Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
    moj oblubeny cinan: 5 plosakou (40$) 25 plosakou dvojnasobok.
    Potrebujem vyrobit dosky, hrubka spojou 9-10mil aj roztec, on ma minimum 12mil co mi nevyhovuje.
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #92
      Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
      Potrebujem vyrobit dosky, hrubka spojou 9-10mil aj roztec, on ma minimum 12mil co mi nevyhovuje.
      Preboha co strikujes? ake tam mas puzdra?

      QFP - roztec 0.8 mm ~ 31.5mil
      TQFP - roztec 0.5 mm ~ 19.7mil
      Naposledy upravil zz_indigo; 09.11.2010, 11:07:08.

      Komentovat


        #93
        Mrkni sa na S615 FastRAM je to robene 10mil.
        10mil = 0.254 mm co nie je nic dramaticke

        Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
        Preboha co strikujes? ake tam mas puzdra?

        QFP - roztec 0.8 mm ~ 31.5mil
        TQFP - roztec 0.5 mm ~ 19.7mil
        Ale to mi udavas hrubku sticnych plosiek na puzdre, ja mam na mysli uz samotne vodice od puzdier dalej.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #94
          News

          Cez vikend je v plane natocit nejake video Furia v akcii (ak by to nevyslo nahradny termin 17.november) Sobota, stretko zz_indigo, konzultacia, prevedenie logiky do PLD cipu
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #95
            Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
            Mrkni sa na S615 FastRAM je to robene 10mil.
            10mil = 0.254 mm co nie je nic dramaticke



            Ale to mi udavas hrubku sticnych plosiek na puzdre, ja mam na mysli uz samotne vodice od puzdier dalej.
            Mas pravdu

            Komentovat


              #96
              Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
              Cez vikend je v plane natocit nejake video Furia v akcii (ak by to nevyslo nahradny termin 17.november) Sobota, stretko zz_indigo, konzultacia, prevedenie logiky do PLD cipu
              no modlim sa pre tu prvu sobotu
              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

              Komentovat


                #97
                tak evidentne video tuto sobotu nebolo .... Priatelka zauradovala? ...
                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                Komentovat


                  #98
                  Sobota: pracovne stretnutie zz_indigo, vecer som to uz nemal pod kotrolou - priatelka.
                  Nedela: Rodinne navsteva, vecer programovanie jadra do PLD

                  Ak dnes, zajtra, pozajtra video natocim, musim pockat pokial mi kolega prinesie SW na strihanie videa s podorou exportu na Youtube. Cize takto to je
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    #99
                    Update

                    - Video je uz v digitalnej forme, caka na zostrihanie
                    - Logika Furie, bola prepracovana do jedneho cipu PLD, je tam dostatocne miesto aj FastRAM radic.
                    - Momentalne riesim zadrhel ColdReset, niektore programi umoznuju SW Reset (Antiviry) zial Amiga zatuhne a k restartu nedojde. Problem je niekde v casovani pri HC CPU tento problem nevznika.


                    Logika Furie uz len jednom puzdre PLD


                    Prepisanim jadra do PLD sa zvysila stabilita oproti klasickym hradlam.
                    Naposledy upravil Boboo; 22.11.2010, 14:48:55.
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                      tak evidentne video tuto sobotu nebolo .... Priatelka zauradovala? ...
                      Chlapi netlačte na Bobooa tolik ;o) Ať si dělá všechno v klidu a jak dlouho potřebuje, zbytečně bude stresovaný.

                      Karta je moc hezká, přeju hodně síly a štěstí Boboovi, aby kartu dokončil a obšťastnil nás několika kousky Fůrie nás hladové "šestistovkáře" ;o)
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        Este dojednavam Amigu - 600vku z allegra, aspon jednu malu Amigu si neham..... bez nej je mi zase smutno..
                        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                        Komentovat


                          Fúria

                          Já furt nechápu jak to ten Boboo dělá. Sestavit nějakej blikač nebo pípák to jo, ale tohle ?
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            To je jednoduche. Nepotlapkava sa po pleci aku jedinecnu vec splasil. Ale investuje cas a peniaze do vzdelavania. Ono kupit nieco na porovnavanie si "penisou" je fain. Ale vedomosti sa daju pouzit univerzalnejsie

                            Komentovat


                              Tak ten poslední příspěvek jsem asi nepochopil.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat


                                Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                                Já furt nechápu jak to ten Boboo dělá. Sestavit nějakej blikač nebo pípák to jo, ale tohle ?
                                Zacina to blikacom, NF zosilovacom, radiom VKV a casom clovek zisti, ze dokaze aj viac. To je cela veda
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X