Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

    pocuj zatial sa vykasli na autoconfig, ries timing DRAM. To moze byt problem ze nemozes aktivovat FastRAM. Na ladenie mozes docasne pouzivat SW mountovanie, krok po kroku. Moze byt ze ten konfik mas ok, ale problem je niekde inde.
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

      Z trojice autoconfig/dram/akcelerator je autoconfig najjednoduchsi (kvoli casovaniu) Navyse mi dovoluje jednoducho otestovat jednotlive casti zapojenia.

      Dram by mala byt vcelku "jednoducha" Vsetko naviazem na clk. V mojom pripade je ale trosku problem to doriesit z pohladu ktore hodiny pouzit (v pripade neosadeneho cpu su to hodiny amigy, inak dodiny cpu. A na to musim mysliet uz v zaciatku navrhu. Hratky z VHDL ma naucili ze urobit skratku moze znamenat robit veci znovu od zaciatku.

      Komentovat


        O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

        zz_indigo: no toto je to co som ti davnejsie tu pisal, este len teraz sa zapotis, cakata cesta zarubana Drzim palce! Ale na vyuzbu VHDL je idealny projekt. Furiu som postavil na ABEL, FastRAM na SmartBUS port uz budem riesit cez VHDL a Xilinx XC9572XL 3.3v
        Naposledy upravil Boboo; 01.06.2011, 10:03:02.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          Update!

          Nieco na kukuc Furia je osaden na doske A600, momentalne ju testujem, cez vikend budem robit dalsiu vzorku.

          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Final_FuriaS628.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 244,4 KB
ID: 106421
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

            Len jedna technicka. Je mozne ze by si v buducnosti naprogramoval pamat na autoconfig v celej kapacite - t.j. 2 MB ? A bude mozne potom furiu "upravit" (nahrat novy kod) aby vedela primountovat cele 2 mega pamate ?
            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

            Komentovat


              O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

              Technicka odpoved:
              Na Furii je expanzny slot SmartBUS, je urceny na rozsirenie 4MB alebo 8MB full autoconfig FastRAM, ta zaroven deaktivuje 512KB co sa pripaja SW a ponecha 1,5MB tam kde je. Tak je mozne docielit az 9,5MB FastRAM.
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                A to rozsirenie 4Mb resp 8MB mas uz vymyslene, ci to ides este len vyvijat?
                A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                Komentovat


                  O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                  Autorem citovaného textu je Omachel Přejít na původní příspěvek
                  A to rozsirenie 4Mb resp 8MB mas uz vymyslene, ci to ides este len vyvijat?
                  Uz som zacal na tom robit Robim prieskum trhu ake pamate tam narbat...
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                    Pozeral s moje zdrojaky? Ja som vcul narazil na nedostatocnu dokumentaciu k casovaniu EDO DRAM. (CBR refresh)

                    Komentovat


                      O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                      Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                      Pozeral s moje zdrojaky? Ja som vcul narazil na nedostatocnu dokumentaciu k casovaniu EDO DRAM. (CBR refresh)
                      Pisal som ti mail, ze sa mi nepodarilo nalogovat na server kde mas VHDL zdrojak.
                      K tomo casovaniu, ja som si urobil natvrdo zaznam z logickym analyzerom celeho DRAM, tak mozem reverzne navrhut logiku.
                      Naposledy upravil Boboo; 01.06.2011, 16:03:54.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                        Ad zdrojaky: moja chyba. malo to byt https.

                        Ad dram. Mam EDO DRAM a datasheet sa hraje na pasrtizana. Nastastie som nasiel dataseet needo verzie Takze pojdem podla neho. Tak ci tak rozdiel je len v tom ci dany chip vie alebo newvie EDO mod.

                        Komentovat


                          O: Update!

                          A teraz fotecku ja
                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMAG0262.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 157,8 KB
ID: 106422
                          A ano upratal som

                          Komentovat


                            O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                            Az odladite turbinky na 600vku...... kludne zapoziciam moju A500 na testy novej turbinky s IDe radicom. ))
                            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                            Komentovat


                              O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                              A kdo zaplati vyvoj? /vias ake to bude drahe? Pokial nieco Ja/boboo robime nieco pre seba. tak do ceny akceleratora sa nepremieta cena naseho casu na vyvoj.

                              Komentovat


                                O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                                Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                                A kdo zaplati vyvoj? /vias ake to bude drahe? Pokial nieco Ja/boboo robime nieco pre seba. tak do ceny akceleratora sa nepremieta cena naseho casu na vyvoj.
                                Viem, ze si to predstavujem lahko, ale tu niekde som cital, ze pokial budete mat hotovu logiku uz to potom nieje problem urobit na A500, tusim Boobo to pisal, preto to beriem takto. Pokial je to zlozite a zozerie to cas, spoj sa s Boobom a urobime zase donate pre Vas.
                                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X