Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ishar 2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    O: Ishar 2

    Autorem citovaného textu je Denny T Přejít na původní příspěvek
    Bych rád na takovou sešlost, ale jsou tam dvě překážky. Sociální fóbie a nastávající potomek. Moc dobře vím, že tyhle párty jsou o něčem jiném a jsou narvaný lidma, který do tebe vlijou novou energii. Sám jsem pořádal LANky. Jen teď už je to spíše o únavě a musím se soustředit na svou paní a naší malou fazolku (čtvrtej měsíc).
    Neříkám, že ne a třeba přijedu. Když koukám na fotky, tak si myslím, že jelito, jako já zapadne. Nic ve zlým. Já byl ten, kterej v devadesátkách prosil rodiče, který mi tu milenku nemohli koupit.
    ja byl na praseti kdyz byla ve tretim je to 2 roky zpet
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #77
      O: Ishar 2

      Hele Lasice....neblbni. Je mi čtyřicet a jsem rád, že jsem potkal dokonalou.

      Budu dobrovolně šůrovat, protože si to ta holka zaslouží.

      Napadá mě.................je tu někdo, kdo by rád viděl, kdo má větší břuch? Ta fotka by byla i mým představením.

      U Ishara....to je sen.
      AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

      Komentovat


        #78
        O: Ishar 2

        Hmmm
        Přiložené soubory
        Naposledy upravil Denny T; 21.11.2018, 20:07:19.
        AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

        Komentovat


          #79
          O: Ishar 2

          Autorem citovaného textu je Denny T Přejít na původní příspěvek
          Kdo má větší?



          [ATTACH=CONFIG]8902[/ATTACH]
          Pche... Tos neviděl mý dvojčata...

          )

          Komentovat


            #80
            O: Ishar 2

            Já ale nepřišel soutěžit.
            AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

            Komentovat


              #81
              O: Ishar 2

              Ty ses Lojza, Denny, a o cem pak budes ty fazolce vypravet, kdyz ne o tom, jak jste brutalne s chlapama zamastili Rainbow Islands!?
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat


                #82
                O: Ishar 2

                Autorem citovaného textu je Denny T Přejít na původní příspěvek
                Já ale nepřišel soutěžit.
                Jednou určitě na nějakou pařbu přijede.
                Amiga je nejlepší...

                Komentovat


                  #83
                  O: Ishar 2

                  Autorem citovaného textu je krtek11 Přejít na původní příspěvek
                  Jednou určitě na nějakou pařbu přijede.
                  Rád. Rád se bavím se vzdělanejma lidma.

                  To byl ....... vždyť vy víte.

                  A tentokrát v tom nebyl sarkasmus.
                  AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

                  Komentovat


                    #84
                    O: Ishar 2

                    Furt nejak nevidim zadnej padnej duvod nejet na Prase nebo v lete do Vranyho.
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #85
                      O: Ishar 2

                      Ve Vraným bude Denny asi už otcem, ale na Praseti to malé bude ještě v inkubátoru, tak tomu taky moc nerozumím.
                      Taky už jsem si všiml, že ti kluci od Krumlova se těch svých "plodnic" nějak moc bojí a snaží se jim zavděčit viz Macino

                      Komentovat


                        #86
                        O: Ishar 2

                        Ja jsem otcem dvakrat a nikdy to nebyla prekazka - naopak jsem deti zaucoval uz od zavinovacky!
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #87
                          O: Ishar 2

                          Jasně,že se někdy se Springym domluvím a zajedu se podívat. Jinak...nebojím se jí. Je to první ženská, která je tolerantní a sama by se rozdala. Doposavaď jsem měl jen samý bestie. Chci být ale teď s ní, jelikož už jednou potratila a teď se to prostě opakovat NEBUDE. Za další, našeho prcka budu sakra zasvěcovat do tajů časů minulých. Dokud neprojde Prince, tak nejdeme dál

                          Přiložím ještě pár fotek ze svýho progresu s milenkou. Tímto se Springymu omlouvám, že jsem ho obešel. Byli jsme domluveni na schůzku, ale jsem rád, že jsem vše dal do kupy sám. Ten euforickej stav se dostavil a po letech mi bylo strašně krásně.

                          Ups. asi nemám oprávnění poslat víc fotek najednou.
                          Přiložené soubory
                          AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

                          Komentovat


                            #88
                            O: Ishar 2

                            bomba
                            Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                            Komentovat


                              #89
                              O: Ishar 2

                              ozaj, perfektna mapa a ine pomocky, dik:

                              Ishar 2 úspešne zmapovaný. Okrem dojmov z prejdenia hry (2019) tu nájdete veľa technických detailov o vytváraní mapy pre utilitku Grid Cartographer, online interaktívnu mapu pre web, zoznamoch a príručkách a napríklad aj to ako prejsť hru s čisto ženskou partiou bez druida...
                              --------------------------------------------------
                              A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X