Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Cannon Fodder savedisk

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Cannon Fodder savedisk

    Zdarec,

    řešil někdo u Cannon Fodderu savedisk od KGWHD? Pokouším se to uchodit pod emulací, tzn. rozbalím archiv, připojím soubor adf k disketové mechanice a pak spustím samotnou emulaci pod E-Uae. Když chci sejvnout, hra se uloží, když ale hru restartuju, tak pozice není. Není to náhodou problém neregistrovaného WHDLoadu? Jsem fakt asi jediná ostuda, co ho tu nemá ještě koupenej.
    Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

    #2
    Kdysi jsem řešil něco podobného. WinUAE neukládá změny na zdrojovou disketu, ale vytváří nekde ve své složce nový soubor, kde ty změny uloží. Koukni se někam do WinUAE složky, jestli jsou tam nějaké nové adf soubory.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Pohledal jsem a nenacházím. WHDLoad se instaluje do DH0:C, jsem na mrtvým bodě. No je tu možnost ještě hrát Cannon Foddera z ADF obrazů.
      Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

      Komentovat


        #4
        A proč používáš save disk a ne savestate, když to hraješ v UAE?
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
          A proč používáš save disk a ne savestate, když to hraješ v UAE?
          Tuhle funkci jsem nikdy nevyužil, díky za tip, hned to vyzkouším a hodím report
          Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

          Komentovat


            #6
            ...tak smrdím, přestože to v nápovědě HI-Toro je, E-UAE mi nic neuloží, a to mačkám klávesovou zkratku jako blázen.
            Přiložené soubory
            Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

            Komentovat


              #7
              A co takhle zkusit to hrát na A1200, tam problém není..
              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

              Komentovat


                #8
                Jo, tam by problém nebyl, ale real amigu už nemám...
                Já vím, Probere, tys mi to říkal
                Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

                Komentovat


                  #9
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Savestate funguje pouze pri startu z diskety a nejde to, pokud mas pripojeny harddisk, coz v pripade hrani z WHD mas. Taky nevim, jestli to neni jeste omezene i rozsahem konfigurace emulovane Amigy. Zvol si zakladni A1200 a hraj to z ADF disket.

                    Myslim ze u Cannon Fodderu byl problem v tom, ze ta ukladaci disketa nesla v emulatoru vytvorit, ale jen pouzit, takze jsi uz nejaky ADF ukladaci diskety uz musel mit, nebo tak neco.
                    Naposledy upravil Doda; 21.11.2010, 19:14:07.

                    Komentovat


                      #11
                      Tak nakonec jsem si udělal samostatný konfig. soubor pro Cannon Foddera spouštěného z disket. Je to sice trochu pomalejší než z virtuálního harddisku, ale zapisování na připojenou savedisk image už funguje. Díky všem za tipy.
                      Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

                      Komentovat


                        #12
                        Já používám verzi CannonFodder_v1.0_0860
                        Emulátor nastavenej na 030/32mb a ukládá se to v pohodě.
                        Jestli chceš,pošli mi mail a já ti tuhle verzi pošlu.

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X