Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AmigaOS 3.9 + kurzor myšky

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AmigaOS 3.9 + kurzor myšky

    Mam AmigaOS 3.9 a pouzivam Voodoo3 3000 PCI graficku kartu a Mediator PCI sloty. Ked prepnem do lubovolneho Picasso96 modu, ktory ide cez grafiku na monitor (je uplne jedno ake rozlisenie), tak kurzor mysky sa zmeni na stvorec 100x100 pixel. Ked prepnem spat napr. do HiRes PAL, tak je to opat pekna sipka.

    Neriesil toto uz niekto ?
    A500 ~ 2x A600 ~ 2x A1200 ~ Didaktik ~ ZX Spectrum ~ Mato ~ Apple ~ PS2 ~ XBOX 360 Kinect ~ AROS on Acer One ~ WHDLoad and Cubic IDE registered user ~ Amiga OS 3.1 and 3.9 user

    #2
    Máš poslední verzi ovladačů od Elboxu ?

    A jakou verzi Picassa máš ?


    Já jsem kdysi bojoval s tím, že mi Picasso odmítal načíst Voodoo driver a zpomínám si, že Picasso se muselo nainstalovat "nadvakrát" . Nejdřív klasický install, pak vypnout comp a spustit install znova a "něco změnit nevimco, páč si to už nepamatuju" a chodilo to jako z praku. Ale nezoufej, doma mám takový kouzelný sešit, do kterýho si zapisuju krok za krokem různý zapeklitý postupy pro případ, že bych to řešil ještě někdy v budoucnu. Večer se ti na to mrknu.

    Komentovat


      #3
      Já používám CGX4 a tam je kurzor mrňavý. Nicméně někde v nastavení CGX lze kurzor zvětšit nebo zmenšit. A mám dojem, že to bude i u P96 (Koneckonců, když jsem pomáhal s instalací P96 Jackovi3D, tak kurzor byl normálně malý...) Pravděpodobně ti tam chybí soubor se zvětšeným kurzorem.
      Naposledy upravil Starej_Mraf; 05.01.2011, 09:08:45.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Prave toto je problem, ze viem, ze nieco som spravil zle, ale ktory krok to bol, to neviem. Grafika ide OK, rozlisenia si mozem nastavovat od 800x600 az po 1920x1080, ale vo vsetkych je kurzor len ako stvorec 100x100 pixelov. Nieco podobne som riesil este aj pod OS 3.5, ale samozrejme som si nenapisal ako som to spravil a teraz s OS 3.9 znova to iste.
        A500 ~ 2x A600 ~ 2x A1200 ~ Didaktik ~ ZX Spectrum ~ Mato ~ Apple ~ PS2 ~ XBOX 360 Kinect ~ AROS on Acer One ~ WHDLoad and Cubic IDE registered user ~ Amiga OS 3.1 and 3.9 user

        Komentovat


          #5
          Tak ono nevadí, když pustíš instalaci P96 znovu.
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #6
            Tak sem to našel a je to popsaný i v dokumentaci k ovladačům k Mediatoru.

            Takže po nainstalování OS3.9 to ve zkratce vypadalo asi takhle :

            BB1
            -------------------------- záloha-02
            BB2
            --------------------------záloha-03
            Locale
            CZ katalogy a fonty
            --------------------------záloha-04
            MUI 3.8
            --------------------------záloha-05
            MMU Libs
            --------------------------záloha-06
            AHI 4.18
            --------------------------záloha-07
            Picasso96 2.1b
            (Přejmenovat v Devs:Monitors Cybervision3D na Voodoo / Tooltype BOARDTYPE=Voodoo)

            --------------------------záloha-08
            MMCD
            Znovu Picasso96
            (Vybrat "Update an installed version" / vybrat Monitorsettings - 48kHz)

            Vypnout Amigu!


            Pak už to pokračuje updatama MMCD, OpenPCI libs, AHI, atd.

            Mezi jednotlivými kroky si vždy, když "stavím" nový systém, dělám zálohy, pro případ, že se něco pos..e, tak mám možnost během několika minut se vrátit "o krok zpět"


            Zkus to podle tohoto postupu a uvidíš, jestli to pomůže.

            Jo, a ještě poznámka - co záloha, to vypnutí Amigy. Žádnej trojhmatnaprdrestart!

            Komentovat


              #7
              Ok, dik, skusim to podla toho spravit. Dufam, ze to pomoze.
              A500 ~ 2x A600 ~ 2x A1200 ~ Didaktik ~ ZX Spectrum ~ Mato ~ Apple ~ PS2 ~ XBOX 360 Kinect ~ AROS on Acer One ~ WHDLoad and Cubic IDE registered user ~ Amiga OS 3.1 and 3.9 user

              Komentovat


                #8
                Co se stane když skusíš použít editor kurzoru myši. Sys:Prefs/Pointer ?
                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                Komentovat


                  #9
                  Tak jak to dopadlo ?

                  Komentovat


                    #10
                    Má pointer 300x300 pixelů )
                    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                    Komentovat


                      #11
                      Stale je to rovnake, v PAL-ovych rozliseniach je kurzor OK, ak to ide cez graficku kartu je to stvorec 100x100 pixel (asi), proste velka serednost. Nejako som sa k tomu posledne dni vobec nedostal, popravde aj tak cakam na AmigaOS 4.1 pre PPC based A1200.
                      A500 ~ 2x A600 ~ 2x A1200 ~ Didaktik ~ ZX Spectrum ~ Mato ~ Apple ~ PS2 ~ XBOX 360 Kinect ~ AROS on Acer One ~ WHDLoad and Cubic IDE registered user ~ Amiga OS 3.1 and 3.9 user

                      Komentovat


                        #12
                        Tak to jsme dva. Jen se děsim, aby to nebyla ještě větší zmršenina, než OS4.0, který je na classic systému opravdu otřesný.

                        Komentovat


                          #13
                          Me prijde OS40 Classic celkem v pohode, nevidim v nem vzhledem k hardware zadny zasadni problem.

                          Komentovat


                            #14
                            Tak samo nevím, na čem to pouštíš. Ale na mé konfiguraci je děsivě pomalý a paměťově nenažraný. Spustit cokoliv, co vyžaduje AmiCygnix je nereálné.

                            Komentovat


                              #15
                              Spouštět AmiCygnix zdá se mi býti nešťastné
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X