Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ishar 2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    No ja neviem... Ked do toho zakomponujes vzorce na vsetky skilly a pocitanie trebars zraneni pri boji, tak to zas tak jednoduche nebude.
    ???

    Komentovat


      #32
      Hm, v tom nevidím zas takový problém. Samo bych neaspiroval na dungeon roku

      Komentovat


        #33
        Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
        Mimochodem nemáte někdo originálku Ishara II na prodej? Samo i s manuálkem
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          #34
          Díky za odkaz - ja su blbka samozřejmě - měl jsem na mysli AGA verzi, což jsem nezmínil Ale možná vemu i tu ECS.

          Komentovat


            #35
            2Mistic: Co se RPG matematiky týče, mohu poskytnout vlastní engine .
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #36
              Tomu věřím, ale vzhledem k tomu, jaký si náročný a zkušený hráč, tak takovou hru by pak mohl hrát pouze jediný člověk - TY! Pro ostatní by byla pekelně těžká Nicméně ten engine asi stejně nemáš v AMOSu, co?

              Komentovat


                #37
                Tak jak jsem tu ve vláknu někde slíbil, posílám mapu Zachs Island v dostatečné kvalitě pro tisk - i s popisky některých zajímavějších obchodů. Jak budu dál procházet hru, tak udělám nejspíš další, aby byly k dispozici taky pořádné mapy a ne jen poštovní známky 350x350px.
                (snad jsem na nic nezapoměl)
                Přiložené soubory

                Komentovat


                  #38
                  dobrá práce
                  pařba a flink chtěj celýho člověka...

                  Komentovat


                    #39
                    ...nebyli mapky v nějakým excaliburu?
                    A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

                    Komentovat


                      #40
                      Mapky i návod jsou v čísle 2. Mapy se hodí a návod jsem použil jen pro některé zásekové místa. Tuto hru jsem dohrál 2x, je parádní a rád vzpomínám. Dobrý díl je i 3,ta má parádní grafiku a v obchodech se člověk vyřádí.
                      Pro hráče mám doma ještě manuál, k Isharu 1-3, kde jsou recepty kouzel. Bez nich se hra nedá dohrát.

                      Komentovat


                        #41
                        jj, ten excalibur mám ještě doma, sběratelský číslo, Ishar2 je moje srdeční záležitost...
                        Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                        Komentovat


                          #42
                          Autorem citovaného textu je pepapantak Přejít na původní příspěvek
                          Pro hráče mám doma ještě manuál, k Isharu 1-3, kde jsou recepty kouzel. Bez nich se hra nedá dohrát.
                          Jo ty manualy by se bodli, nevim najst ty moje txt soubory s receptama, jesli nemas nahodou i elviru1/2 recepty. Muzes to prosim poslat mailem ? (wlcina (sled) gmail.com)

                          Komentovat


                            #43
                            ja mam nejaky excalibry u rodicu v Praze, ale nejak se tam nemuzu dostat
                            A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

                            Komentovat


                              #44
                              Nejake jsou naskenovane na portalu.
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #45
                                Jo, mapy byly i ve score, ale zabírají tam půlku A4? Ne A mají popisky, v kterých krámech jsou důležité věci? Ne Napadlo mě udělat pořádnou mapu právě ve chvíli, kdy jsem viděl tu šílenost v nascenovaném score, na kterou aby si člověk vzal i věšteckou kouli.
                                Vím, že map je habakuk, ale mě šlo spíš o to udělat je ostré a kvalitní (co se grafiky týče).
                                ps.: Excalibury do 10ky byly pouze černobílé a tisk taky dvakrát nic moc. Docela by mě zajímalo, jak tedy vypadají mapy tam. Navíc jsem měl pocit, že návod na Ishar 2 byl až někde později - recenze tedy určitě.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X