Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

miniITX deska v case A1200 + winuae

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    miniITX deska v case A1200 + winuae

    Nezkoušel někdo nacpat pc hw do holý A1200 s klávesnicí ? Tím by se dosáhlo multiplatformní Amigy s hdmi výstupem, usb atd. (:
    Amiga 500 - 512kb RAM
    retro.flashback.cz / flashback.cz

    #2
    videl som nieco tu . http://www.amiga.org/gallery/index.php?n=3194
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    Komentovat


      #3
      To vypadá zajímavě. Takový PC by mi mohlo i do bytu. (:

      Jen bych nerad nějaký atomový peklo. Já tyhle procáky prostě nesnáším.
      Amiga 500 - 512kb RAM
      retro.flashback.cz / flashback.cz

      Komentovat


        #4
        Prosimtě neřeknu už kde, bo si to nevybavím (tuším, že jedno z toho i na YouTube), ale viděl jsem C64 case a A500 case s vnitřnostma z PC. Takže to určitě jde, ale je otázkou, jak budeš muset zprznit "backplate".

        Komentovat


          #5
          Commodore US.
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #6
            Ne, ne - já myslím regulérní casy.

            Komentovat


              #7
              Tak jako tak, pro mě je to dycky prasárna a offler má zase kozí nápady.
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #8
                Nevím k čemu by byl takový kyborg. Srát na PC, srát na WinUAE. A1200 není zas tak drahá.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                  Nevím k čemu by byl takový kyborg. Srát na PC, srát na WinUAE. A1200 není zas tak drahá.
                  Mno A1200 s turbínou a Indivisionem už je docela drahá sranda v dnešní době. Nebyla by to 100% náhrada Amigy, ale spíš takový malý počítač na retrohraní i konzolových her.

                  Jak říkám, když PC domů, tak v tomto provedení pro mé potřeby idealní. Ale někdy časem. Většina desek má cpu Atom, popř. se dá sehnat s paticí na AMD, ale nevím jak by to v tomto případě bylo s hlučností. Chtěl bych něco tichého ala iMac.

                  Akorát se děsím výkonu.

                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  Tak jako tak, pro mě je to dycky prasárna a offler má zase kozí nápady.
                  Kozí nápady ? (: Proč ? Mě to připadá roztomilý malý počítač.
                  Amiga 500 - 512kb RAM
                  retro.flashback.cz / flashback.cz

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                    Prosimtě neřeknu už kde, bo si to nevybavím (tuším, že jedno z toho i na YouTube), ale viděl jsem C64 case a A500 case s vnitřnostma z PC. Takže to určitě jde, ale je otázkou, jak budeš muset zprznit "backplate".
                    C64 už by byl asi moc hard core na normální používání. (:
                    Amiga 500 - 512kb RAM
                    retro.flashback.cz / flashback.cz

                    Komentovat


                      #11
                      Neni škoda kvůli tomu vraždit case od Amigy? Když miniITX deska, tak adekvátní malá skříň a fajnšmekr si na ní může nalepit Amiga logo, aby se cítil líp

                      Btw. tu hrůzu z Atomu nechápu, sám jsem si tyhle mrňouse docela oblíbil, na emulační potřeby je to paráda - nežere to, netopí to, nehlučí to a utáhne to skoro všechno. (Dvoujádrovej Atom se dá bez problémů použít s Windows7, domácí kompik na net jedna báseň. Pravda, v tuhle chvíli bych si možná počkal na miniITX desky s AMD Zacate...)
                      high-voltage.cz, retropolis.cz, doshaven.eu
                      Amiga 600, ACA630/25, Indivison ECS, 4GB CF HDD

                      Komentovat


                        #12
                        Flashback - uznávám, že s dobrejma zdrojema tě vyjde miniITX pořád levněji, ale když vidím turbíny od Jense, tak A1200 + nová turbína + novej scandoubler je dostupné a cenově přijatelné řešení. Podobně, jako Sledgehewer, bych si udělal emulační stroj, ale nerval bych to do case od Amigy. To je asi jako strkat skobu do vagíny. Jde to, ale skoba tam nepatří.
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Sledge Přejít na původní příspěvek
                          Neni škoda kvůli tomu vraždit case od Amigy? Když miniITX deska, tak adekvátní malá skříň a fajnšmekr si na ní může nalepit Amiga logo, aby se cítil líp

                          Btw. tu hrůzu z Atomu nechápu, sám jsem si tyhle mrňouse docela oblíbil, na emulační potřeby je to paráda - nežere to, netopí to, nehlučí to a utáhne to skoro všechno. (Dvoujádrovej Atom se dá bez problémů použít s Windows7, domácí kompik na net jedna báseň. Pravda, v tuhle chvíli bych si možná počkal na miniITX desky s AMD Zacate...)
                          No je to trošku pro některé jedince perverzní. Ale zase až tak ujetý mi to nepřipadá.

                          Case..je to jen kus plastu a jeden extra žlutý se mi válí doma.

                          Njn, ale já chci funkční řešení i s klávesnicí. Prostě all in one v duchu Amigy.

                          Atomy možná v poslední době s IONem, jinak děs běs. ):
                          Amiga 500 - 512kb RAM
                          retro.flashback.cz / flashback.cz

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                            Flashback - uznávám, že s dobrejma zdrojema tě vyjde miniITX pořád levněji, ale když vidím turbíny od Jense, tak A1200 + nová turbína + novej scandoubler je dostupné a cenově přijatelné řešení. Podobně, jako Sledgehewer, bych si udělal emulační stroj, ale nerval bych to do case od Amigy. To je asi jako strkat skobu do vagíny. Jde to, ale skoba tam nepatří.
                            Možná to je tím, že nemám PC a prostě si to asi nenechám jen tak vymluvit. (: Jelikož na OS X, který používám nejsou zrovna porty emulátorů v takové kvalitě jako na Windoze, tak o tom uvažuji. A pouštět si ve virtualizaci Win a v tom další emulaci mi připadá jak skok na minu.

                            Ale má manuální zručnost není nejlepší, tak nevím jestli tento perverzní nápad dotáhnu do konce.
                            Amiga 500 - 512kb RAM
                            retro.flashback.cz / flashback.cz

                            Komentovat


                              #15
                              Flashi, tož si kup ZPC-GX31 a dej už pokoj

                              Naposledy upravil Prober; 14.02.2011, 18:52:26.
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X