Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Natami a Amigisti - co očekáváte od natami?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Podobne ako par dalsich respondentov mi nazov Amiga evokuje zaslu slavu klasickych Amig. Tieto moderne pseudoamigy ma takpovediac vobec nezaujimaju, lebo su to v podstate len pocitace pre tych, ktori sa chcu za kazdu cenu lisit a s Amigou nemaju defacto nic spolocne. Pre mna je Amiga symbolom pre prijemnu nostalgiu, nie snahou vytrieskat nekrestanske prachy z ludi prostrednictvom "citoveho vydierania". Takze od Natami neocakavcam nic.
    ???

    Komentovat


      #17
      Mě Amiga připomíná hlavně dospívání, měsíc chození za školu kvůli hraní Street Fighteru II, trojec z chování atd... Prostě jen nostalgie. To pro mě skončilo mojí poslední A1200, nově mě začal bavit svět AmigaOS 4 NatAmi, MiniMig - nic pro mě.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
        Podobne ako par dalsich respondentov mi nazov Amiga evokuje zaslu slavu klasickych Amig. Tieto moderne pseudoamigy ma takpovediac vobec nezaujimaju, lebo su to v podstate len pocitace pre tych, ktori sa chcu za kazdu cenu lisit a s Amigou nemaju defacto nic spolocne. Pre mna je Amiga symbolom pre prijemnu nostalgiu, nie snahou vytrieskat nekrestanske prachy z ludi prostrednictvom "citoveho vydierania". Takze od Natami neocakavcam nic.
        Keby som chcel byt ini zozeniem si nejakeho SUN-a navyse su aj pouzitelne

        Komentovat


          #19
          A co ti v tom brání?
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            A co ti v tom brání?
            nic uz mam 4ks (ztoho dva som daroval)

            Komentovat


              #21
              Takže jsi v podstatě jiný
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #22
                Ze vahas

                Komentovat


                  #23
                  2 zz_indigo: Kurna, spatne jsem odeslal odpoved . Takze tys mel 4 kusy od Sun? Dost by me zajimalo, kolik tyhle masinky staly v dobe sveho vydani. A pokud budes darovat dalsi, hlasim se jako prvni.
                  AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                  Komentovat


                    #24
                    ako ktore. to co som darobal boli sun sparcstation 4 (vcelku lacaky) potom co som ich slusne vyupgradoval. (v tomto som expert. vid moje amigy )

                    Teraz mam dva sunfire V120 ale do jedneho mi chyba cpu. a ten jeden co som na ebay nasiel je v USA a dotcni neosiela mimo USA
                    Naposledy upravil zz_indigo; 10.01.2011, 20:20:22.

                    Komentovat


                      #25
                      A kde sa daju vidiet Tvoje Amigy?
                      ???

                      Komentovat


                        #26
                        Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                        A kde sa daju vidiet Tvoje Amigy?
                        moja geneza jak som upgradoval A4000 + merlin -> A1200 + 1260 -> A600 by mala byt v mojom predstaveni sa na fore. teda ak sa to uz nevymazalo.

                        Komentovat


                          #27
                          Co očekávám? Že budu moci konečně vyměnit 18 let starou desku, nebudu se muset strachovat o to "lego" co mám v toweru (lego = mediator, cpu karta, usb interface, klavesnice interface, myš interface, 4eide interface).

                          Všechno bude na jedný desce, budu mít lepší šedesátku, zpětně kompatibilní 68k a AGA. Na dema a staré hry supr věc. Klukům fandím a pokud bude cena kolem 15 litrů, asi bych do toho šel.
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X