Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Basilisk II

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Basilisk II

    rád bych si pohrál s emulací macintoshe a zahrál si pár mekáčských pecek, stáhnul jsem si basiliska2 a ted bych chtěl poprosit vás bando, budete-li té lásky, potřeboval bych příslušné romky a český OS myslím, že verzi 7.6 nebo takový, který již zohlednuje 060 cpu, bude-li někdo chodící ochota, může mi do pm napsat i rady a postup, ocením to vystavením jeho jména v síni slávy...
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    #2
    So samotnym Basiliskom Ti moc nepomozem, lebo ho pouzivam na PC, ale mozem Ti poskytnut funkcny hardfile so systemom a hrami + asi aj nejaku tu ROM-ku. Mac OS asi 060 zohladnovat nebude, pretoze Mac pouzival tusim maximalne 040, takze podpora 060 bude skor zalezitostou samotneho Basiliska.
    Naposledy upravil Wolfus; 16.11.2010, 11:00:34.
    ???

    Komentovat


      #3
      Tak tak, MacOS 060 nezná, ale rozhodně všechno v emulaci běhá o moc lépe, než na 040, takže se to ani tak moc nemusí řešit. S Basiliskem taky nemám oc zkušeností, protože je to mrcha hodně neodladěná a nepovedlo se mi ho nikdy na CV64 nebo CV64/3D pořádně rozchodit. Nicméně vše potřebné najdeš tady: http://amiga.webz.cz/view.php?cisloclanku=2009052001
      A věřím, že i zde na portálu budou nějaké články na toto téma

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X