Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Resetkání 2011

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Já se zeptám ségry v Jedovnicích, jak má velký byt
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #17
      Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
      Já chci a přesto do Prahy na sraz nemůžu. Páč něco jiného je chtít a něco jiného na to mít. Také přece neplatí, kdo chce ferari, tak ho má...
      cesta zase tolik nestojí, ale jo každej to vidí jinak no
      Naposledy upravil Lasice; 08.11.2010, 19:40:53.
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        #18
        Chtěl bych mít tvůj optimismus. Mě jen cesta na PP vyjde odhadem na 2k a to měsíc po předchozí akci z rodinného rozpočtu nevyrvu. Navíc jak říká přítelkyně, na kraviny

        Ale o penězích to není určitě, což jsem viděl na AKF 08, kdy nedojeli ani pražáci co to měli za humny
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #19
          A co mám říkat já, všude po mě chtějí minimálně 5-6 tisíc za prostory, na vstupném vyberu tak polovinu, druhou polovinu doplatím ze svého. Ale s tímhle do toho to jdu! Nejde o prachy, jde o zábavu a o kámoše, nalákat a vylákat ze svých temných doupat Amigisty a scenery z okolí. Přesvědšit je, že takové hromadné akce posilují naší komunitu.

          Předpokládám, že Brno sraz bude dobrou alternativou a satisfakcí právě pro ty, pro které je Praha, Tachov a Děčín hodně z ruky.

          Já osobně jsem srazům podlehl, doma mám podporu a už se těším na prcka, až bude mít trochu rozum a bude s joystickem a Amigou 600 v batůžku jezdit se mnou ;o)))
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
            Já osobně jsem srazům podlehl, doma mám podporu a už se těším na prcka, až bude mít trochu rozum a bude s joystickem a Amigou 600 v batůžku jezdit se mnou ;o)))
            To si taky říkám. Zatím se celkem zajímá o notebook, ale jen takovým tím nadšením, že se mu líbí, že když šmatlá prstem po touchpadu, jezdí na displeji šipka. Doufám že bude po tatínkovi no, nějakou tu amigu pro něj v záloze samozřejmě mám
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #21
              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
              A co mám říkat já, všude po mě chtějí minimálně 5-6 tisíc za prostory, na vstupném vyberu tak polovinu, druhou polovinu doplatím ze svého. Ale s tímhle do toho to jdu! Nejde o prachy, jde o zábavu a o kámoše, nalákat a vylákat ze svých temných doupat Amigisty a scenery z okolí. Přesvědšit je, že takové hromadné akce posilují naší komunitu.
              Že jsi tomu propadl, to se nedá přehlédnout Ale jen pár postřehů:
              1. Snažíš se to pořádat moc brzy po předchozích akcích. Bytefest - říjen, Prase párty - listopad.
              2. Zatím nemáš zajištěny prostory a už to plánuješ na leden. Nevím jak ostatní, ale já musím hlásit dovolenou minimálně měsíc dopředu.
              3. Přesný termín a místo, nějaké další informace by byly opravdu fajn.
              4. Brno je velice fajn, pro mě osobně úplně ideální místo na podobné akce.

              Podle mě to i přes veškeré nadšení děláš moc zbrkle, což ve výsledku nemusí být to nejlepší. Proč leden? Proč ne březen, duben, květen? To musí být všechny Amiga akce nutně na konci nebo na začátku roku? Pokud by ale už teď byl jasný termín akce, tak bych vynechal Prase párty a přijel do Brna.

              Rozhodně to ale neber tak, že tě od toho odrazuju. Právě naopak. Ale ta organizace bude asi trošku složitější než chlapi, přijeďte příští víkend Zkus se pobavit s Tomsoftem, ten má v těch organizačních věcech už zkušenosti.

              Navíc pokud by bylo více času, tak se ta akce dá daleko lépe zveřejnit, na portále se nahodí informace, rozešlou se e-maily atd...

              P.S.: Ty vaše juniory vám zavidím, já když mladýmu ukážu Amigu tak se mi směje do obličeje
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #22
                Abych byl upřímný, v lednu mně těžko někdo vytáhne kamkoliv... mráz, sníh brrrr. Ten březen bych viděl nadějněji.
                www.oldcomp.cz
                party.oldcomp.cz

                Komentovat


                  #23
                  A květen už je u mě zase moc pozdě, to mi začíná letní sezóna a to znamená že u mě upadá zájem o staré kompy. Výjimkou teda bylo Vrané.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                    1. Snažíš se to pořádat moc brzy po předchozích akcích. Bytefest - říjen, Prase párty - listopad.
                    2. Zatím nemáš zajištěny prostory a už to plánuješ na leden. Nevím jak ostatní, ale já musím hlásit dovolenou minimálně měsíc dopředu.
                    3. Přesný termín a místo, nějaké další informace by byly opravdu fajn.
                    4. Brno je velice fajn, pro mě osobně úplně ideální místo na podobné akce.

                    Podle mě to i přes veškeré nadšení děláš moc zbrkle, což ve výsledku nemusí být to nejlepší. Proč leden? Proč ne březen, duben, květen? To musí být všechny Amiga akce nutně na konci nebo na začátku roku? Pokud by ale už teď byl jasný termín akce, tak bych vynechal Prase párty a přijel do Brna.

                    Rozhodně to ale neber tak, že tě od toho odrazuju. Právě naopak. Ale ta organizace bude asi trošku složitější než chlapi, přijeďte příští víkend Zkus se pobavit s Tomsoftem, ten má v těch organizačních věcech už zkušenosti.
                    No téma je "Chtěli byste sraz na Moravě". Tohle není pozvánka na konkrétní akci, je to diskuze o tom, kdy, kde a jak naplánovat sraz v Brně. Kluci se vyjádřili, že v Lednu by to bylo OK, tak sháním prostory na konec Ledna.

                    Konkrétního není zatím nic, na tom se denně pracuje.

                    Nevím na co bych se měl ptát Tomsofta, on má prostory tam, kde pracuje. Já takovou možnost nemám. Co se týče dalších věcí, tak následuje ofiko pozvánka (včetně časového rozvrhu), před akcí prostory uvelebit pro konkrétní účel, připravit zvukovou a promítací aparaturu a valíme ;o)
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #25
                      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                      P.S.: Ty vaše juniory vám zavidím, já když mladýmu ukážu Amigu tak se mi směje do obličeje
                      Začínáme s Chainem připravovat něco pro úplně nejmenší děti. Můj kluk teď chodí kolem stolu kde se válí joypad od Amigy, mačká čudlíky a ptá se, k čemu to je. No a já jsem s překvapením zjistil, že mu to nedokážu tak úplně vysvětlit. Na hry je ještě moc malý (2 a čtvrt roku) a na Aminu jsem nenašel žádný software, který by nějak dokázal úplně nejmenším dětem přiblížit interakci joypadu s obrazovkou. Takže jsme se rozhodli vyvinout nějaký jednoduchý softík, aby kluk pochopil, že když zatáhne doleva, panďulák na obrazovce půjde do leva a když zmáčkne fire, jak na něj třeba vyplázne jazyk. Napadlo nás to dneska a chcem to nějak v krátké době spíchnout. Myslím že by to pomohlo spoustě tatínků v našem věku s malými synky obhájit Amigy před maminkami

                      Kdyžtak tohle přesuňte do nějakého vhodnějšího tématu.
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #26
                        Taky jsem spise pro unor nebo pozdeji. Pristi tyden se potkam s deforem a snappacem, tak jim dam vedet, ze se neco chysta.
                        AmigaOS // AROS

                        Komentovat


                          #27
                          Autorem citovaného textu je Sindlarv Přejít na původní příspěvek
                          Taky jsem spise pro unor nebo pozdeji. Pristi tyden se potkam s deforem a snappacem, tak jim dam vedet, ze se neco chysta.
                          To by bylo naprosto super! Ono to na ten Únor nakonec asi padne, jelikož se mi nedaří sehnat prostory, Lužánky padly, protože nás tam nechtějí nechat přes noc. Základní školy nám zase nevěří a nebo je taktéž odrazuje fakt, že tam budeme přespávat.

                          Zkouším to teď přes kamarády a jejich konexe. Ale jestli by z vás někdo o něčem věděl, prosím dejte mi echo, dík.


                          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                          Začínáme s Chainem připravovat ...
                          He he Chaina bysme mohli dotáhnout, bydlí kousek od Brna, vypijou s Proberem dvě tři plnotučný a dají to zase dohromady ;o)
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #28
                            Nevim, nakolik to muze jeste mit vyznam, ale pamatuju si, ze SampL kdysi organizoval sraz amigistu (uz ale ani nevim, co to bylo...) v salu DPMB na Hlinkach. Ve foru mezi cleny ho nevidim, ale videl jsem, ze na webu CADA celkem nedavno pripsal komentar k Eastern Party 98, takze asi zije a treba nekdo (ExiE, snappy?) ma kontakt...
                            AmigaOS // AROS

                            Komentovat


                              #29
                              Jsem pro různé zvěrstva, ale předem hlásím, že leden až duben budu v Německu.
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat


                                #30
                                Autorem citovaného textu je Sindlarv Přejít na původní příspěvek
                                Nevim, nakolik to muze jeste mit vyznam, ale pamatuju si, ze SampL kdysi organizoval sraz amigistu (uz ale ani nevim, co to bylo...) v salu DPMB na Hlinkach. Ve foru mezi cleny ho nevidim, ale videl jsem, ze na webu CADA celkem nedavno pripsal komentar k Eastern Party 98, takze asi zije a treba nekdo (ExiE, snappy?) ma kontakt...
                                Ozval se jeden kámoš, jeho mamka dělá ve škole, ve čtvrtek jdu omrknout jejich jídelnu (škola blízko D1, uvidíme), kterou by nám eventuelně pronajali. Navíc Yetty z Brna se mi ozval a má také návrhy, takže s konexema je to zase o něco veselejší ;o)))
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X