Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Resetkání 2011

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Chain by předběžně přijel. Ale je to velice předběžné.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #32
      srazy na Moravě

      Tak já se v březnu přijedu podívat taky, doufám, že už s PPC-Amčou...
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #33
        březen vypadá dobře, právě zazimovávám auto, v březnu ho akorát vytáhnu...
        Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

        Komentovat


          #34
          Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
          Tak já se v březnu přijedu podívat taky, doufám, že už s PPC-Amčou...
          Vždyť jí zrovna prodáváš, ne?

          Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
          březen vypadá dobře, právě zazimovávám auto, v březnu ho akorát vytáhnu...
          Kdyby jsi byl schopen dojet do Vsetína k Solarisovi, mohli bychom tě přibrat na Prase párty.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #35
            to by mohlo bejt, ale potřebuju přesný datum, kvůli směnám...
            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

            Komentovat


              #36
              Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
              Tak já se v březnu přijedu podívat taky, doufám, že už s PPC-Amčou...
              Moment moment, kdo mluvil o breznu? Termin sice neustale posouvam (prosinec / leden / unor), ale brezen uz je blizko Dubna a tudiz Breakpointu (nebo jak se to bude jmenovat). Takze s nejvetsi pravdepodobnosti zacatek Unora. Jsou tam i nejake prazdniny.

              Az budu mit 100% prostory, necham tady hlasovat o nejake terminy a pak se to ofiko oznami.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #37
                to bylo na Proberovu nabídku na praseparty
                Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                Komentovat


                  #38
                  srazy na Moravě

                  Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                  Vždyť jí zrovna prodáváš, ne?
                  Jardo, prober se Probere , prodávám Pegasose, a Amču chci vyšplhat na BlizzPPC+BVisiona...
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #39
                    Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
                    to by mohlo bejt, ale potřebuju přesný datum, kvůli směnám...
                    26.11.2010 přibližně mezi 5 - 6 ráno. Čas budu muset ještě upřesnit, aby to vycházelo. Teď se mi to nechce počítat přesně.

                    Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                    Jardo, prober se Probere , prodávám Pegasose, a Amču chci vyšplhat na BlizzPPC+BVisiona...
                    Jo, takhle. Tak to už dává větší smysl a držím palce
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #40
                      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                      26.11.2010 přibližně mezi 5 - 6 ráno. Čas budu muset ještě upřesnit, aby to vycházelo. Teď se mi to nechce počítat přesně.
                      Hm, mám noční, takže jsem mimo hru
                      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                      Komentovat


                        #41
                        Tak jsme včera s Waynem šli obhlédnout prostory základní školy Arménská s největší pravděpodobností bude v únorové Resetkání 2011 zde.

                        Jedná se o celkem velkou halu školní jídelny. Umyvadla, zýchody a další místnost na klidnější spaní jsou hned vedle. Sprchy ještě vyjednáváme...

                        Ještě není podepsaná smlouva, jelikož nevím ještě 100% termín. Prober by tu měl každou chvíli vyvěsit anketu jaký termín se vám zdá nejvhodnější.

                        Já se přikláním k prvnímu termínu 4.2., jelikož budou mít děcka prázdniny a škola bude prázdná.
                        Naposledy upravil jack-3d; 19.11.2010, 11:36:03.
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #42
                          Resetkání 2011 - luxus, takže obnova jedné z nejznámější akcí u nás. Držím palce a už teď se těším. Únorové termíny jsou pro mě osobně všechny v pohodě, takže tam nic neřeším.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #43
                            termíny jsem zaškrtl všeci 3 protože takhle dopředu to nevím, většinou tak 14 dní předem vím jestli mohu nebo ne
                            pařba a flink chtěj celýho člověka...

                            Komentovat


                              #44
                              Tak proč potom hlasuješ?
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #45
                                Když bude čas a nějaká dobrá duše vezme mé id autem, zjevil bych se.
                                Amiga 500 - 512kb RAM
                                retro.flashback.cz / flashback.cz

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X