Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nové ISO pro Efiku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nové ISO pro Efiku

    Nevím kolik je tady nadšenců do AROSu, ale přeci jenom kdyby náhodou .

    Po chvíli škemrání na Aros-Exec mi uživatel "mausle" přislíbil že vytvoří novou kompilaci AROSu pro Efiku. Tak se také stalo, a vy si ji také můžete stahnout ze stránek aros.org v sekci Download.

    Zatím jsem neměl možnost ji vyzkoušet, ale i tak věřím že přinese stabilnější systém a nějakou tu novinku. Vždyť poslední ISO pro Efiku je přes rok staré.
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    #2
    Nevíš o nějaké poslední verzi Arosu pro Pegasos ?
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #3
      No, jestli myslíš boot ISO, tak ani nevím že nějaké je. Ale občas mrknu na git a koukal jsem že sonic v posledních dnech upravoval něco na MorphOS. Nevím zda host či boot verzi. Jinak jsem koukal že věnoval dost úsilí host verzi pro MacOSX jak ppc tak i Intel.
      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

      Komentovat


        #4
        Prosím, mohl by někdo zkusit nabootovat toto ISO http://aros.sourceforge.net/cgi-bin/...c-boot-iso.zip z CDrom na efiku. Já totiž externí mechaniku k Efice nemám. Po překopírování na HDD a restartu mi hodilo chybovou hlášku. RTAS ....něco.... return 0 a nic.

        Potřebuji vědět zda to dělá i z CD, abych to mohl zaurgovat.... Dík
        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X