Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Předělání PC zdroje pro Amigu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Předělání PC zdroje pro Amigu

    Ahoj mám problém. Shořel mě zdroj na Amigu a potřebuji si udělat nový ze starého zdroje na PC AT. Na internetu jsem našel schéma zapojení koncovky do Amigy Které je poměrně jasně popsáno jediné čemu nerozumím je zapojení4 NC ?
    Přiložené soubory

    #2
    NC = not connected
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Ostatní zapojení ve starém zdroji je mě celkem jasné Žlutý je +12v Černý je GND Zemnění Červený je +5v modrý-12v Ale kam přijde 4Označená na schématu jako NC netuším jinak dále je tam oranžový PG to je tuším +5v a bílý -5v
      Přiložené soubory

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
        NC = not connected
        Takže ten není připojen? V amiga zdroji ale někam vede: D Takže uvidím, co to udělá.

        Komentovat


          #5
          V originalnim zdroji je to shield (stineni).
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Takže super celé se to zdařilo a zdroj na Amigu je funkční. Přikládám foto Tohle zapojení funguje
            Přiložené soubory

            Komentovat


              #7
              měl jsi použít už nový atx zdroj, zapojení je jednodušší, jsou použity kvalitnější kondenzátory (u Fortronu nebo Seasonicu) a získal bys kolébkový vypínač přímo na kostce
              ale jinak, hlavně, že to fachá....
              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

              Komentovat


                #8
                zapojení konektorů

                Ahoj,
                a protože se chystám k výměně zdroje, tak si potřebuji ujasnit zapojení v Amize. Podle obrázku od Lukyna se liší od zapojení zde http://pinouts.ru/Power/amiga500power_pinout.shtml
                takže co je správně? Dokonce i piny jsou jinak číslovány, čert aby se v tom vyznal...
                A ještě prosba, nebyl by u někoho volný konektor? Nechci zničit origo zdroj, mohl by se někomu hodit. Díky
                Přiložené soubory
                Naposledy upravil Dedy; 17.11.2010, 10:18:16.
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #9
                  Na pinouts.ru je na motherboardu a na obrazku tady je na kabelu. (Jsou zrcadlově obrácené).
                  www.oldcomp.cz
                  party.oldcomp.cz

                  Komentovat


                    #10
                    zapojení konektorů

                    Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
                    Na pinouts.ru je na motherboardu a na obrazku tady je na kabelu. (Jsou zrcadlově obrácené).
                    Njn, tak díky, (jsem tak trochu lama...), ale kapku mně popletlo číslování, to teda nesouhlasí ani přes tři zrcadla
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #11
                      Napiš Jirkovi a máš to hotovo za chvíli.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                        Napiš Jirkovi a máš to hotovo za chvíli.
                        Maš PM !!!
                        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                        Komentovat


                          #13
                          Posielam navod na pretvorenie AT zdroja k Amige 500 - 600 - 1200 zatial.

                          Casom dam aj ATX.
                          Přiložené soubory
                          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X