Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hry na Amigu pro nejmenší

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hry na Amigu pro nejmenší

    Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
    P.S.: Ty vaše juniory vám zavidím, já když mladýmu ukážu Amigu tak se mi směje do obličeje
    Začínáme s Chainem připravovat něco pro úplně nejmenší děti. Můj kluk teď chodí kolem stolu kde se válí joypad od Amigy, mačká čudlíky a ptá se, k čemu to je. No a já jsem s překvapením zjistil, že mu to nedokážu tak úplně vysvětlit. Na hry je ještě moc malý (2 a čtvrt roku) a na Aminu jsem nenašel žádný software, který by nějak dokázal úplně nejmenším dětem přiblížit interakci joypadu s obrazovkou. Takže jsme se rozhodli vyvinout nějaký jednoduchý softík, aby kluk pochopil, že když zatáhne doleva, panďulák na obrazovce půjde do leva a když zmáčkne fire, jak na něj třeba vyplázne jazyk. Napadlo nás to dneska a chcem to nějak v krátké době spíchnout. Myslím že by to pomohlo spoustě tatínků v našem věku s malými synky obhájit Amigy před maminkami

    Kdyžtak tohle přesuňte do nějakého vhodnějšího tématu.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    No muj prdola ma 1,4 roku a umi maximalne triskat do klavesnice .
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Nevím jestli maminky ocení, že z jejich ratolestí budou podobní maniaci, jako jsme my. Většina žen to totiž považuje spíš za psychickou deformaci, než výhodu Snahu samozřejmě ale oceňuji a je pěkné vidět, že díky ratolestem by se zase kolem softu na Amize mohlo začít něco dít.

      Komentovat


        #4
        Naopak, když je od dítěte klid a máte jistotu, že venku nelítá mezi auty, může maminka s tatínkem v klidu a konečně...

        Budu raději, když mé dítě bude "computer geek" než když mi přijde domů s "emo patkou".

        No naše Elenka má 8 měsíců, ale už se zajímá o klávesnici, pokud na monitoru něco scroluje, tak na to vykuleně kouká a ze všeho nejvíce jí zajímají blikající ledky na routeru a switchi. Že by budoucí síťařka? ;o))))
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #5
          No tak s tím "geek" vs "emo" musím chtě nechtě souhlasit

          Komentovat


            #6
            Tak to neni Geek ale Geekate

            Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
            No naše Elenka má 8 měsíců, ale už se zajímá o klávesnici, pokud na monitoru něco scroluje, tak na to vykuleně kouká a ze všeho nejvíce jí zajímají blikající ledky na routeru a switchi. Že by budoucí síťařka? ;o))))

            Komentovat


              #7
              Jen pro upřesnění, tomu mýmu mladýmu je 16 let, já ho tak nějak vyženil Bohužel jsem nebyl u jeho výchovy v mladých letech, abych ho navedl na tu správnou kolej
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                Aha
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  Začínáme s Chainem připravovat něco pro úplně nejmenší děti. Můj kluk teď chodí kolem stolu kde se válí joypad od Amigy, mačká čudlíky a ptá se, k čemu to je. No a já jsem s překvapením zjistil, že mu to nedokážu tak úplně vysvětlit. Na hry je ještě moc malý (2 a čtvrt roku) a na Aminu jsem nenašel žádný software, který by nějak dokázal úplně nejmenším dětem přiblížit interakci joypadu s obrazovkou. Takže jsme se rozhodli vyvinout nějaký jednoduchý softík, aby kluk pochopil, že když zatáhne doleva, panďulák na obrazovce půjde do leva a když zmáčkne fire, jak na něj třeba vyplázne jazyk. Napadlo nás to dneska a chcem to nějak v krátké době spíchnout. Myslím že by to pomohlo spoustě tatínků v našem věku s malými synky obhájit Amigy před maminkami

                  Kdyžtak tohle přesuňte do nějakého vhodnějšího tématu.
                  co tak skusit na amigu skonvertovaj childplay (http://childsplay.sourceforge.net/index.php)

                  Komentovat


                    #10
                    ne, uděláme si to sami v Amosu, aspoň nás to bude bavit.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      Mno, mýmu staršímu bude zejtra 21 a mladšímu je 14 a správnou počítačovou výchovu jsem rozhodně nezanedbal !

                      Naše sobotněodpolední LANmače v CS-Source, COD nebo v naprosté strategické klasice C&C- TiberianSun jsou supr, jen kdyby na nás furt manželka neřvala ze zahrady (léto) nebo z obýváku (zima) ať se ztlumíme, že je to jak na střelnici...

                      Ofšem nejlepší je to když dáme oldschool klasiku v podobě Chaosů, Alienů a nebo Lotusů...

                      Maso!

                      Komentovat


                        #12
                        moje mala ma 1,1 roku, je pekne ako tuka uz prstikem do klavesky, cudujum sa ako takou malou ruckou oblapi mys a este aj stalci tlacidlo

                        joysticky su tiez zaujimave, ale este je to skoro na chapanie, ale ked som za pocitacom tak musi byt u toho

                        inak od 9 mesiacov pozerame vecer tribute to amiga by schwartz a dema, co ju bavi

                        v podstate je to cele, ze deti kopiruju co robia cim ziju doma rodicia, takze bacha nato

                        Komentovat


                          #13
                          A nebylo by lepsi pouzit Hollywood? pobezi to na vetsi skale hardwaru, bude to systemovejsi... nebo mozna amiblitz3

                          Komentovat


                            #14
                            A takhle to vzniká


                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #15
                              To je jak za starejch casu! Az tedy na to ze ma clovek turbinu, hodne RAMky, velkej disk, PCMCIA slot, CFkarty, internet, sit, optickou mys a PCcko.... no mozna ze to neni uplne jak za starejch casu

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X