Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A600 Úplný začátečník

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Autorem citovaného textu je Lukyn Přejít na původní příspěvek
    Sory asi spamuju Už to mám. Ale čistě hypoteticky kdybych měl nějaký nemalý kapitál je možné znovu vyrábět něco ve stylu amigi 1200 v novém? Třeba v levné montovně světa China. Ale jestli tohle celé se neděje proto, že padlí giganti stále drží práva ke všemu, co tyhle hračky obsahují?
    Najvecsi problem je kick-start. niekde su pravne problemy z reverznim inzinierstvom (ktore sem tam potrebujes)

    Komentovat


      #32
      A to je jeden z duvodu, proc je treba aspon fandit klukum z AROSu a Tonimu Willenovi Viz http://www.power2people.org/projects/profile/5, resp. 6. Pokud vse pujde dobre, v dubnu pristiho roku uz nebude predstavovat KS problem.
      AmigaOS // AROS

      Komentovat


        #33
        Autorem citovaného textu je Lukyn Přejít na původní příspěvek
        Ale čistě hypoteticky kdybych měl nějaký nemalý kapitál je možné znovu vyrábět něco ve stylu amigi 1200 v novém? Třeba v levné montovně světa China. Ale jestli tohle celé se neděje proto, že padlí giganti stále drží práva ke všemu, co tyhle hračky obsahují?
        Není problém jen v kickstartu. Vyrábět dnes znovu A1200 je dle mého názoru zbytečné. To už raději financovat vývoj projektu NatAmi. Což pokud nevyprší jako mnoho jiných projektů do zapomnění, tak by to nemuselo být špatné.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #34
          No dnes ked mas cas a prostriedky vies spravyt A4000 z powerpc kartou na nie vecsom priestore ako je minimig. Ale ta cena.Spartan-3 z mimimigu stoju cca 800Czk a taky VIRTEX-6 kde by sa to mohlo cele vmestit a aj vlastni powerPC 440 cpu v sebe stoji odost viac.

          A vies si predstavyt ze by niekto vyvali tak stvrt miliona na to aby vyvinul zariadenie ktorich tazko preda tolko aby sa mu to vratilo?

          Komentovat


            #35
            Tak obědnal jsem si ROM 2.05 37.350 a k tomu ještě 2 zdroje jeden z PC předělaný a jeden origoš Nemáte někdo zkušenosti s platbou do Polska přes internetové bankovnictví mám jim to poslat v korunách a automaticky se to převede na zloté? Chci koupit


            Větší obrázek
            2 MB RAM AMIGA 600


            Ale zdá se mě to moc drahé chce, zato skoro 1400 aji s poštovným tak si říkám, jestli se neoplatí počkat si na tu novou turbinu?

            Komentovat


              #36
              Pozor - nejsou to dvě mega ram, ale druhý mega ram
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #37
                To mě napadlo Ty vado ale díval sem se na cenu té turbiny a zato si koupím celou 1200 stovku aji se starou turbinou 4000,-kč je dost

                Komentovat


                  #38
                  Krom toho turbína má fastram, kdežto tohle je mega chip (neboli grafické) ramky. Ta Ti přidá zvuky do některých her, například (Hired Guns, Walker), nebo i grafické efekty (Uridium 2) a to fastram nedokáže.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #39
                    No hlavně bych tam chtěl nacpat flešku jako Hdd a to asi bude chtít další ram? ne? Ale otázka nacpu tam tohle aji turbinu? Nemám představu kam? Budu muset vyhodit tuto ramku a na její pozici dát turbinu ne? Dále hra Moonstone pomě chce 2MB ram když tam dám hdd a budu botovat s něj tak to trochu sežere paměti spustím pak Moonstone?

                    Komentovat


                      #40
                      Tahle ramka se dává do trapdoor slotu, čili dolů. Turbína se montuje na CPU a chytá se dvěma šrouby od lůžka pro harddisk. CFka se dává dozadu doleva. A nejen že se tam tohle všechno vejde, ale ještě se tam vejde i Indivision ECS, což je scandoubler, neboli zařízení umožňující připojit PC monitor

                      A Moonstone po tobě nemá co chtít 2MB RAM. Funguje s 1MB úplně normálně, je to napsané i na krabici.
                      Naposledy upravil Predseda; 13.11.2010, 20:41:13.
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #41
                        Tak to čumím co se tam dá narvat Takže mě doporučuješ tuhle paměť. Když budu mít HDD. Nevím proč ale nerozjede se to a chce to po mě

                        Komentovat


                          #42
                          Nemáte někdo zkušenosti s platbou do Polska přes internetové bankovnictví mám jim to poslat v korunách a automaticky se to převede na zloté?

                          Komentovat


                            #43
                            Pokud kupuješ 1MB chip, doporučuju novou (https://amigakit.leamancomputing.com...roducts_id=879). Navíc bez A603 ten Indivision ECS nepřipojíš. A pokud chceš hrát nějak rozumně hry z disku, zkus sehnat aspoň 2MB PCMCIA SRAM kartu. S trochou štěstí se dá sehnat kolem tisícovky a pak už se dá s pomocí WHDLoad docela slušně zahrát. A nebo rovnou počkat na turbínu, no
                            high-voltage.cz, retropolis.cz, doshaven.eu
                            Amiga 600, ACA630/25, Indivison ECS, 4GB CF HDD

                            Komentovat


                              #44
                              Díky nějakej tip kde tu kartu prodávají třeba na Ebay ? Abych věděl, co mám hledat. A ještě jedna věc mám doma starej zdroj z 600 kterej nefaká a hromadu funkčních starších zdrojů z PC je nějaký návod jak ten s PC předělat?

                              Komentovat


                                #45
                                Autorem citovaného textu je sledgehewer Přejít na původní příspěvek
                                Pokud kupuješ 1MB chip, doporučuju novou (https://amigakit.leamancomputing.com...roducts_id=879). Navíc bez A603 ten Indivision ECS nepřipojíš. A pokud chceš hrát nějak rozumně hry z disku, zkus sehnat aspoň 2MB PCMCIA SRAM kartu. S trochou štěstí se dá sehnat kolem tisícovky a pak už se dá s pomocí WHDLoad docela slušně zahrát. A nebo rovnou počkat na turbínu, no
                                Dá se použít tahle karta? http://www.eo.cz/CP21964848-pretec-p...lash-card.html

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X