Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
    A hlavně ten název je super Fúria !
    Ten nazov bol uplne spontanny, mozno to bolo tym, ze som sa pri tom vyvoji dost najedoval a DevKit sa choval nepredvidatelne "doslova ako Fúria"
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #17
      Ale obsahuje to slovo "FURY" což je myslím víc než výstižné
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #18
        Donate

        Mozme spravit zbierku na tvoj vyvoj TURBO kariet DONATE - Vsetko co by si potreboval sa z toho zaplati

        Vsetko co by si potreboval sa moze prefinancovat.
        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

        Komentovat


          #19
          Skveli napad! Len neviem ci by sa tam nieco nazbieralo, taketo vyvojove srandicky nieco stoja. Prefinacovanie som do teraz riesil zo zisku z redukcii PS2 a predajom cipov ARISE HD. Vidim, ze sa v tebe skryva obchodny strateg
          Naposledy upravil Boboo; 21.10.2010, 09:53:20.
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
            Skveli napad! Len neviem ci by sa tam nieco nazbieralo, taketo vyvojove srandicky nieco stoja. Prefinacovanie som do teraz riesil zo zisku z redukcii PS2. Vidim, ze sa v tebe skryva obchodny strateg
            Vidim ,ze si to uz dal aj do sveta na amiga.org

            Podla mna urcite sa nieco nazbiera - daj video fungovania prvej ALFY, proste ako rychlo to fici a peniaze sa len pohrnu.

            Na zaciat by som ti poslal 20-30 € za mna ako prvy vklad Aj ked je to smiesna suma , oproti real nakladom , ale na zaciatok aspon. Ked v nieco verim - nemam prekazky

            Musis ludi nabudit - ta parava cesta je video


            a hlavne - ty si uz nieco dokazal aj vytvorit
            Naposledy upravil venox; 21.10.2010, 10:00:21.
            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

            Komentovat


              #21
              Venoxi naprostý souhlas.

              Ale pro Boboo už to bude trochu jako závazek. Ale pokud to už chodí a chce to jen dokončit, tak bych to udělal jak Venox navrhuje, pěkné video (testy v reálu, nějaká hra) a možnost malého Donate na vývoj.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #22
                Ještě jeden dotaz... na kolik přibližně odhaduješ koncovou cenu ve formě stavebnice?
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #23
                  To nedokazem odhadnut, vobec este neviem ci bude logika v PLD obvode alebo, ju necham v SMD hradlach to moze byt hned rozdiel cca 10 Eur. Tiez cena pamati SRAM sa pohybuju smerom na hor, min. rok som ich kupoval za 7,- Eur za kus dnes uz stoji cca 11,- Eur. Mojou ulohou a hlavne zaujmom to sklepat cenou co najnizsie a zaroven aby to nebolo na ukor stability. Zase kompromis sa tu moc neoplati, racej nech je to spolahlive.
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    #24
                    AK by to chel robit ako stavebnicu tak to bude musiet byt idealne z ne SMD suciastkamy. A to potom nebude male. Uz len tu jeho RAM malokdo z vas zvladne doma zlozit do funkcneho stavu.

                    Komentovat


                      #25
                      Ano idelane by to bolo SMD suciastkami, len tu je velky problem. Kazdy vyrobca hradiel vykazuje ine hodnoty, je to ta sama suciatka napr. Texas Instr. ako Motorola a vykazuje ine parametre. Moze sa stat, ze moze sa dochadzat k oneskorenemu preklapaniu hradiel, co ma za nasledok padanie popripade nefunkcnost.
                      Priklad, pri jednom preklopni moze byt dlzka 3ns a pri dalsom uz 8ns co je problem Momentalne to mam vsetko zbuchane z 74ATCxx lebo zrovna 74Fxx vznikal tento problem. Chce to dalsie merania a vypracovat exaktny timig.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        #26
                        video

                        to video teda urobis? workbench praca a zopar hier narocnejsich
                        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                        Komentovat


                          #27
                          Az ked to bude vyladene!
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #28
                            Boboo & zz_indigo - ste machri!

                            dnes uz malokto vyvija HW na klasicke Amigy (toboz na Slovensku ci v Cechach) a o to je vasa snaha cennejsia a mala by sa vsemozne podporovat!

                            a aj preto suhlasim s venoxom, ze nejaka motivacna zbierka by urcite bodla, ja verim, ze dost ludi z tohto portalu velmi rado prispeje nejakou sumickou ved denne miname drobne na rozne ine nepodstatne veci, tak preco by sme nepodporili aj tie podstatne, t.j. vyvoj Amiga HW?
                            Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                            Komentovat


                              #29
                              vies problem je z casom. a nemyslim si ze by sme boly az taky machry. Ja mam na to skolu A Bobo nervy A jedno aj druhe sa da ziskat ked sa chve a je treba mat cas. A toho teda moc nieje. Moja verzia 2.0 este stale nema nahrate GALko a uz to budu mesiace co je pametova cast skompilovana.

                              A Je pravda jak bobo spomenul dlho sme sa zaoberali potrebamy CPU a neuvedomoli sme si ze aj AMIGA je obdobne naladova. A nebyt bobovej vytrvalosti tak by sme to nevedely.

                              Komentovat


                                #30
                                Fúria 5628

                                Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                                ... a nemyslim si ze by sme boly az taky machry.....
                                A Je pravda jak bobo spomenul dlho sme sa zaoberali potrebamy CPU a neuvedomoli sme si ze aj AMIGA je obdobne naladova. A nebyt bobovej vytrvalosti tak by sme to nevedely.
                                Ale nechte na hlavě pánové, machři jste ať se tomu budete bránit nebo ne... smekám před vámi klobouk, a kdybych měl A600, tak už si objednávám
                                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X