Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

    to Vas fakt este nenapadlo ???
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    Komentovat


      O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

      Já mám taky dotaz. Furie pojede v klasickém Case po uzavření klávesnicí? Furie s RAM bude taky výškově v pohodě pro uzavření krytu s klávesnicí? Pokud jsem to dobře pochopil, po osazení 8mb RAM na furii, bude 1mb Chip RAM v expanzním slotu k ničemu? Pak by stačilo udělat plošňák velikosti Expanzního slotu , udělat díru v plošňáku a osadit ho ventilátorem který by odsával teplý vzduch, teoreticky by se dalo vše elegantně napájet z expanzního slotu... Je to proveditelné?

      Komentovat


        O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

        Odpoved:
        CASE sa da uzatvorit, klavesnica nebude prekazat, pridavna pamat 1MB Chip sa da pridat. Po nafuknuti komplet vsetky rozsirovacich pamatovich doplnkov sa dosiahne 11,5 MB RAM (2MB Chip, 8 MB Fast, 1,5MB Slow Fast)
        Problem je vetranie, treba vytlacit stojaci horuci vzduch spod akceleratora.

        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Furia_Fan.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 217,0 KB
ID: 106498
        Toto by mohlo problem vyriesit
        Naposledy upravil Boboo; 07.11.2011, 15:28:47.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

          Pokud místo CF použijete SD kartu, bude uvnitř zas o trošku víc místa na proudění vzduchu.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

            Mozno trosku hej, dolezite je podfuknut dosku akceleratora v smere sipok. Vstlak ventilatora to umozni.. dnes vyskusam.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

              Moc se s tím serete. Přitom stačí vložit do PCMCIA konektoru speciální PCMCIA-Vysavač redukci a máte po problému
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                Tak vecer som sa pohral s Fan, je umiestneny na gumickach aby sa vybracie neprenasali na CASE a nezvysovak sa hluk. Je napajany priamo od konektora Amigi +12V.
                Toto aktivne chladenie vyrazne pomohlo na stabilite, hlucnost zodpoveda modernemu notebook-u.
                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fan.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 319,3 KB
ID: 106500
                Naposledy upravil Boboo; 08.11.2011, 08:21:30.
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                  Vidim dobre? Pokus sa robil na mojej amige?
                  A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                  Komentovat


                    O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                    Autorem citovaného textu je Omachel Přejít na původní příspěvek
                    Vidim dobre? Pokus sa robil na mojej amige?
                    Aspon to budes mat dobre odladene
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                      Boboo: I přes tyto patálie samozřejmě moje nabídka platí, Fúrii mi pošli, jen co ti dotečou prachy . Jde mi čistě technicky o to, že jsem lama a tyhle věci mne umí vyděsit.

                      Předsedův nápad s chlazením klávesnicí se mi zamlouvá, že jo, ono zase jak často Amču otvíráš...

                      Proberův nápad s PCMCIA větrákem naráží na ten problém, že nemůžu používat v ten samý okamžik PCMCIA2CF. A jelikož se Fúrie hřeje nejvíce při rozbalování souborů (tedy nejčastěji právě z CF na interní HDD), tak...

                      Obrázek s větráčkem ve mně budí mdloby. No, jelikož na tom chci jenom hrát, tak snad nebude aktivní foukátko potřeba. Snad se podaří nějak ten plech klávesnice zapojit do procesu chlazení.
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                        Proberův nápad s PCMCIA větrákem byl trapný a nemístný sarkasmus. Už jsem mu za to dal 2x přes hubu
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                          Tiez som sa tesil, ze budem mat A600 a A1200 ako tiche systemy. Ale ak sa to neda bez toho, tak co uz.
                          A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                          Komentovat


                            O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                            Verim, ze casom sa problem vyriesi... dost velku nadej davam expanznej pamati 8MB. Samotny problem spociva v tom, ze pamat na Furii je spatne topologicky umietnena.
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                              OK, tak já čekám na tvé instrukce v SZ (pokud jsem něco nepřehlédl).
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat


                                O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                                Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                                OK, tak já čekám na tvé instrukce v SZ (pokud jsem něco nepřehlédl).
                                Dnes idem zaniest na postu nejake zasielky, nech to ubuda. Priebezne sa budem ohlasovat cez SZ ostatnym.
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X