Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fate of Atlantis česky!!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Fate of Atlantis česky!!

    Přátelé zřejmě nejlepší Amiga adventury!! Pokud vám v jejím hraní bránily megatuny jazyka Shakespearova,zbystřetež!! Možná to tu už bylo, tato megapařba jde pod ScummVM1.2.0,alespoň v MOS verzi hrát v češtině a to právě i harddisková Amiga verze!!


    obsahuje Atlantis.000 a Atlantis.001,ty nakopírujte místo původních a můžete pod Scumm pařit! Jen je třeba ignorovat zvěrstva typu "telefonní butka"..!! Pěknou pařbu,já začínám dnes

    #2
    Radši původní znění než gramatický chyby...
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      U me naopak. Proto je dobre mit alternativu.

      Komentovat


        #4
        chodilo by to i na mobilu?
        Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

        Komentovat


          #5
          @Marien: tak to fakt musíš zkusit sám,ale myslím,že i kdyby to šlo,tak mobil nebude na hraní této DLOUHÉ A HODNĚ OTEXTOVANÉ hry...
          A jinak dávám za pravdu Předsedovi,ty česky texty jsou fakt hrozný,takže kdo umí anglicky,zůstaňte u originálu,stejně jako já...

          Komentovat


            #6
            Jakáže angličtina? Já tedy s originálkou nikdy neměl problém a nejsem si vědom, že by se tam vyskytovaly nějaké ujeté nesrozumitelné výrazy... Nebo si jen tak vzletně nazval angličtinu samotnou?

            Komentovat


              #7
              Tedy ehm? já jsem přece psal že ČESKÝ texty jsou hrozný,o angličtině křivého slůvka neřeklť jsemž! anglické originál texty jsou samozřejmě sqjelé dle standardu Lucasarts,ale těm,kdo neumí anglicky,jsem chtěl nabídnout češtinu,aby si mohli zahrát tuhle BÁJEČNOU hru! Ovšem budou trpět,ten překlad to je fakt děs a běs...

              Komentovat


                #8
                Pak nezbývá, než kontaktovat autora překladu a provést korektury.

                Komentovat


                  #9
                  Pane nic bych si nepřál víc!! Ovšem ehm,ono už to je jaxi 16let a nikde navíc nebyl žádný readme soubor,takže ani netuším,kdo tohle spáchal...pokusím se zjistit,jestli by ty soubory s textama sly v necem editovat a pak bych se do toho treba pustil...

                  Komentovat


                    #10
                    Aha No pak jedině HEX editor, tedy pokud ještě nějsou nějak kódované, či kompresované něčim ujetým. Jdu to taky stáhnout.
                    edit: hm, tak jak jsem předpokládal - srozumetelného slova tam člověk jen tak nenajde... ale napadá mě - není přímo nějaký editor na věci od Lucasarts? Mám takového tušáka, že jsem o něčem takovém před několika lety četl.
                    Naposledy upravil MisticJoe; 21.12.2010, 09:36:23.

                    Komentovat


                      #11
                      no to by bylo mozny, ale jaxi by byl urcite pro pc a to jaxi nemamale dival jsem se poradne a delal to nejakej Patrik spacek a dokonce dekoval nejakymu Nadvornikovi za korektury a upravy, velmi vtipne, neni-liz pravda? soubor je datovan na rok 2006 takze taxtare to zas neni, ale jaxem rekl, nejradsi bych se do toho pustil sam, taxkusim prozkoumat vsechny moznosti....

                      Komentovat


                        #12
                        Já si myslím, že každý by napřed měl znát perfektně mateřský jazyk, než se začne srát do překladu z cizího. V některých případech se prostě snaha necení.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          Code:
                          http://patrikspacek.blogspot.com/2008/11/secret-of-monkey-island-remake.html
                          Neovereno:
                          Code:
                          http://quick.mixnmojo.com/monkey-island-explorer
                          Naposledy upravil uunek; 21.12.2010, 17:56:27.

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X