Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    a ja paypal ucet

    Komentovat


      #62
      Paypal... Myslete i na ty, co tohle nevedou a chtěli by přispět... To mám posílat eura v obálce? S kvalitou ČP dojde prázdná

      Komentovat


        #63
        PayPal určitě není jediná možnost, určitě tam půjde zveřejnit i klasický bankovní účet. Záleží na Boboovi, jestli to bude chtít.

        Jinak, v současné době je už Bobooův web v provozu, ještě si musí vybrat vzhled a doplnit informace. Speciálně pro Venoxe, PayPal donate je už taky plně funkční
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #64
          Tak ja sa posnazim v co najkracom case web zaplnit informaciami. Necakal som, ze Prober to tak rychlo rozbehne!
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #65
            Jsem musel, on mi Venox už celkem šlapal na paty
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #66
              mam aj moneybookers A kludne mozes aj na ucet

              Komentovat


                #67
                Dalsi krok

                Takze Logika je vyladena, dalsi krok je previest tuto funkcnu cast do jedneho cipu GAL16V8 co bude asi fuska. V pondelok budem robit objednavku z Farnell. Ak to este plati, ze ma chcete podporit a pomoct mi lespie znasat investicie do vyvoja Furie, mozete mi poslat nejaku drobnu ciastku na Paypal: boboo@szm.sk Vyska prispevkuje je podla vlastneho uvazenia a nebude zverejnovana, prispevok je dobrovolny Vsetkym vopred dakujem!
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #68
                  Co si nenapisal objednaval som dost veci z farnellu

                  Komentovat


                    #69
                    Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                    Ak to este plati, ze ma chcete podporit a pomoct mi lespie znasat investicie do vyvoja Furie, mozete mi poslat nejaku drobnu ciastku na Paypal: boboo@szm.sk Vyska prispevkuje je podla vlastneho uvazenia a nebude zverejnovana, prispevok je dobrovolny Vsetkym vopred dakujem!
                    Hele, co ty stránky teda?
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #70
                      Na tych budem priebezne pracovat, ak chcete dalsie informacie foto, video a podobne musim trosku na tom popracovat.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        #71
                        Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                        Co si nenapisal objednaval som dost veci z farnellu
                        Zoznam este nemam dokonceny, cakal som ake budu vysledky z optimalizovanej logiky, tak som este nevedel presne co bude treba. Hradlovu verziu na baze ACT by som mal vypracovanu, ale najracej by som to praskol do PLD, bolo by to mensie, lacnejsie a hlavne plne synchronne. ACTckova logika je spolahliva, 8 hodin nepretrziteho zahorovania, vsetko OK.
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          #72
                          Tak dnes som otestoval aj MAS Player, pri prehravani MP3 vytazenost CPU je od 35 do 40%. Prehravanie hudby je plynule bez cukania. Nie je potrebne pouzit SlowCPU mod, co v pripade 7MHz je nutne, vyrovnavacia pamat staci 64k
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #73
                            To fakt? Ved MP3 mi kedysi ledva sli na 030...
                            ???

                            Komentovat


                              #74
                              MAS Player je HW prehravac MP3 na PAR: port. SW prehravanie na 68000 to je nemozne...
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                #75
                                Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                                Zoznam este nemam dokonceny, cakal som ake budu vysledky z optimalizovanej logiky, tak som este nevedel presne co bude treba. Hradlovu verziu na baze ACT by som mal vypracovanu, ale najracej by som to praskol do PLD, bolo by to mensie, lacnejsie a hlavne plne synchronne. ACTckova logika je spolahliva, 8 hodin nepretrziteho zahorovania, vsetko OK.
                                Posles mi to?

                                Z farellom sa mozeme dohodnut na zdielani nakladou na dopravu Vzdy nieco zabudnem. Inak ak by so to chel skusit prehodit do CPLD mam to taky pidi "vyvojovy" kit z Mach64/32 SW je u lattice

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X