Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Linuch pro UAE

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Linuch pro UAE

    S příchodem WinUAE zvládající i MMU se na Aminetu objevila instalace Debianu včetně X11. Docela jsem se na to těšil (jak malé děcko, bo přetažení do reálné Amigy není zas takový problém), ale trochu mě ty X11 zklamaly. A proto se ptám těch, co mají lepší paměť než já - opravdu to tehdá takhle vypadalo a nebo je to jen nějaká zmršenina od autora této instalace? V dřevních dobách jsem totiž používal na pecku převážně RedHat a tam ta Xka byla poněkud rozumnější a více podobná klasické představě desktopu...

    #2
    Co je to za verzi Debianu? Soucasne linuxove desktopy jsou graficky dosta narocne, takze je tady mozna pouzity nejaky malo narocny windowmanager. Amiga by celkem urcite nic jineho stejne neutahla.

    PS: Uz jsem to nasel, to je Debian 3.1, pricemz soucasna verze je 5, takze tohle je fakt mnoho let stare a Debian konkretne se na desktop fakt nespecializuje.
    Naposledy upravil Doda; 28.10.2010, 01:10:19.

    Komentovat


      #3
      To opravdu škoda. Těšil jsem se na použitelná Xka. V tomhle desktopu se ani trochu nevyznám... Asi jsem už moc zhýčkaný moderními distry

      Komentovat


        #4
        asi. ale je pravda ze tie X-ka tam neboly ziadna slava a hlavne ked to clovek nezoptimalizoval

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X