Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Scavenger

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Scavenger

    Asi bych měl tady mezi vámi začít pár slovy o sobě, aby jste měli malou představu kdo vlastně jsem. Jako asi každý jsem si prošel přes ZX Spectrum, Atari až jsem si pořídil první A500. Postupně přibyla ještě A600, A1200 a nakonec i A4000, která se ale velice rychle odporoučela k pánu bohu.

    To mě otrávilo natolik, že jsem na několik let přešel i kvůli práci na PC. Amiga šla z domu (nebudu říkat kam, asi byste mě ukamenovali) Asi před rokem a půl jsem našel tenhle plátek a začaly zase pálit prsty - a zase jsem si koupil A1200. Manželka má naštěstí pro todle pochopení. Loni v červenci nebo srpnu jsem navštívil Jardu a okoul prvně AmigaOS 4. Výsledek byl novoroční dárek - SAM440, což už doma tolik pochopení nenašlo

    Pak přišla Proberova snaha na mě zbaběle hodit portál, což se nakonec taky stalo . Tak se mnou mějte v začátcích hodně trpělivosti

    #2
    No nazdar... Prober nas uz asi nezvlada, tak si pozval spolutyrana Tak vitaj! Snad to tu s nami vydrzis
    ???

    Komentovat


      #3
      Mno, myslím, že ti Jarda dost jasně a důsledně nevysvětlil, mezi jaký magory se pouštíš...

      Ale jinak vítej a jako domaa...

      Komentovat


        #4
        Tyjo, hozen do vody a plav! Obdivuju odvahu A teď už je jasný komu Prober prodal SAM440 po koupi PegaII od Lukyho. Tak vítej!
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          Ahoooooooooooooj, kukam ze si uz zacal upravovat veci, link na portal..... N1
          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

          Komentovat


            #6
            No nazdar

            Vitaj medzi tunajsich blaznov. A ano, budes s nami potrebovat veeela trpezlivosti. Chce to pevne nervy
            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

            Komentovat


              #7
              Vitaj novy veduci. Neboj s nami to tu nejako zvladnes. :->
              Naposledy upravil Omachel; 31.01.2011, 09:46:15.
              A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

              Komentovat


                #8
                Ahoj,
                hodně sil do téhle rachoty, a budeš ji potřebovat.. tomu věř, no on Ti asi Jarda stejně poreferoval, já to tady sleduju spíše z dálky, jeden čas jsem tak trochu korigoval články, tak jestli to nevadí, dal bych se do toho opět. Pokud budeš mít nějaké přání anebo nápad, dej vědět.
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #9
                  Tak zatím to vypadá že to nějak půjde. Ono to celé je v podstatě celkem jednoduché, ale problém jsou ty jednotlivé pluginy a nastavení. Toho je hromada a chvíli ještě potrvá, než to budu umět jako Jarda (pokud tedy někdy). Podle mě je to tady všechno v pohodě a není třeba nic moc měnit, pokud to jede. A raději do toho nebudu moc vrtat

                  Pokud jde o tu SAM440, tu od Jardy nemám. Jen mi jí pomáhal pomáhal koupit a zaplatit na Amigakitu. O té jeho moc nevím, to se spíš zeptejte přímo něho.

                  O žádných problémech mi nebylo nic řečeno, prý je to tady v pohodě. Jestli kecal, tak mu potom asi rozhodím sandály

                  Komentovat


                    #10
                    Zdar, líbí se mi tvůj nick. Scavenger, to je něco jako mrchožrout nebo snad vydřiduch ?
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                      Zdar, líbí se mi tvůj nick. Scavenger, to je něco jako mrchožrout nebo snad vydřiduch ?
                      ·Cistic bych rekl , tady to snad ale nebude zapotrebi.
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        #12
                        Původní návrh byl Viktor čistič, ale to Alda nechtěl. Tak to má english, jak je to teď mezi mladými moderní
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          ahoj :]

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                            Původní návrh byl Viktor čistič, ale to Alda nechtěl. Tak to má english, jak je to teď mezi mladými moderní
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              #15
                              A přitom jsem chtěl původně mít jen Aleš, ale prý je to málo moderní

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X