Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hudebník wanted!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hudebník wanted!

    Mám problém a asi ne malej. Jsem si udělal pěknej tématickej MOD k tomu demátku, co páchám na NR, ale asi jsem přecenil možnosti Amigy. Když se ho pokusím otevřít v ProTrackeru (NoiseTrackeru, atd.), tak prostě nehraje jak by měl a místo některých hodnot vidím jen ??? (jako třeba místo G-7, D-7 a dalších). Nicméně když při ukládání v OpenMPT zaškrtnu položku PT1.x compatible, tak se MODul načte správně, ale spoustu "not" mám v úplně jiných tóninách... Jsem z toho docela otrávenej, protože jsem to dával dohromady celé odpoledne a výsledek na houby... Ta hudba tam měla být celkem stěžejní a bez ní bude půlka dema úplně o ničem...
    Nenapadá tedy někoho co s tím?

    Dodatek: tak teď jsem ho zkusl na Amče pod Hipppo playerem (jako kdyby mělo problém UAE) a taky nic... Zdá se, že ty vysoké tóny Amiga prostě nezvládne
    Naposledy upravil MisticJoe; 16.01.2011, 21:52:34.

    #2
    prvne, rozpeti not protracker modulu je tusim C-3 - B-5, musis se proste vejit do tohoto rozmezi. resil jsem to tak, ze jsem sampl resamploval nize (samplovaci frekvence / 2), pak muzes sampl transponovat dolu o oktavu a bude to znit normalne (pokud neni uz samplovaci frekvence moc mala). pouzij na to treba free programek audacity, ale jinak na resamplovani pouzivam r8brain pro, na toto asi nejlepsi programek vubec. co se tyce posunu tonin, tak zkontroluj nasledujici: protracker jen prehrava samply a ignoruje instrument editor parametry a obalky. pokud mas v instrument editoru nastavenou nestandardni base note (protracker bere vzdy C-4), tak se ti to vzdy posune - musis si spocitat pocet pultonu, ktere ti chybi k dosazeni base noty C-4 a vyrovnat to opet transpozici.

    pokud bys to vylozene nejak nedaval, tak mi modul posli a ja ti ho opravim, delal sem to hodnekrat...

    Komentovat


      #3
      Ježišmarjá! Díky za tu poslední větu!!! Už půlce čtení jsem totiž přestával chápat o co jde. U hudby jsem se nejdál dostal k tomu, že si nahraju samply a podle not naflákám hodnoty.
      Já ti ho tedy pošlu a byl bys moc hodnej, když se na to koukneš.

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X