Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
    Na tych budem priebezne pracovat, ak chcete dalsie informacie foto, video a podobne musim trosku na tom popracovat.
    Ok, máš to připraveno a pak mi dej vědět, doplníme to a naučím tě s tím dělat.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #77
      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
      Ok, máš to připraveno a pak mi dej vědět, doplníme to a naučím tě s tím dělat.
      Dakujem!
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        #78
        peniaze

        zatial iba test paypalu : The money has been sent!

        Vladimír, you have sent €15,00 EUR to Krizma.
        We have sent you a receipt for this transaction, and an email has been sent to your recipient

        Nech padne na uzitok, postupne este nieco prihodim, vyplata este neprisla...
        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

        Komentovat


          #79
          Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
          Posles mi to?

          Z farellom sa mozeme dohodnut na zdielani nakladou na dopravu Vzdy nieco zabudnem. Inak ak by so to chel skusit prehodit do CPLD mam to taky pidi "vyvojovy" kit z Mach64/32 SW je u lattice
          Ale to je uplne za jedno, doprava je nejakych 5 Eciek, ak rozdelime postovne, tak nakoniec ak to budem preposielat ku mne, tak doplatim dalsie postovne v ramci SK. Nakoniec som na tom rovnako Ak by to bolo objemnejsia vec tak potom sa to oplati. Suciastky mi chodia v A4 obalke.
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #80
            Zacal som prerabat logiku do PLD (jedneho cipu), uvidime ci sa to podari, ak ano potom by bol radic FastRAM v jednom PLD a v druhom logika Furie!
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #81
              Zo zaujimavosti som pocital cenu suciastok (jedneho kusu Furia), predbezne to vyslo 59,50 Eur v ratane DPH, cena dosky nie je zaratana, tu zistim dodatocne. Cena by sa dala stlaci o 7,- Eur v pripade pouzitia 16MHz procesora v kalkulacii je 20MHz.
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #82
                Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                Ale to je uplne za jedno, doprava je nejakych 5 Eciek, ak rozdelime postovne, tak nakoniec ak to budem preposielat ku mne, tak doplatim dalsie postovne v ramci SK. Nakoniec som na tom rovnako Ak by to bolo objemnejsia vec tak potom sa to oplati. Suciastky mi chodia v A4 obalke.
                To uz neches zajst na pivo?

                Komentovat


                  #83
                  Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                  Zo zaujimavosti som pocital cenu suciastok (jedneho kusu Furia), predbezne to vyslo 59,50 Eur v ratane DPH, cena dosky nie je zaratana, tu zistim dodatocne. Cena by sa dala stlaci o 7,- Eur v pripade pouzitia 16MHz procesora v kalkulacii je 20MHz.
                  Nj, cena tý desky bude počítám tak 30. Čili stále ještě je to pořád řekněme na 2/3 Jensovy karty. Ale to jsou jen součástky, taky samozřejmě je potřeba započítat cenu práce.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #84
                    Este sa da stlacit cena na pametach nasiel som lacnejsi eq. predbecne som sa informoval, doska by mal byt v rozsahu 10-15 Eur ale to je len odhad.
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #85
                      Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                      To uz neches zajst na pivo?
                      Mozeme. nie je problem... nachystam si pero, papier na poznamky
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        #86
                        podpora

                        to video z WB a hry by bodlo aj ked to este nemas komplet, proste aby sme zaslintali LCDčko
                        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                        Komentovat


                          #87
                          pri 5kusovej serii sa da dostat na 8E za prekovenu verziu z ochrannou maskou a potlacou. a z poctom to ide dole.

                          Komentovat


                            #88
                            Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                            to video z WB a hry by bodlo aj ked to este nemas komplet, proste aby sme zaslintali LCDčko
                            Budem musiet na tom zamaknut Tiez si myslim, ze by to bol lepsi tahak ako staticke obrazky z testov.
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #89
                              Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                              pri 5kusovej serii sa da dostat na 8E za prekovenu verziu z ochrannou maskou a potlacou. a z poctom to ide dole.
                              Ano mas pravdu, ja som sa informoval, nechal som si zaslat informacie o dodavateloch na SK. Jeden nas zakaznik co aktivne pracuje v tejto oblasti, mi podal infotmaciu, ze 1dm2 (zo vsetkym) vychadza uz od 5 Eur. Samozrejme zalezi od mnozstva, ja pocitam tak 30 - 40 dosiek. Myslim, ze viac nema vyznam pretoze sa ocakava ACA 030 od Jensa.
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                #90
                                Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                                Ano mas pravdu, ja som sa informoval, nechal som si zaslat informacie o dodavateloch na SK. Jeden nas zakaznik co aktivne pracuje v tejto oblasti, mi podal infotmaciu, ze 1dm2 (zo vsetkym) vychadza uz od 5 Eur. Samozrejme zalezi od mnozstva, ja pocitam tak 30 - 40 dosiek. Myslim, ze viac nema vyznam pretoze sa ocakava ACA 030 od Jensa.
                                moj oblubeny cinan: 5 plosakou (40$) 25 plosakou dvojnasobok.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X