Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ishar 2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Ishar 2

    Je pravda, že když chci zapsat další save na *.adf, tak mi to hlásí, že je full a chce format.
    Takže to na ten gotek fakt vypadá.

    Myslíš, že by pomohlo flashnout na starší verzi?

    Jinak, moc děkuju za odpovědi.
    AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

    Komentovat


      #62
      O: Ishar 2

      To netusim. Zkus nabootovat normalni Workbench, jestli ti pujde zapisovat alespon do nej, neco nekam zkopiruj, nebo edituj.

      Komentovat


        #63
        O: Ishar 2

        Ve WB se paměť hlásí a kopírování funguje. Vidím to na tu externí floppynu. Ale až budou chechtáky.
        AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

        Komentovat


          #64
          O: Ishar 2

          Ta externi floppy neni vselek, protoze z toho hry asi vetsinou take nepujdou, musela by se Amiga upravit, aby se ta externi floppy tvarila jako DF0. To si radeji udelej interni z PCcko mechaniky, pokud uz nemas externi.

          Komentovat


            #65
            O: Ishar 2

            Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
            Ta externi floppy neni vselek, protoze z toho hry asi vetsinou take nepujdou, musela by se Amiga upravit, aby se ta externi floppy tvarila jako DF0. To si radeji udelej interni z PCcko mechaniky, pokud uz nemas externi.
            Mám funkční interní orig. floppy a gotek bych mohl dát jako externí df1. Chci jet hlavně virtuální obrazy a pořídit si jen pár DD disket.
            Existuje pouze kabel k připojení goteku, jako externího?
            Jinak, předpokládám, že stačí nově koupenou DD disketu rovnou formátovat ve hře. Ve workbenchi jsem absolutní lolek. To samé platí i pro SW pro Amigu. Mám to zatím jen na hraní.
            AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

            Komentovat


              #66
              O: Ishar 2

              Gotek jako externí floppy má smysl pouze, pokud z něj jde bootovat. Tzn. pokud je připojený jako DF0, tzn. pokud je to Amiga 500 s bootselectorem. Pokud je to A1200, tak to nejde bez zásahu do motherboardu.

              EDIT: vidím že máš pětikouli, takže v tvojem případě ano. Kabel na externí připojení goteku ti prodá Amigoun.
              Naposledy upravil Predseda; 08.11.2018, 19:30:43.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #67
                O: Ishar 2

                V podobne sestave ma gotek smysl i pro vytvareni disket z adf, protoze se tim ty adf-ka snadno prenaseji z PC.

                Komentovat


                  #68
                  O: Ishar 2

                  Jako jo, ale ruku na srdce - kdo dneska používá realný diskety?
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #69
                    O: Ishar 2

                    Ani ja ne a to jdem disket velky fanda, ale zda se Denny bude, protoze mu ten Ishar z Goteku nechodi.

                    Komentovat


                      #70
                      O: Ishar 2

                      Todle je ale divný, neslyšel jsem že by Gotek něco mrvil při zápisu. Je potřeba aby to někdo další zkusil se stejnou konfigurací a stejnou verzí Ishara.Já Gotek bohužel nemám.
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #71
                        O: Ishar 2

                        Ja mam, ale nekde mi lezi nenaflashovany, nejak nemam kde to pouzit. Ale tady se mi nezda, ze by to nemelo fungovat.

                        Komentovat


                          #72
                          O: Ishar 2

                          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                          Jako jo, ale ruku na srdce - kdo dneska používá realný diskety?
                          Ja, ci uz na testovanie mojich programov na holej A1200, alebo aj na hry ktore mi idu vo WHD s BPPC pomaly.
                          Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                          Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                          Komentovat


                            #73
                            O: Ishar 2

                            Tak pánové. Vypadá to, že jsem přišel na kloub tomuto problému. A ve výsledku to bylo tak jednoduché.
                            V AUTOBOOTu píšou, že je povoleno Fat16 a Fat32. Netušil jsem, že bude problém ve Fat32.
                            Stačí formátovat na klasickej FAT a problém zmizí. Spíše mne překvapilo, že se na disk 3 vejde opravdu jen jedna pozice, takže musíte přepisovat původní pozici, nebo použít vícero kopií SAVE disk 3.

                            Jde se mastit.

                            Budu rád, když tohle zjištění někomu pomůže, jelikož je GOTEK výtečnej kousek HW. O amize je to již vytesáno.

                            Stejně tak mne nadchla místní komunita. Smysl pro pomoc a fajn lidičky.
                            Všem děkuju za pomoc a budu rád, když zapadnu. Myslel jsem si, že jsem nostalgik, ale na šílence tady absolutně nemám.

                            Zatím pic kucka.
                            AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

                            Komentovat


                              #74
                              O: Ishar 2

                              Autorem citovaného textu je Denny T Přejít na původní příspěvek
                              Stejně tak mne nadchla místní komunita. Smysl pro pomoc a fajn lidičky.
                              Všem děkuju za pomoc a budu rád, když zapadnu. Myslel jsem si, že jsem nostalgik, ale na šílence tady absolutně nemám.

                              Zatím pic kucka.
                              zabal amigu a prislusenstvi a doval na praseparty 29.11-2.12
                              pařba a flink chtěj celýho člověka...

                              Komentovat


                                #75
                                O: Ishar 2

                                Bych rád na takovou sešlost, ale jsou tam dvě překážky. Sociální fóbie a nastávající potomek. Moc dobře vím, že tyhle párty jsou o něčem jiném a jsou narvaný lidma, který do tebe vlijou novou energii. Sám jsem pořádal LANky. Jen teď už je to spíše o únavě a musím se soustředit na svou paní a naší malou fazolku (čtvrtej měsíc).
                                Neříkám, že ne a třeba přijedu. Když koukám na fotky, tak si myslím, že jelito, jako já zapadne. Nic ve zlým. Já byl ten, kterej v devadesátkách prosil rodiče, který mi tu milenku nemohli koupit.
                                AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X