Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

4xEIDE od Elboxu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    4xEIDE od Elboxu

    Po zapnutí amiga 1200 s 4xEIDE z CF nenajede, disketovka přestane cvakat a celý to zůstane viset. Když ale stisknu (dobastlený - je to v toweru) HW reset, restartne se to a normálně naběhne OS3.9 z CF karty. Zkoušel jsem vyměnit B1230-IV za jinou a nic. Zkusil jsem vyndat 4xEIDE a bez CF klasicky obrazovka s disketou a s ní: normální start čistého OS3.9 (OS s ovladačem EIDE nahlásí, že ho nenachází a končí).
    Čili problém způsobuje řadič 4xEIDE od Elboxu. Nesetkal jste se s tím někdo? Mám to reklamovat? Nestačila by nastavit na začátek Startup-sequence třeba nějaká časová prodleva?
    Díky!

    #2
    To máš nové, že to chceš reklamovat?
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    Komentovat


      #3
      Není to nové, ale nově koupené z eFunzine...

      Komentovat


        #4
        Co všechno máš připojeno na to 4xEIDE, kromě té CF karty?
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Jen CF a CDromku. Měl jsem v plánu ještě druhou CF, kvůli přenášení dat do toweru pomocí WinUAE (mám tu redukci s tím plechem, co se přišroubuje zezadu ke skříni a lze pak kartu vyndavat). Ale zatím jsem to nezkoušel. Jinak všechno funguje, jen to chce jeden restart...

          Komentovat


            #6
            OS_3.9 patchuje romku a tudíš na začátku je jeden restart nutností, ale musí být proveden "automaticky" a né růčo, tudíž zkus být na začátku trpělivý a chvíly počkat, ono to má trochu prodlevu... delší...
            Předpokládám, že oba BB máš nainstalovaný...
            A samozřejmě poslední ovladač pro 4xEIDE taktéž... http://elbox.com/downloads_4xeide.html

            Hele, jestli jedeš na Prase, tak to vem sebou a poladíme to...

            )
            Naposledy upravil IDEfix; 21.11.2010, 21:14:15.

            Komentovat


              #7
              Jo jedu, dorazím asi až v sobotu, ale vemu to, díky!

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X