Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Deneb - po instalaci softu nejde změnit rozlišení

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Deneb - po instalaci softu nejde změnit rozlišení

    Mám takový nepěkná problém. Nainstaloval jsem Poseidon a další kraviny podle manuálu k Denebu do OS3.9, vypnul Amigu, vytáhl jumper a spustil. No a od té doby mi nejde změnit rozlišení ve Workbenchi. Neustále se opakuje hláška, že se Intuice pokouší aktualizovat okno Workbenche (zavřete prosím, bla, bla). Můžu klidně tisíckrát kliknout na Zopakovat, ale prostě se to nehne. Do té doby vše fachalo OK. Nahodil jsem Exchange, abych se podíval, co tomu může vadit a je tam nějaký "PoPo -- Poseidon" s popisem "Opens annoying windows" a nedá se to killnout. Bohužel jsem ani nenašel nic podezřelého v SS ani US. Mám tucha, že to je důvod, proč se nezmění rozlišení. Neví někdo co s tím? Pod OS4 relativně vše šlape OK, až na to, že po každém soft resetu to hodí červenou obrazovku a musím dát Ctrl+A+A ještě jednou (USB ovladače OS4 jsem dle rad na zahraničním serveru vyházel a ani to nepomohlo).

    #2
    Tak jsem našel workaround. Sice nepohodlný, ale trochu to osvětluje situaci. Před zavřením CLI se zobrazuje dotaz, zda chci spustit onu známou animaci Still Alive... Když vložím nějaké CD do mechaniky, tak stihnu nakliknout ještě popup okno na "ne". Bez inicializice CD se to ani nestihne zobrazit a pak to někde na pozadí hnije. Asi to bude nějaký modul v kernelu. No jo, ale jak ho vyhodit? Lucifer, nebo jak se to jmenuje, nabízí pouze zobrazení modulů ve flashce, ale vyházení ne. Znamenalo by to tedy, že si asi musím flasku sestavit znovu a pak nahrát, co?

    ps.: nový problém pod OS3.9 - i když nainstaluju FAT95 handler, tak se nenačítají USB flashky z PC. Vím, že s FAT95 jsem měl už nějaký problém dřív a zas se ho zbavil...
    Naposledy upravil MisticJoe; 14.12.2010, 01:05:08.

    Komentovat


      #3
      Deneb nemám, ale co se flashování týče, tak bych to viděl spíš na tu možnost, že si celý flash dáš znovu dohromady a přeflešuješ, než že bys to nějak vyhazoval.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Jo, jiná cesta asi nebude. Taky jsem zjistil, že PC USB flashky to nenačítá, když mám připojenou Wifi USB. Jakmile jí odpojim, tak vše jede jak má. Divný... Asi neni tak úplně kompatibilní a nebo se to tluče prostě jen z principu.

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X