Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Něco na net pro OS2 je?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Něco na net pro OS2 je?

    Existuje něco, s čím se dá na net pod OS 2.05? Podařilo se mi přisíťovat šestikuli, ale narazil jsem na nedostatek netového softu. Aweb i iBrowse chtějí nejméně OS3.0 a Jabberwocky chce locale.library, což je součást OS3. Sice jí tam můžu dohrát, ale obávám se že prostě počítá s trojkou.

    Rád bych si na A600 ten WB2.05 nechal.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    Priznam se, ze na A600 WB2.1 pouzivam jen FTP. Jeste je moznost si koupit ROM 3.1 a pak neni problem s webovymi prohlizeci. Popravde si ale stejne prectete jen Aminet .
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Nj, koupil jsem ROM3.1, asi nebylo vyhnutí. Používám net na A1230/50 a krom aminetu tam taky občas lezu do mailu, na EAB mobile a pár podobných jednoduchých stránek. Právě jsem chtěl vědět, jestli to pojede i na 630/25, resp. jak moc mizerně.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        mohl jsi použít ACATune a remapovat kickstart 3.1 do FastRAM. Navíc by se dle zkušeností ACA uživatelů zvýšila celková odezva systému.
        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

        Komentovat


          #5
          Jo, udělal jsem to (než ta fyzická ROMka dorazí). Ještě budu muset přeinstalovat WB na trojkovej, poáč si to zas nerozumí s knihovnama a tak dále. Prostě udělam systémovej disk celej novej.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X