Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Praseparty 15 (2010)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Ja jsem pripraven na to, ze budu Amcu pripadne parit s Falconem pres seriak, pry Stunt Car racer by mohl fungovat. Ale ST neni hodno me A1260
    I love Amiga

    Komentovat


      #17
      Máte něco proti nám ataristům? Dejte si bacha
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
        Ja jsem pripraven na to, ze budu Amcu pripadne parit s Falconem pres seriak, pry Stunt Car racer by mohl fungovat. Ale ST neni hodno me A1260
        Funguje Stuncar racer i Lotus 2, zkouseli jsme to.

        Komentovat


          #19
          já jedu určitě už se těším, beru C64ku a A1200 šlacha po mě chce seznam aby nám rezervoval místa vedle sebe takže Dodo vezmeš to na sebe nebo mám já?
          pařba a flink chtěj celýho člověka...

          Komentovat


            #20
            Uz jsem mu napsal...Doda, Dami,Predseda, Prober, Idefix, Solaris, Lasica,Oldrick. Bude to asi jako minuly rok plus zabereme cast stolu za nami Ataristum , jinak bychom se asi nevesli.
            Naposledy upravil Doda; 17.11.2010, 17:13:09.

            Komentovat


              #21
              Nebo se můžeme přesunout pod okna, tam je trochu více místa. My tam budeme asi jako první, tak to nějak dáme dohromady.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #22
                ja tam budu už asi od 12
                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                Komentovat


                  #23
                  Uvidime co Slacha vymysli, ja mu zas do jeho organizace nechci moc zasahovat, urcite v tom ma system Jinak me se libi tam co jsme byli.

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                    Uvidime co Slacha vymysli, ja mu zas do jeho organizace nechci moc zasahovat, urcite v tom ma system Jinak me se libi tam co jsme byli.
                    Minulý rok sem vynechal a předloni sme měli stůl ve vzduchu.....
                    Jo bude to takový dobrodružný......
                    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                    WHDload reg.Oldrick.lha

                    Komentovat


                      #25
                      Hlavně nezapoměňte každej s sebou nějaký to prase. Pro Lasici: to že je někdo nalitej jak prase se nepočítá.
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #26
                        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                        Hlavně nezapoměňte každej s sebou nějaký to prase. Pro Lasici: to že je někdo nalitej jak prase se nepočítá.
                        ale ta zelená platí že jo?
                        pařba a flink chtěj celýho člověka...

                        Komentovat


                          #27
                          Jasně, myslíme hlavně na ekologii, žáno.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #28
                            Kucka závist! Ale fakt nemohu :/.
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #29
                              hlasím návrat z prasepárty, byla to moje první a byla super určitě za rok přijedu zase, díky organizátorům i všem zúčastněným
                              Naposledy upravil Lasice; 28.11.2010, 14:48:07.
                              pařba a flink chtěj celýho člověka...

                              Komentovat


                                #30
                                Jsem zas úplně grogy.
                                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X