díky za zmínku amigaportalu, to potěšilo
              To bol zamer!
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                20 ks, prva seria bude v desiatich kusoch, potom dalsia.
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  Zas som nieco spravyl HEC!

                  Tak troska sa pochvalim aj ja

                  Do karty som nahral Dummy firmware. A vypol CPU na akceleratore. A neuverite Amiga bez problemou nabehla

                  Dalsiom krokom bude implementacia Autroconfigu ala rusi.

                  Komentovat


                    O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                    Blahozelam!
                    Ako cakam na zasielku, snazil som sa vyuzit cas tak sa mi podarilo vypracovat Auto-config (develope-verzia). HW mam navrhnuty aj SW napisany. Simulacia funguje perfektne Uz len odskusat v reale...
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                      A pocitas aj z tym ze ta Amiga moze zaadresovat hocikde?

                      Komentovat


                        O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                        Idem presne podla dokumentacie Dave H. priznacny bit sa da nastavit ci ma OS fyzicky najst pamat a zistit jej kapacitu, alebo ma hladat ROM ktora urci kde bude sa bude FastRAM - cize dynamicka. Ak vieme z istotou, ze rozsirujuce zariadenie bude iba jedno, negeneruje sa ani PICOUT. Cize nie je potrebne tam este pchat dalsiu zavadzajucu rom co bude riadit adresne umiestnenie HW. Ci chces si to komplikovat? Aby som to upresnil, ak je by som ratal s tym, ze chcem viac ako jedno auto-config zariadenie je tvoje otazka opoctatnena, aby nasledujuce zarianie sa vedelo same presunut na volnu adresnu poziciu, na to retazenie je potrebny PICIN PICOUT. Takto je to riesne aj u zariadeni A590, kde fyzicky predurcene kde bude FastRAM a kde bude SCSI harddisk, ma logiku
                        Ja viem kde chcem aby bola FastRAM, a tie viem kde nechcem aby bola!
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                          Posli. Lebo to co mam doma ja tvrdi ze bud si mozem vyziadat byt v 8M casti alebo mi je to jedno. Nic viac.

                          Komentovat


                            Auto-config

                            Tak ti poviem, da sa to vysvetlit rozne. Mam celkovo 3 nezavisle dokumentacie, v kazdej z nich je nieco napisane, ale ani jedna nie je exaktna vo vyklade znenia. Teraz chapem preco A608 od rusa je zlatana tak ako je, pretoze tie dokumentaciu sa o urcitych veciach
                            nezmienuje.

                            Naprikad: pre E80000 a E80002 su priznacne bit-y pozitivne, co znamena ak sa v dokumentaci pise, ze index 8MB ma zapis 000, tak na datovu zbernicu posiela skutocne bit-y 000. Ale pri E80004 generovanie "product number" data na zbernicu idu negativne. cize mas index 1101 ktori chces poslat, no v skutocnosti musis poslat 0010. Neviem preco takto Dave vymyslel, nikde som sa nedocital ktore bit-y sa ako maju posielat az u projekte BigRam 8/32MB (web Haynie Garage). Dave venoval celu kapitolu prave zapisu Auto-config aj z ukazkami zapisu. Dost stroho je opisany Auto-config A2000 service manual, poslal som ti na mail to co mam.

                            BTW: Ako chapes toto
                            * The original Zorro specifications called for a few registers, like these, that remained active after configuration. Support for this is impossible, since the configuration registers generally disappear when a board is configured, and absolutely must move out of the $00E8xxxx space. So since these couldn't really be implemented in hardware, system software has never supported them. They're included here for historical purposes.
                            Naposledy upravil Boboo; 20.05.2011, 07:54:00.
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                              Chlapi, nechcete to tady rozdělit na několik samostatných témat? Já už se v tom začínám ztrácet a to je už co říct
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                                Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                                Chlapi, nechcete to tady rozdělit na několik samostatných témat? Já už se v tom začínám ztrácet a to je už co říct
                                Prober: Bude lepsie ked to bude v celku, tie temata navzajom suvisia, nakoniec je to uceleny projekt len obcas sa zajde do hlbky
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X