Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ishar 2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ishar 2

    Potřeboval bych vědět, zda a jak se můžu zbavit nepotřebných předmětů (výzbroje) - nejlépe je samozřejmě prodat, abych za to utržil nějaké ty peníze. Kupí se mi to v inventáři a já potřebuju místo

    #2
    Samozřejmě prodat v obchodě. Prostě je dáš prodavači.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      Aha! To mě nějak vůbec nenapadlo, že shopy fungují oběma směry Díky

      A ještě mě napadá - než se tam nejspíš až v pátek vydám znovu - kolikrát se dá vykrást banka?
      Normálně jsem na Isharovi II začal brutus ujíždět Dělám si tu mapy a tak. A to jsem si myslel, že budu řádit s Denebem, ale ten mi zatím neláká, neb nemám USB2LAN, který by v tom fachal.
      Naposledy upravil MisticJoe; 15.12.2010, 22:21:48.

      Komentovat


        #4
        Ishar 2 je super, shodou okolností moje první PC RPG / dungeon. Banka se dá vyloupit tuším 3x, ale ruku do ohně za to nedám.
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Super, tak já se tam vydám znovu - chci si pořádně nabouchat výzbroj. Ještě se mi tedy nedaří najít obchod, kde se dají koupit kožešiny - matně si pamatuji, že byly třeba do dalšího ostrova. Ale ohledně tohoto neradit, já ho objevim Až město prozkoumám komplet, pošlu Hires map, pro další generace

          Komentovat


            #6
            Naskenuješ tužkokresbu nebo to děláš rovnou do kompu / Excelu?
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              POZOR!!! Predavat veci sa da az v Ishare III a banka sa da vykradnut asi len raz. Ale vyskusat to mozes, mozno stracam pamat ja Kozusiny sa daju kupit v meste v obchode s oblecenim. Jo, Ishar dvojka je najlepsia cast...
              Naposledy upravil Wolfus; 16.12.2010, 11:44:17.
              ???

              Komentovat


                #8
                Dělám mapku v Photoshopu
                S bankou doufám víckrát - ta hra má nulového "pamatováka" - třeba bude stačit opustit ostrov a zase se vrátit. No zkusím a uvidím, že?
                Naposledy upravil MisticJoe; 16.12.2010, 12:00:31.

                Komentovat


                  #9
                  vykrást jde jen 1x, zkoušel jsem to xkrát, kvůli tomu nádhernému obrázku a geniálnímu projevu nadšení (jéééé) jsem tuto část loadoval do bezvědomí i když jsem se do města vrátil z jiného ostrova, vykrást už nešla, jen stráže se respawnují stále dokola, je zajímavé, že i po vykradení vám bankéř vydá vaše peníze, které jste si tam uložili, asi to měli pojištěné
                  Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                  Komentovat


                    #10
                    Tak si to dobre pamatam Este mi potvrd to, ze sa nedaju predavat veci a hned budem mat lepsi den
                    ???

                    Komentovat


                      #11
                      Teda vy mi dáváte... Ještě si musim stáhnout poslední save do noťasu, neb mi budou dneska dělat podlahu, tak abych mohl hrát alespoň pod WinUAE... Nezbývá, než tedy běhat po městě a zabíjet hemzáky, aby si člověk trochu vydělal...

                      Komentovat


                        #12
                        Je tam cheat na rozmnozovanie penazi v jednom z dungeonov
                        ???

                        Komentovat


                          #13
                          Ked uz sme pri tom, viete niekto vygrabovat grafiku z Ishar 1/2/3 (nemusia byt vsetky,s taci len niektoreho), najlepsie AGA, s bratom pracujeme na dungeone pre PC (bohuzial, na amigu nevieme programovat) a ma to byt reedited Ishar.

                          Ja som sa pokusal nejakym ripperom ale neviem to velmi, nesedelo mi to farebne

                          Komentovat


                            #14
                            Ad banka: Hmm, tak teď jste mne dostali, já asi taky loadoval a proto si pamatoval, že to šlo "nejednou" .
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              tak jsem si to schválně pustil a jde to fakt jen 1x, ale možná že whdload má navíc nějakou vychytávku, jinak peníze se nejlíp harvestují na Akeer island, není třeba ani čítovat, jinak shift-lalt-v doplnuje HP
                              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X