Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

    Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
    A kdo zaplati vyvoj? /vias ake to bude drahe? Pokial nieco Ja/boboo robime nieco pre seba. tak do ceny akceleratora sa nepremieta cena naseho casu na vyvoj.
    Jens na pětikilo zatím nic nemá (ani nic neříkal), takže vyvěsit Donate sem a hlavně na zahraniční fóra, snad by to vývoj zaplatilo. Ale k Donate by to zase chtělo nějaké záruky (těmi by mohly být právě vaše hotové karty pro A600).

    Ale to spekuluju, sám A500 nemám a ani nechci, nevím tudíž jaký by byl vlastně zájem.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

      Budem pesimista, nema to zmyslel, lebo doba je taka, ze ked sa nieco vymysli, vyrobi a da na trh kazdy mrmle ake je to drahe... A teraz si to zratajme, ak chcem do A500 kartu tak treba navrhnut akcelerator ak tak uz 020kou, nejaka ta Fastka a samozrejme IDE radic. Pri optimalnej cene sa dostaneme niekde +- 200,- EUR do niecoho co kazdy ma jebnute na skrini a zapte to na vianoce.

      U A600 je to nieco ine, je to mala Endlow Amiga, kompaktna, ma radic, PCMCIA uz sa s tym da viac hrajkat a vyuzit na gamesovanie. A600 zaziva momentalne Renesanciu!

      Jens na fore sa nechal pocut, ze urobi A500 ACA radu, bude ale na 020, kapacita FastRAM neznama (alebo mi to uslo) a radic bude prebrany od Finskeho vyvojara IDE68k je to implatovany IDE radic A600 do Xilinx XC9572XL, ten Fin ho zase prebral od jedneho Rusa.
      Na margo IDE vravel, ze nema zmysel nieco dalej vymyslat co uz je vyrobene a je to hlavne Free
      Naposledy upravil Boboo; 02.06.2011, 14:09:25.
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

        ano z trochou snahy sa daju A600 akceleratory dat do A500. A pametas si to dobre spominal som to ja.

        Komentovat


          O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

          Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
          ano z trochou snahy sa daju A600 akceleratory dat do A500. A pametas si to dobre spominal som to ja.
          tak ty, sorrac )
          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

          Komentovat


            O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

            Lenze ty si chel nieco navyse. co v tychto akceleratoroch nieje a ani nebude. IDE.

            Komentovat


              O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

              BTW Skusal som jadro TG68 pre Spartan3, je 68000 naprogramovana vo VHDL do FPGA obvodu, cize emulacia CPU. Dostal som sa az po kompile procesor interny clock som na stavil na 100MHz, zastavil som az pri hlaske, ze moja licencia WebPack-u nazahrna vytvaranie tohoto modulu Ten Spartan3 je uz dost lacny a vykon by prestal akukolvek realnu turbokartu na A600ke aj tu Jensovu
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                Boboo, nebodaj mas novu vyzvu?
                A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                Komentovat


                  O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                  cyclone-II/III stoja obdobne ako 68SEC000 16Mhz a zvladnu v pohode 150Mhz taktovane TG68

                  BWT: to co je za blbost ze nemozes vytvarat ten modul? Ja som to skusal v Quartuse a vpohode mi to skompilne.

                  Komentovat


                    O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                    Takze potom bude mat Doom na A600 aj 60FPS? :->
                    A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                    Komentovat


                      O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                      Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                      cyclone-II/III stoja obdobne ako 68SEC000 16Mhz a zvladnu v pohode 150Mhz taktovane TG68

                      BWT: to co je za blbost ze nemozes vytvarat ten modul? Ja som to skusal v Quartuse a vpohode mi to skompilne.
                      Tych 100MHz som dal z brucha, ten Spartan3 je pod 10,- Eciek Zalezi kde ho kupujes, Web-Pack tam ma nejake obmedzenie pri registracii, zatial som to neriesil
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                        To neviem ale A4000 by bola niekde inde
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                          aha. Ja mam obmedzenie na jednotlivych svabou a nemozem robit paralelny preklad ci preklad po castiach.

                          Komentovat


                            O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                            Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                            aha. Ja mam obmedzenie na jednotlivych svabou a nemozem robit paralelny preklad ci preklad po castiach.
                            Ja som skusal skor len tak z recesie, ako dokaze pracovat z objemnym kodom VHDL. Dokazal som si natagovat piny na puzdra, len ten binary uz neurobil. Ale zatial si vystacim XC95xx triedou aj tak som iba lama, chce to este vela sprtania
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                              Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                              Ja som skusal skor len tak z recesie, ako dokaze pracovat z objemnym kodom VHDL. Dokazal som si natagovat piny na puzdra, len ten binary uz neurobil. Ale zatial si vystacim XC95xx triedou aj tak som iba lama, chce to este vela sprtania
                              Klobouk dolů před vámi chlaci, jenom tiše závidím.... toto vlákno čtu jako SF literaturu
                              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                              Komentovat


                                O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                                vybral si si zly spartan3 letmmy pohlad do dokumentacie to potvrdzuje. podporovane FPGA
                                Spartan-II: ALL
                                Spartan-IIE: ALL
                                Spartan-3: XC3S50 - XC3S1500
                                Spartan-3E: ALL
                                Spartan-3A: ALL
                                Virtex-E: XCV50E - XCV600E
                                Virtex-II: XC2V40 - XC2V600
                                Virtex-II Pro: XC2VP2 - XC2VP7
                                Virtex-4: LX: XC4VLX15, XC4VLX25, XC4VSX25, XC4VFX12

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X