Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pomoc - Jak se připojit na internet ???

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Pomoc - Jak se připojit na internet ???

    Tak jsem zase zapojil Pega II a protože jsem na něj zase dlouho nesáhnul, rovnou jsem nainstaloval MOS 2.7 jako čistou instalaci. A jako dříve s 2.5 jsem se opět chtěl připojit a browsit, což ani tenkrát nešlo, ale nějak to vyšumělo, nebyl čas to řešit. Tak teď už to nějak vyřešit musim. V Prefs po otevření sítě vidim info o ovladači a obě zásuvky nastavený na DHCP, pak jsou tam nějaký ty neaktivní adresy, který bych moh editovat pro statickou IP nebo tak něco. Když něco googlim, tak MOS má svůj NETSTACK a DHCP by teda mělo automaticky fungovat. OWB hodi Error 6: Couldn´t resolve host name. Takže něco je strašně blbě. Na desce po připojení kabelu sviti LEDka, na modemu od UPC poblikava PC Activity. Samosebou s PeCi s Win všechno šlape. Takže tímto žádám o radu, co s tim, kde co nastavit. Nevim, co s tim souvisi, berte jako vychozi bod toto: prave byl nainstalovan MOS 2.7 a nejde internet. Nikde jsem nic nevyplňoval, koukam, že v Prefs/Host je akorat jeden řádek LocalHost 127.0.0.1, jestli se pamatuju dobře. Co je špatně ? Za podrobný postup předem DEKUJU !

    #2
    Tak už nic, klasicky, jak požadám o HELP, tak se to povede. Tohle už je z OWB. Stačilo odpojit a připojit UPC modem z napájení tj. reset a už to jede. A za chvíli to zase určitě nepojede z pecí a budu muset udělat totéž .... Dobrou noc

    Komentovat


      #3
      Rád jsem pomohl
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X