Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Joystick na PC pro WinUAE

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Joystick na PC pro WinUAE

    Protože jsem si zničil asi A600 a nemohl sem to vydržet bez ní Tak sem si pohrál s winuae a Hwa. A mám už spousty gamesek na PC. Ale jeden problém na klávesnici se hraje opravdu otřesně! A proto bych poprosil o radu, který Joystick koupit aby ho podporoval program winuae na 100% A dobře se sním hrály hry na Amigu za tipy díky ,-)

    #2
    Možná tě překvapím, ale doporučil bych spíše gamepad. Pokud preferuješ digitální šipky, dal Dualshock (libovolný) je má opravdu dobré, pokud analogovou páčku, tak nemohu vynachválit ovladač k XBOX 360.

    Nezávisle na tom bych ale řekl, že se dá levně koupit redukce na GameCube ovladač. Ten používám nejčastěji pro hraní emulátorů a plná spokojenost.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
      Možná tě překvapím, ale doporučil bych spíše gamepad. Pokud preferuješ digitální šipky, dal Dualshock (libovolný) je má opravdu dobré, pokud analogovou páčku, tak nemohu vynachválit ovladač k XBOX 360.

      Nezávisle na tom bych ale řekl, že se dá levně koupit redukce na GameCube ovladač. Ten používám nejčastěji pro hraní emulátorů a plná spokojenost.
      A teda kdybych koupil gamepad, který bys doporučil pro PC? Právě hraju Projekt-X A uhýbat všemu co tam lítá je umění To chce asi nějakou páčku jakou má PSX ovladač. A možná auto střílení.
      Naposledy upravil Solaris104; 04.12.2010, 10:41:47.

      Komentovat


        #4
        Tyhle gamepady, co jsem vypsal, se dají připojit k PC. Buď přes nějakou redukci (PS2 gamepad, GC gamepad) nebo přímo (PS3 a X360 gamepady).
        Fakt ale je, že zrovna autofire jsem neřešil - WinUAE / hra samotná samozřejmě vidí gamepady jako jednotlačítkové joysticky.
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Lukyn nám přestane kopírovat texty z Wordu nebo jiné prasečiny
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            Lukyn nám přestane kopírovat texty z Wordu nebo jiné prasečiny
            No opravit už to nejde taky sem si všim

            Komentovat


              #7
              Taky pouzivam X360 ovladac (dratovou USB verzi), je celkem dobrej.

              Komentovat


                #8
                Ja vcera rozchodil SixAxis na PC (mam PS3 60GB starou,s jailbreakem) ale joypad z X360 sem nikdy nerozjel,nadetekuje se mi v pohode,ale neslape.Win7 x64.
                A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                Komentovat


                  #9
                  Ja by som doporucil klasicky Amiga joystick - Competition Pro - Myslim ze ich vyraba Speedlink (do usb)

                  Komentovat


                    #10
                    To už radši klávesnici než Competition Pro tenhle joy mi nikdy nesednul.

                    Komentovat


                      #11
                      Asi je to len sila zvyku, Competition PRO som mal od cias ZX cez C64 az po amigu, 1 kus, a vydrzal vsetko dorobil som si nan autofire cez 555obvod.

                      Komentovat


                        #12
                        Tak já mám i na Amize gamepad, upravenej tak, aby na jednom tlačítku byl fire, na druhém autofire a na třetím je "nahoru" - tedy pro skákání ve většině her. Samotný competetion je super na reálném železe, ale do UAE bych ho necpal .
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je cistehovado Přejít na původní příspěvek
                          Ja by som doporucil klasicky Amiga joystick - Competition Pro - Myslim ze ich vyraba Speedlink (do usb)
                          ten ma aj autofire

                          Komentovat


                            #14
                            Ja mam taky taky nejaky modry priesvitny od Trustu, ma dva konektory - USB a j Playstation. Pod WinUAE chodi v pohode, hral som na nom Tower Assault a v pohode. Ma aj autofire.
                            ???

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je eddie Přejít na původní příspěvek
                              ten ma aj autofire
                              Ano ten uz ano,
                              Ja mam este original competition pro - serial (9pin) ten autofire nema

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X