Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hry na Amigu pro nejmenší

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    Tak potom co sem si odvařil A600 teď frčím na Winuae v kombinaci s HWA. A k mé radosti to chytlo aji mého 6 letého syna Co se stalo jeho největší peckou ? Nečekaně Lotus III - The Ultimate Challenge. Nevíte náhodou, kde čerpat další hry které jen stáhnu a nainstaluji jak je tomu u stránek http://hobring.esero.net/. Celkem mě tam dost pecek chybí

    Komentovat


      #47
      O: Hry na Amigu pro nejmenší

      Nedávno jsme doma na týden hostili partnerčinu sestru s jejíma dvěma dětmi (Ondra 6 let a Pája 3 roky). Ondru při vstupu do mé pracovny zaujaly joystisky, co mám na poličce. Kupodivu nikdy před tím joysticky neviděl a tak chtěl vědět, k čemu jsou a proč jich mám tolik (mám jich jen 6). No to byla voda na můj mlýn, zapnul jsem Amigu a pustil mu DynaBlaster. No nešlo mu to, tak jsem pustil Lotusy, nešlo mu to. Tak jsem pustil Payback.

      Postupně se do toho dostával, líbila se mu především neohrožená jízda autobusem, destrukce účastníků provozu a likvidace kolemjdoucích. S joystickem se naučil, ale bohužel mělo to i stinné stránky a to když začal barvitě (především v odstínech červené) vyprávět zážitky z hraní, jeho mamce se to moc nelíbilo ;o)
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #48
        O: Hry na Amigu pro nejmenší

        Ja 3-letemu synovi poustim Turricana a Lotusy. To ho chvilku bavi a pak vezme 20 disket a zacne je davat do mechaniky PC nebo Sama a nasledne vytahovat. Tam mu to dovolim, protoze standardni PC floppy mechaniku jednoduse nahradim .
        I love Amiga

        Komentovat


          #49
          O: Hry na Amigu pro nejmenší

          Tak ta moje 2,5 letá dcerka funguje zatím na PC, pač občas naleje čaj do klávesnice apod, proto pro ní připravenou A600 zatím nechávám na pozdější dobu. Ale to hraní s těma disketama je obdobné (u mě navíc i s CD romkou -> otvírat, zavírat, otvírat, zavírat) ;o)
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #50
            O: Hry na Amigu pro nejmenší

            "Táto poď zapneme Amigu a dáme žabáka jó, žabáka plosím?" -> teď frčí Superfrog (skoro každej den), Elenka se zatím s joystickem seznamuje, ale nebude dlouho trvat a bude to hrát sama. S myší už umí bravurně a samostatně (tedy na PC).

            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC01831.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 133,7 KB
ID: 106924

            BTW líbí se mi, že všechna 3 PC doma jsou prostě jen "počítač" ale rozlišuje je od Amig, ty nazývá správně "Amiga" (a aby se to nepletlo mají i svá označení: A600 je Elenka-Amiga, A1200D je máma-Amiga a A1200 v toweru je táta-Amiga).
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #51
              O: Hry na Amigu pro nejmenší

              Mojeho syna nakonec počítače moc nezajímají, de facto vůbec. Zdědil po mě jen smysl pro auta.
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #52
                O: Hry na Amigu pro nejmenší

                Zkuste ještě Cybermana (od F. Bizzettiho), ten se zase kromě jiných obvyklých líbí u nás. Navíc je velmi zábavné vysvětlovat, že ten nepřítel "strom" se ve skutečnosti jmenuje Atari, "placka" je v podstatě opravdu PlaCka apod. Člověk už z takového pošťuchování mezi platformami vyrostl, ale když něco podobného spontánně zazní z dětských úst, je to po letech opravdu zábavné
                AmigaOS // AROS

                Komentovat


                  #53
                  O: Hry na Amigu pro nejmenší

                  Můj synek o hry jeví zájem enormní, ale ve svých dvaceti měsících zatím nepodává moc dobré výkony. Rád drží gamepad a mačká tlačítka, ale souvislost s děním na obrazovce mu ještě uniká. Nezávisle na tom má rád auta... tak já nevim, po kom je .
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #54
                    O: Hry na Amigu pro nejmenší

                    Nj, tak jsme si taky včera dali žábu, jenže von to drží jak prase kost a d-pad mačká oběma palcema.

                    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: frog.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 48,9 KB
ID: 106925

                    Nemůžu mu vysvětlit, že je to jen pro levý palec a že pravý bude pozdějc potřebovat pro fire.
                    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                    Komentovat


                      #55
                      O: Hry na Amigu pro nejmenší

                      To je ještě dobré, u mě kdysi byl brácha na návštěvě s děckama (1-3), těm jsem půjčil bezdrátový ovladač a pustil Nintendo Wii a dal tam nějaké sportovní hry.
                      To co u toho dělaly za pohyby a mávání, z toho šel mráz po zádech a já se jenom modlil ať to poutko kolem zápěstí, co bylo součástí ovladače, jim nepovolí nebo se neutrhne, jinak by to schytala televize nebo někdo jiný
                      Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
                      Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

                      Komentovat


                        #56
                        O: Hry na Amigu pro nejmenší

                        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                        Můj synek o hry jeví zájem enormní, ale ve svých dvaceti měsících zatím nepodává moc dobré výkony. Rád drží gamepad a mačká tlačítka, ale souvislost s děním na obrazovce mu ještě uniká. Nezávisle na tom má rád auta... tak já nevim, po kom je .
                        Po pošťákovi? ...tak to asi bude ze všeho nejraději pařit Lotus

                        Komentovat


                          #57
                          O: Hry na Amigu pro nejmenší

                          U nás byl zkoušen obligátně Super Frog. Synkovi je teprve 16 měsíců, takže akorát tancoval na hudbu, a nejspíš by si víc vyhrál se samotným joypadem Však má ještě dost času, pak pro něj mám připravený PSX s hrama jako Spyro, Crash Bandicoot, Abe's oddysee apod. Taky se ho pokusím usměrňovat, aby kouzla starých počítačů a konzolí pochopil. Buď ho to chytne, nebo ne.



                          Trochu offtopic:
                          Nemohu zapomenout na jedno video které jsem viděl před lety na YT, jmenovalo se asi nějak takto "2 year old plays Counter Strike" ....takto nechutně deformovat svoje potomstvo, může už jen PC zdeformovaný chudák.


                          Proto mám Amigu a na ní tisíce super HER.
                          ♦A600 ♦A1200 ♦A1200

                          Komentovat


                            #58
                            O: Hry na Amigu pro nejmenší

                            Jo, šestiletá děcka u GTA nebo Doom 3, to je opravdové zlo - s tím naprosto souhlasím.

                            Komentovat


                              #59
                              O: Hry na Amigu pro nejmenší

                              toto téma mě velice zaujalo, i já jsem o tomto přemýšlel, i když nemám děti... =) stačí nějakej nápad a já bych něco spíchl, bohužel jen pro next-gen to mě na Hollywoodu nejvíc sere že nemůžu programovat pro aga a ecs Amigy ((

                              Komentovat


                                #60
                                O: Hry na Amigu pro nejmenší

                                to Pecan: No na těchto stránkách se tváří, že by podpora pro OS3 měla být? Jak to tedy je?

                                Amiga - PMD 85

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X