Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Indivision AGA MK2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Indivision AGA MK2

    Tak začneme lepší zprávou, kartu jsem myslím si lépe zacvakl, viz. fotka

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: qmwwcHi.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 137,6 KB
ID: 106955

    Jsem si jistý, že včera to tak blízko desky nebylo. (bylo tam slyšet slabší cvaknutí)
    Horší a podstatná je druhá věc, zdroj je mrtvý.
    Včera jsem zápalu zuřivosti, šel ještě zkusit zapojení na druhou TV.
    Měl jsem v plánu vyměnit ve zdroji kondíky a zdroj nebyl v plastové krabici.
    No a protože jsem spěchal, nevšiml jsem si že spodní strana desky zdroje,
    se dotkla plechu od 3.5" mechaniky. Pecka jak prase a tma v celém bytě.
    Byl čas na studenou sprchu. Následně jsem jsem koupil dvě náhradní pojistky,
    ale ohňostroj se konal i tak, tentokrát to nevyhodilo celý byt.
    Zdroj už zespoda byl předtím trošku začouzený, bylo vidět, že tam někdo
    něco přepajoval, teď je to začouzené ještě více.
    Takže nejistota funkčnosti trvá i nadále a navíc budu muset sehnat zdroj.
    Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
    Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

    Komentovat


      O: Indivision AGA MK2

      Kua, ked sa dari tak sa dari. drzim palec.
      A600 Furia020 | A1200 PiStorm32 Lite | A1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2 | Nintendo DS | MiST

      Komentovat


        Indivision AGA MK2

        Autorem citovaného textu je spajdr Přejít na původní příspěvek
        No a protože jsem spěchal, nevšiml jsem si že spodní strana desky zdroje,
        se dotkla plechu od 3.5" mechaniky. Pecka jak prase a tma v celém bytě.
        Jak jsem psal o te trpelivosti, tak fakt se hodi, ver mi

        Komentovat


          O: Indivision AGA MK2

          To ale asi nebude záležet na tv, ale na driveru který teda zatím není dokončený. Na Vesalii mají ke stažení nějakou betaverzi instalace je prý docela pro pokročilé, nezkoušel jsem.
          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

          Komentovat


            O: Indivision AGA MK2

            Autorem citovaného textu je spajdr Přejít na původní příspěvek
            Tak začneme lepší zprávou, kartu jsem myslím si lépe zacvakl, viz. fotka

            [ATTACH=CONFIG]3898[/ATTACH]

            Jsem si jistý, že včera to tak blízko desky nebylo. (bylo tam slyšet slabší cvaknutí)
            Horší a podstatná je druhá věc, zdroj je mrtvý.
            Včera jsem zápalu zuřivosti, šel ještě zkusit zapojení na druhou TV.
            Měl jsem v plánu vyměnit ve zdroji kondíky a zdroj nebyl v plastové krabici.
            No a protože jsem spěchal, nevšiml jsem si že spodní strana desky zdroje,
            se dotkla plechu od 3.5" mechaniky. Pecka jak prase a tma v celém bytě.
            Byl čas na studenou sprchu. Následně jsem jsem koupil dvě náhradní pojistky,
            ale ohňostroj se konal i tak, tentokrát to nevyhodilo celý byt.
            Zdroj už zespoda byl předtím trošku začouzený, bylo vidět, že tam někdo
            něco přepajoval, teď je to začouzené ještě více.
            Takže nejistota funkčnosti trvá i nadále a navíc budu muset sehnat zdroj.
            Pokial mas at atx zdroj zapoj iba floppy kabel do dosky a zapni zdroj . amiga sa ti rozbehne
            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

            Komentovat


              O: Indivision AGA MK2

              To opravdu stačí? Je to spolehlivé? Budu se modlit, ať ten starý zdroj sebou něco nevzal.
              Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
              Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

              Komentovat


                O: Indivision AGA MK2

                Autorem citovaného textu je spajdr Přejít na původní příspěvek
                To opravdu stačí? Je to spolehlivé? Budu se modlit, ať ten starý zdroj sebou něco nevzal.
                ano, na hrube otestovanie to staci. Proste tam kde je konektor na doske floppy pripoj napajanie z floppy zdroja.


                Radsej vsetko odpoj. Pozor doska moze nabiehat aj 20 sekund bez floppy
                Naposledy upravil venox; 29.01.2013, 00:00:05.
                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                Komentovat


                  O: Indivision AGA MK2

                  tak rovnou si mu mohl rict ze nepujde zvuk, aby ho to nevydesilo ...

                  (chybi -12V)
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    O: Indivision AGA MK2

                    EDIT.: Už nic
                    Naposledy upravil spajdr; 29.01.2013, 12:18:36.
                    Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
                    Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

                    Komentovat


                      O: Indivision AGA MK2

                      Nejdřív ty dobré zprávy, zdroj jsem sehnal (Fortron 180W za stovku)
                      Docvaknutí MKII bylo taky nutné.
                      Obraz jede čistě přes DVI monitor (půjčil soused)
                      Teď ty špatné zprávy, přes DVI > VGA hlásí TV stále nepodporovaný formát na první TV
                      DVI > HDMI obraz je rozjetý, nějaké nastavení to trošku vylepší, ale o tak špatné
                      Na druhé TV to neukáže vůbec nic.

                      Půjdu teda do SCART připojení a MKII prodám.
                      Kdyby měl někdo zájem, dejte vědět, než to dám na amibay nebo aukro.
                      Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
                      Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

                      Komentovat


                        O: Indivision AGA MK2

                        Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                        Me MKI vypadava neustale a mam jednu desku, kde nejde nacvaknout vubec. Ze to nekomu drzi dobre zdaleka neznamena, ze to tak funguje vsude, bohuzel.
                        Na MKI Jens specialne neupravoval sockety, alebo velmi mierne. Mal som doma jednu MKI doma a drzala asi iba na 2 doskach. Ked som chcel problem vyriesit tak Socket MKI som musel zbrusit na dotik pinou cca 0,6mm. Po tejto uprave Indivision drzal na vsetkych doskach tak, ze som sa bal, ze odrhnem Lisu, ked som chcel kartu dat dole!
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          O: Indivision AGA MK2

                          Reseni s obracenou patici je zoufale za vsech okolnosti ale je jasne, ze zadne jine taky neni. Me se osobne patice nikde desky vubec nedotyka, takze zbrouseni by nepomohlo. Mozna ubrat material uvnitr na spodni strane, ale na to nemam vybaveni. Ja uz jsem pochopitelne taky koumal jak to vyresit.

                          Komentovat


                            O: Indivision AGA MK2

                            ine riesenie je ale to by ste sa nedoplatili pripadne potom amigu nezavrely.

                            Komentovat


                              O: Indivision AGA MK2

                              MK2 JE nestesti
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat


                                O: Indivision AGA MK2

                                MK2 je rozhodně perfektní hw, ale bez konfiguračního softu je ve většině případů mrtvola. Jakmile ten soft někdo dodělá, bude situace úplně jiná. Uvidíme jak to Jens nakonec vyřeší.
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X