Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prohlížeč obrázků s náhledy

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prohlížeč obrázků s náhledy

    Hledám si do A4000 nějaký pořádný prohlížeč obrázků a mám pocit, že jsem vytuhl v čase před mnoha a mnoha lety. Už i historický Qpeg uměl otevřít okno a v něm náhledy... Ale u Amigy jsem trochu narazil. Podle toho, co jsem během hodiny a půl hledání zjistil, tohle umí jen Eye View... Ale kromě source kódů SE2 verze nějak nejsem schopen najít zkompilovaný program. Ono když má člověk X fotek pojmenovaných "Pxxxxx", tak je dost debilní se tím vším proklikávat.
    Nemáte tedy někdo tip, kde to sehnat zkompilené pro OS3.9 a 4.0? Manuál jsem našel taky, takže to musí existovat. Navíc je to free, tak moc nechápu, proč to není na Aminetu (tedy tam je nějaká verze z roku 2005, ale moc jí nevěřim ). Já chci ACDSee pro Amigůůů!

    edit: a nebo varianta "bééé" - utilita, co umí k X JPEGům udělat ".info" s thumbnailem?
    Naposledy upravil MisticJoe; 21.12.2010, 20:43:49.

    #2
    Pokud myslíš EyeViewer tak potom tady:

    Code:
    [URL]http://www.morguesoft.eu/Paginas/Software.htm[/URL]
    Pro AmigaOS 4.x je celkem v pohodě např. LoView atd...
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Díky moc! Vůbec netušim, proč mi to google nevyhodil - teda jak koukám, tak mi vyhodil ten manuál na dané doméně, ale vůbec mě nenapadlo prolézt stromeček níže...

      Komentovat


        #4
        Já bych to taky asi něvěděl, jen jsem si vzpoměl na Amigounovu recenzi předchozí verze EyeViewer Berruguete, kde jsem něco na tohle téma četl. Pod OS3.x toho bude víác, možná ještě PhotoAlbum ale za to ruku do ohně nedám.

        Ty náhledy v ikonách by měl teoreticky umět YetAnotherDesk, ovšem ten je jen pro OS4.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          thumbs

          Photoalbum pod OS3 umí náhledy (je boží). Ještě Photofolio, ale ten mi občas spadne. Dále existuje utilita která zobrazuje náhledy podobně jako MOS v okně. Na název si ale nemůžu vzpomenout, funguje pod OS3 a je na Aminetu. Už vim Eastern.
          Vyhledej na Aminetu slovo "thumb"
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #6
            Eye Viewer je na náhledy strašně pomalej, Photoalbum je na tohle mnohem rychlejší.
            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

            Komentovat


              #7
              Eastern je dobrej, to mi pred casem radil prave GHH. Co je celkem hodne dobra vec jsou PPC datatypy (konkretne WARPOSove) pro JPEG a dalsi (je jich vic, ne jen ten JPEG), fatalne se vsechno urychli a je mozne pak pouzivat i bezne prohlizece pro OS3, ktere zobrazuji pres datatypy.



              Jsou komercni, ale pokud ma nekdo PPC, tak je to nutnost.

              Komentovat


                #8
                Jo, warp datatypy vedu (i když mi s nima nějak tuhne Multiview), ale zatím se mi ten eastern nepodařilo rozchodit. Jako tváří se, že běží, prioritu v ikoně mám taky nastavenou v WBS na poslední, ale efekt ve WB žádný... Ještě nad tim budu bádat.

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X