Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nefunkcni Amiga 500+

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nefunkcni Amiga 500+

    Ahoj Vsem.
    Koupil jsem Amigu 500+ bohuzel je nefunkcni.
    Chtel bych se vas zeptat zda nemate kontakt na nekoho kdo by se na ni dokazal kouknout a vyzna se v oprave a v Amigach.
    Dekuji za info.

    #2
    100% EXA, pro toho je to srdeční záležitost, má i osciloskop
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    Komentovat


      #3
      Nemas na nej kontakt? Trochu se topim nevyznam v tomto foru..dost neprehledne...

      Dekuji.

      Komentovat


        #4
        Nevím, jak si zkušený - nicméně kdybys možná popsal blížeji, co máš pod představou "nefunkční", třeba bysme tě navedli správným směrem i zde. Jinak mail na EXU ti pošlu do SZ.

        Komentovat


          #5
          Rad bych vam to panove popsal ale amiga jen sviti kontrolka a nic se nedeje...Na vice si netroufam...Koupil jsem to jako pouzite zbozi a uz do toho musel nekdo drapat jak se deje i nas v cesku.
          Exovy jsem napsal tak jsem zvedavy.

          Komentovat


            #6
            Rozšroubovat, kuknout na revizi desky a porovnat s fotkami na http://www.amiga-hardware.com/, jestli tam něco nechybí. Pokud ne, tak vytahat všechny šváby co jdou (tj. jsou v patici), profouknout a zatlačit zpátky. To je tak pro začátek Samozřejmě jestli zdroj dává co má asi nezjistiš, co?

            Komentovat


              #7
              Pokud však nemáš alespoň trochu představu co tím vlastně děláš, tak to raději hned předej někomu zkušenějšímu. Lidí co ti tady mohou pomoct je hned několik.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                Ano presne tak sefe zkousim se domluvit s Exou...

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X