Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga 500

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga 500

    Ako pripojit najlacnejsie CFku do Amigy 500 + aby som mal proste HDD?
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    #2
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      pekne vela ciar, kto mi to urobi?
      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

      Komentovat


        #4
        Relativne rozsireny tady byl Alfapower (http://www.amiga-hardware.com/showha...cgi?HARDID=522), krome disku do nej slo dat 8MB Fastky. Ja jsem ho mel (mam) a byl jsem s tim spokojeny.

        Stavet radic pro A500 je spis zabave, nez ze by to melo nejaky extra smysl.
        Naposledy upravil Doda; 17.01.2011, 14:50:29.

        Komentovat


          #5
          A500 sama o sobě dneska nemá nějak moc extra smysl, imo.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            Alfapower som kukal ako prve, bohuzial 120€ euro zato nedam, nasiel som na EBAYi
            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
              A500 sama o sobě dneska nemá nějak moc extra smysl, imo.
              Asi stejně jako všechny ostatní výjma A1200; A4000 a snad i CD32
              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

              Komentovat


                #8
                eBay neni nejlevnejsi zdroj veci na Amigy. Casem neco sezenes treba i tady, ale tech radicu neni moc.

                Ja jeste pred Alfapowerem mel doma delany radic, pomerne jednoduchy a autobootovaci, ktery se pripojoval na expanzni konektor. Byla to jen deska bez krabicky a koupil jsem ho asi pred 20-ti lety od firmy Best Electronics nekde ze severu Moravy (nedavno jsem doma nasel uctenky, vytopil jsem za nej peknych par tisic)..... pisu to proto, ze byl pomerne jednoduchy, ale schema nemam, nicmene muselo to byt nekde dostupne, kdyz to manik vyrabel doma.

                Komentovat


                  #9
                  viacmenej staci vypreparovat veci z A600 schemy. co vlastne robi aj te redukcia IDE68k zjednodusene su to bufre a adresny selektor. Vid realizacia pcmcia v A600 kde je zaroven vyvedeni sekundarny IDE radic (cez neho chodia CF karti v cf-pcmcia redukciach)

                  Jednuduchy radic napr tu: http://www.students.tut.fi/~leinone3/ide/a500ide.html Ale mne pride dost odflaknuty.
                  Naposledy upravil zz_indigo; 17.01.2011, 17:43:14.

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                    viacmenej staci vypreparovat veci z A600 schemy. co vlastne robi aj te redukcia IDE68k zjednodusene su to bufre a adresny selektor. Vid realizacia pcmcia v A600 kde je zaroven vyvedeni sekundarny IDE radic (cez neho chodia CF karti v cf-pcmcia redukciach)

                    Jednuduchy radic napr tu: http://www.students.tut.fi/~leinone3/ide/a500ide.html Ale mne pride dost odflaknuty.
                    zz_indigo vies mi teda spravit teda nieco obdobne? Samozrejme zadarmo to nechcem.

                    Popripade "mam pokazenu ELBOX 4MB kartu do 1200vky su tam zippy ..". dopracovat viac ram?

                    Ideal byl pre mna bol KYLIAN 4MB a lepsi CPU pre A500 s IDE konektorom a custom ROM 3.1

                    to je uz moc
                    Naposledy upravil venox; 17.01.2011, 17:55:35.
                    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                    Komentovat


                      #11
                      Treba Jens udela i turbinu pro A500 vcetne IDE
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        Jo, taková Furia pro A500 s IDE řadičem, tak trhám ruce.

                        Komentovat


                          #13
                          dockaj kym to boboo dokonci potom to prerobit na A500 bude hracka.

                          Komentovat


                            #14
                            Boris ma teraz roboty nad hlavu, preto by som rad oslovil ZZ Indiga ma moznost spravit Kyliana pre A500 ))

                            Mne staci ten Ide urobit s RAmkou..... p. s. Modulator potrebujme? neviem ci tam je uz priamo pripojenie na TV a zdroj, mysku, joystick. Zdroj by som mal aj mysku rezereve u clena z fora.... ostatne by som rad zohnal.... vsetkeho som zbavil a teraz zase zhanam .... omg
                            Naposledy upravil venox; 17.01.2011, 22:31:14.
                            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                            Komentovat


                              #15
                              Prosimtě hlavně né modulátor. Sežeň si minimálně scart kabel nebo rovnou monitor.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X