Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ishar 2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    mapy jsou v excaliburu č.21 na portále jak psal solaris jsou skeny
    Naposledy upravil Lasice; 06.01.2011, 12:12:44.
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #47
      Mě přišlo to číslo 2 divný
      Jinak koukám na ty mapy a musím tedy vzít zpět, že nikde nejsou kvalitní. Alespoň mi to ušetřilo práci

      Komentovat


        #48
        Ten Excalibur je možná lépe nascanovaný tady:
        Excalibur 21 :: Ishar 2, Návod - Zobrazenie obrázku stránky časopisu/diskmagu so zoznamom článkov a ich autorov ktoré sa tu nachádzajú...

        Komentovat


          #49
          Autorem citovaného textu je cistehovado Přejít na původní příspěvek
          Jo ty manualy by se bodli, nevim najst ty moje txt soubory s receptama, jesli nemas nahodou i elviru1/2 recepty. Muzes to prosim poslat mailem ? (wlcina (sled) gmail.com)
          Až bude čas tak naskenuji manuál k isharům a dám to sem, k elviře manuál nemám.

          Komentovat


            #50
            Co se týká manuálů k Isharům tak můžu nabídnout ze své sbírky

            Chtěl jsem to sem nahrát přímo jako přílohu, ale limit mi to nedovolil.

            Proto nabízím ke stažení z mého serveru:

            Ishar: Legend of the Fortress

            Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.


            Ishar 2: Messengers of Doom

            Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.


            Ishar 3: Seven Gates of Infinity

            Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.



            Jste mě docela zlákali si tuhle parádu zahrát.
            A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
            A600 HD,
            2MB Chip, Fúria EC020 inside

            Komentovat


              #51
              Ručičky nožičky líbám!

              Komentovat


                #52
                Tak to abych si je taky jednou na to pořádně umyl
                A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                A600 HD,
                2MB Chip, Fúria EC020 inside

                Komentovat


                  #53
                  Autorem citovaného textu je cistehovado Přejít na původní příspěvek
                  Jo ty manualy by se bodli, nevim najst ty moje txt soubory s receptama, jesli nemas nahodou i elviru1/2 recepty. Muzes to prosim poslat mailem ? (wlcina (sled) gmail.com)

                  ???

                  Komentovat


                    #54
                    Pánové, no přece - http://amiga-manuals.xiik.net
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #55
                      O: Ishar 2

                      Nemá někdo prosím origo Ishar 2 AGA necracklou verzi? Sehnal jsem origo ale první disketa je asi khaput respektive se zasekne a celá disketovka se rozezvučí až rozeřve. Nechci mít v origo krabici "neoriginální" (jsem magor) věci...dík

                      PS: a google mne nepotěšil...
                      PS2: Jsem trubka...na krabici nikde AGA napsáno není takže předpokládám, že mám ECS
                      Naposledy upravil Guma; 09.10.2011, 22:36:30.

                      Komentovat


                        #56
                        O: Ishar 2

                        Njn, ishar 2, nejlepší atmosféra ever.. škoda jen, že v závěru ho tak odflákli

                        Komentovat


                          #57
                          O: Ishar 2

                          Zdravím a po letech si dovoluji otevřít tohle téma. Mám A500 s Gotekem na poslední verzi. Revize desky je 6A, proto jsem koupil rozšíření o 2Mb RAM. Nyní mám 1Mb cip a 1,5Mb slow.
                          Buy Memory Vintage Computer Parts & Accessories and get the best deals at the lowest prices on eBay! Great Savings & Free Delivery / Collection on many items

                          Problém je v tom, že když ukládám hru, tak je vše v pohodě. Když chci pozici načíst, tak mi vyjede error s hláškou Not Enough Memory. Projel jsem různé verze a všechny dělaj to samé.
                          Jsem zoufalej a nechci se snížít k hraní na PC. Proto jsem si milenku nekupoval.
                          Na emulátoru jsem hru pouštěl i s kickem v2x a nic.
                          Co dělám špatně? Poradí nějaký guru?

                          Předem dík.
                          AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

                          Komentovat


                            #58
                            O: Ishar 2

                            Já to právě zkusil v emulátoru (A500, 512kB chip a 512kB SlowFast, ks1.3 - základní konfigurace z QuickStart menu) a ukládání i načítání mi funguje. Zkusil jsem verzi Ishar 2 - Messengers of Doom (1993)(Silmarils)(M3)[cr PDX](Disk 1 of 3). Když najedeš do WB, tak tu paměť fakt vidíš?
                            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                            -----------------------------------------------
                            Líbí se mi Retropolis

                            Komentovat


                              #59
                              O: Ishar 2

                              Ano. Dokonce je RAM kontkolována v Keir Fraser's Systest a bez problémů. Spousta her, co mi s 512kb nejela, teď jede. Jen ISHAR2 a tuším Elvira1 zablbnula.

                              Prubnu tu tvou verzi ještě jednou a napíšu.
                              Naposledy upravil Denny T; 07.11.2018, 02:21:46.
                              AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

                              Komentovat


                                #60
                                Ishar 2

                                Nektere disketove hry byly tehda nachylne i na konfiguraci pameti. Ocekavaly 512KB chip od adresy $000000 a dalsich 512KB slow-fast od $C00000, coz byla velmi typicka konfigurace. Ono to nevypada na ten problem, ale pokud nic jineho nezabere, tak bych zkusil vyndat pamet z trapdooru a 1MB chip na desce prekonfiguroval na 512/512 chip/slow-fast. Dalsi co me napada, ze to gotek spravne nezapise a pri nacteni se Ishar zhrouti. Tady by si slo pomoct externi disketovkou, pokud nemas interni.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X