Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hry na Amigu pro nejmenší

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Nějaká věková hranice capartů pro vstup do skupiny?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #32
      No, já nevím, ale 16 let už asi fakt capart není :-/
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #33
        Safra, no nic... seženu mladšího
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #34
          V 16ti letech by už měl být plnohodnotným členem
          reKTor
          Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

          Komentovat


            #35
            Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
            Teda v tomhle vláknu odhaluju jedno - ani jsem netušil, kolik z Vás už má potomka :-O
            Však už máš taky nejvyšší čas, pokud mu/ji pak chceš ve hrách stačit ;o)
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #36
              Právě naopak - vybavuju si hodně her, kde se mi stařecký třes bude sakra hodit To pak jenom čapnu joystick a budu vyhrávat raz dva.

              Komentovat


                #37
                No já hraju s dcerou 8let Gouden Axe, Lotusy, Huga, Tenys, Super Froga, Body blous galactik.

                Komentovat


                  #38
                  Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                  Právě naopak - vybavuju si hodně her, kde se mi stařecký třes bude sakra hodit To pak jenom čapnu joystick a budu vyhrávat raz dva.
                  Grandad?
                  ???

                  Komentovat


                    #39
                    Na Grandada nešahej! To je ta nejbožejší adventuro-textovka, co kdy vznikla! Škoda, že jen na Atárko... Počkej, až mi bude sedmdesát, pak dám s potomkem challenge v nějaké té olympic game - to bude zlámanejch joyů

                    Komentovat


                      #40
                      Ja Ti nanho nesaham, me sa ta hra tiez pacila (diky Ti za nu), len som si Ta predstavil V ULOHE Grandada Napriklad ten rozhovor s kozatou susedkou
                      ???

                      Komentovat


                        #41
                        Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                        No muj prdola ma 1,4 roku a umi maximalne triskat do klavesnice .
                        Nasemu bylo nedavno 8. V pokojicku ma notas, vedle nej PS3 a presto se mnou strasne rad hraje Master Blaster. Je to s nim fakt super zabava .
                        AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                        Komentovat


                          #42
                          16 let? ten šmoula co naprogramoval dream web byl myslím ještě mladší a pikantní na tom bylo, že díky "krvavosti" hry dle amerických zákonů, nesměl tuto hru díky nízkému věku hrát (nemyslím osobně jeho, ale obecně)

                          potomky má už asi většina znás, bud svoje nebo vyženěné, ostatně kdoví jestli ti naši tu nejsou také jen díky ochotě sousedů a známých našich bab, páč když sedím 16 hodin u Amigy a 8 hodin spím, tak na některé věci holt už nezbývá...

                          zajímavější bude až tady na foru, bude třeba třetí generace, to budou topiky:

                          "hele našel jsem po svým dědkovi ve skříni dvě náhradní amigy, čeče se mi ulevilo, už jsem myslel, že až ta moje doslouží tak končím..."
                          "já sa zas pozeral na tu AKA turbínu, čo urobil moj starý otec a trocha som ju vylepšil, pridal som polyorganický, neurokrystalický čip a teraz moja A600 umí prehrávať blueray tretěj generacie ve full rozlišení"

                          jooo, to už budem štastně prdět do hlíny s amigou pod hlavou...
                          Naposledy upravil Marien; 15.11.2010, 07:25:31.
                          Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                          Komentovat


                            #43
                            Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
                            potomky má už asi většina znás, bud svoje nebo vyženěné, ostatně kdoví jestli ti naši tu nejsou také jen díky ochotě sousedů a známých našich bab, páč když sedím 16 hodin u Amigy a 8 hodin spím, tak na některé věci holt už nezbývá...
                            Jenom doufám, že ta Tvoje "polovička" nečte zrovna tenhle thread, jinak .....
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              #44
                              Jen tak pro informaci, pokud nápad dětských her pro Amigu myslíte vážně, pak bych mohl hodit v plén grafiku pro Člověče nezlob se (viz. ACFP no5, strana 42). Holy nějak psal engine, ale nakonec se na to vybodnul.

                              Komentovat


                                #45
                                Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                                Začínáme s Chainem připravovat něco pro úplně nejmenší děti....
                                Tak v tomhle držím všechny palce. Doma se snažím ukočírovat zvědavost a neposednost naší půlroční dcerky, která zatím jen do všeho, co má čudlíky plácá, ale s jejím nadšením v očičkách doufám, že jí jednou svět Amig a podobných stroječků našich mládí poodtajním Manželka, jak jí můžu už 14 dní oficiálně nazývat, si dělá jen srandu pokaždé, když se zasněním začnu mluvit o našich "vykopávkách", ale naštěstí to bere jako úlet, se kterým se musí smířit Takže s tím plánem baby-vs-Amiga jsem v duchu, případně i jinak, s vámi!
                                Naposledy upravil CodEx; 30.11.2010, 02:52:07.
                                A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                                A600 HD,
                                2MB Chip, Fúria EC020 inside

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X