Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Resetkání 2011

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Resetkání 2011

    Panove, vsechny srazy jsou v Praze (Kompy, Bytefest, Galaga, AKF, ...), Tachove (Artway) a Benesove (Prase Party), ovsem nic na Morave.



    Chci se jen zeptat, jesli by byl zajem o srazik tady v Brne? Neni tajnosti, ze Wayne a muj bracha se stehuji pristi mesic do Brna. Tudiz budenas tu uz 5, ja, eKe (programator noveho CADA), Derrik, Wayne a JAX. V Brne je take spousta zdejsich Amigistu a mozna inaktivnich sceneru. Nasi bratia to sem maji take co by kamenem dohodil ;o)

    Dojednavam prostory v komplexu parku Luzanky kde take probiha setkani klubu 8bitu a nevim, jestli mam objednat vetsi tridu, ci malou mistnost.

    Zalezi na vasi odezve.



    Akce nema jeste presne datum, bude to bud 10-12.12.2010 nebo 17-19.12.2010.

    Nazev a compo specialitky dodam jiz brzy...
    26
    4.2.2011 (12:00) - 6.2.2011 (12:00) - pátek 4.2. jsou jarní prázdniny, budeme tudíž moci využít areál školy už o něco dříve
    34,62%
    9
    11.2.2011 (16:00) - 13.2.2011 (12:00)
    34,62%
    9
    18.2.2011 (16:00) - 20.2.2011 (12:00)
    30,77%
    8

    Hlasovat v anketě již není možné, anketa byla časově omezena.

    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    Tak do Brna bych na nejakou vikendovou parbu rad dorazil.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Koncem listopadu je Praseparty, kam jedu určitě. Takže o pár týdnů pozdějc další podobná akce u mně určitě nepřipadá v úvahu.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Akce v Brně je fajn nápad. Ale jak říká Předseda, je to moc brzo po Prase párty a navíc před vánocema. Pro mě nereálný termín, ale kdykoli potom snad ano.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          No... Brno v zimě není dobrý nápad. Na D1 zase budou ty připitomělé značky a panáčkové s teplou čapkou budou kasírovat a buzerovat za vzorek nižší, než je povolený. Tedy teď asi mluvím jen z pozice Pražáka

          Komentovat


            #6
            Pokud by se jednalo o vikendovou akci, tak tam klidne prijedu taky, ale ten termin je pro me taky nemoznej.

            Komentovat


              #7
              Mám stejný názor jako Předseda. Pokud byste zvolili nějaký lednový víkend, skoro určitě bych přijel .
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #8
                OK vidim ze zajem by byl, ale spis na leden, sehnat prostory se mi dnes nepodarilo, vsichni chteji nesmyslne castky. Plati, vyjednam nekde termin ledna v jeho druhe polovine.

                Cilem je vyjit vstric hlavne moravakum a ostatnim, jez cestovani do prahy, zapadnich ci severnich cech odrazovalo. Co jsem se tak dival, posledni Resetkani bylo pred patnacti lety a mozna je cas tuto party vskrisit ;o)

                Az budu mit zajistene prostory, bude nasledovat oficialni pozvanka ;o)
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  Nemám s tím problém, pokud se to vleze do mého volna.
                  Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                  Komentovat


                    #10
                    Ha! To by mohl Holy napsat Na Resetkání 2k11 Edition! Jdu mu to navrhnout

                    Komentovat


                      #11
                      Na Moravu pridem rad!
                      ???

                      Komentovat


                        #12
                        Brno by bylo prima, to bych se ukazal i ja jelikoz jsem zdejsi, tak mi je termin celkem sumak, i kdyz je pravdou ze po novem roce by to bylo asi lepsi.

                        Komentovat


                          #13
                          klidně dorazím kamkoli na vzdálenosti nezáleží, kdo chce ten jede, jen ten termín je špatněj po prasepárty opravdu moc brzo
                          pařba a flink chtěj celýho člověka...

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
                            klidně dorazím kamkoli na vzdálenosti nezáleží, kdo chce ten jede, jen ten termín je špatněj po prasepárty opravdu moc brzo
                            Já chci a přesto do Prahy na sraz nemůžu. Páč něco jiného je chtít a něco jiného na to mít. Také přece neplatí, kdo chce ferari, tak ho má...
                            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                            Komentovat


                              #15
                              S Lužánkama jednám o lednových termínech a přijatelné ceně. Takže s největší pravděpodobností druhá polovina ledna v Lužánkách. Ale zatím není nic na 100% (ani 90%).

                              Ovšem pokud Brňáci máte nějaké informace/konexe sehnat dobré a laciné prostory, sem s tím! ;o)
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X