Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Praseparty 15 (2010)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Praseparty 15 (2010)

    Zdar,

    nevim, jestli jsem to tema nezalozil duplicitne, ale to vlakno jsem nenasel. Kdo jede vidim na webu Praseparty a bude to celkem masakr. Domluvim se Slachou, aby nham tam rezervoval zase stejnej kout, snad se vejde.

    Jak pojedeme z Prahy? Ja jako obvykle muzu vzit auto, to neni problem, ale nijak na tom netrvam a klidne se s nekym svezu. Beru A1200 a monitor.

    #2
    Beru tentokrát taky A1200 a monitor. A asi pojedu svým autem, zřejmě vezmu DaMiho.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      A vezmes i Dodu, nebo Doda ma jet svojim autem ?

      Komentovat


        #4
        Vyřešíme, máme na to ještě nějaký čas. Jede Oldrick, případně Radooz? Ono je taky možné, že ta moje rachotina bude zrovna v servisu.
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          OK, vyresime to v ten patek, kazdopadne pocitam radsi i sam se sebou. Ja buch jel uz treba v 17:00 nebo i driv, protoze minule jsme tam dorazili fakt v noci.

          Komentovat


            #6
            Rad pojedu Dodovym i Přesedovym autem, auto nepreferuju, hlavně mě proboha svezte .
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #7
              Odvoz

              Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
              A vezmes i Dodu, nebo Doda ma jet svojim autem ?
              Můžeš vzít mě!



              Je mi jedno čím pojedu,jen abych se vešel z Amčou a asi i s kompem.
              Radooz něco remcal ale musí se sám projevit,nebudu za něj hlasovat!
              Naposledy upravil oldrick; 15.11.2010, 21:22:19.
              A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
              WHDload reg.Oldrick.lha

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                Domluvim se Slachou, aby nham tam rezervoval zase stejnej kout, snad se vejde.
                To je výborný nápad. Při představě, že sedím sám mezi ataristama, to bych nepřežil .
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #9
                  Kucka já to asi nedám, jsem vyčerpanej psychicky i fyzicky. Omluva.
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    My z Brna jsme jasný, jedou dvě auta:

                    1. já, eKe, Wayne
                    2. Jax, Derrik

                    Beru A1200 a A600. Místo mám rezervovaný už roky ;o) (vedle výčepního okýnka)
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      Já vezmu tentokrát radši asi malý auto, ať se za ten barák vůbec vejdem
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #12
                        Já dovezu Solarise a Idefixe. Tím se nám z toho koutku stává pomalu polovina Prase párty
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          Snad prijede i Lasica a Oldrick, takze to bude celkem masakr.

                          Komentovat


                            #14
                            Včera jsem mluvil s Oldrickem, potvrdil účast a prosí o rezervaci místa v autě. V podstatě teď jen přetlumočuju příspěvek #7 .
                            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                            -----------------------------------------------
                            Líbí se mi Retropolis

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                              To je výborný nápad. Při představě, že sedím sám mezi ataristama, to bych nepřežil .

                              Haha!Jo klucí Ataristi!
                              A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                              WHDload reg.Oldrick.lha

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X