Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Packer na velké soubory

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Packer na velké soubory

    Tak jsem u Amigy narazil na další problém, který člověk nemusí řešit u normálních souborů do pár mega velikosti. Mám tu obraz disku, který má nezabalený 479MB. Zkusil jsem ho packnout LHAčkem, ale vyskytl se velký problém - zhruba u 389MB Lha zahlásilo nedostatek volné RAM (prostě sežralo úplně vše) a podobně se chová i LZX. Je na Amize nějaký packer, který si poradí s velkými soubory?

    #2
    Spis bych se zeptal k cemu pakujes obrazy disku? Hardisky maji velkou kapacitu nebo to muzes vypalit na CD/DVD.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Zkoušel si to pakovat do více archívů? To by mělo být méně náročné na paměť.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        Pred nejakym casem jsem neco podobneho taky pakoval a nemel jsem s tim problem, nicmene bylo to v OS4, dokonce to nebralo pamet skoro zadnou, fakt minimalne.

        Komentovat


          #5
          je to tím, že lha používá jako Temp pro pakovaný soubor složku T: Ta bývá zpravidla naasignovaná do RAM. Pokud assignuješ T: na nějaké místo na jiném disku, kde je dostatek místa tak se ti zapakovat podaří.
          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

          Komentovat


            #6
            No pakuju to hdfko... No prostě proto Nějaký speciální důvod k tomu nemám. Samo ho můžu hodit do PC, sjet ZIPem a je vymalováno. Ale to nemá ten správný feeling

            Komentovat


              #7
              Anebo jeste jednoduseji tak, ze explicitne nastavis pracovni adresar: 'lha -wDHx: a xyz.iso'. Stejne tak pro lzx... v pripade, ze T: neexistuje, lha automaticky pouzije aktualni adresar.
              AmigaOS // AROS

              Komentovat


                #8
                Použij diavolo backup...

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X