Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sháním Quake II

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Sháním Quake II

    Nemáte někdo doma Quake II WOS verzi?

    #2
    co je wos verze?
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    Komentovat


      #3
      Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
      co je wos verze?
      WarpOS... něco jako PowerUP, ale modernější... prostě PPC.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #4
        obavam se, ze jedina verze Quaka2 pro PPC/WarpOS je ta od Hyperionu, tedy komercni zalezitost.
        Jedinym dalsim kdo portoval Quaka2 co ja vim byl Frank "Goos" Menzel nekdy kolem roku 2002, prisel o zdrojaky atd, nicmene nekde na webu se da najit nejaky exe soubor, ale nejspis to bude jen nejaka beta, pravdepodobne bez zvuku apod...

        Komentovat


          #5
          Jo, ten soubor jsem našel - na jednom serveru, kterej mi chtěl do compu narvat nějakej ten sniffaware, abych si to mohl stáhnout, tak jsem se na to vyprdnul. Nicméně je mi celkem fuk, zda to bude verze od Hyperionu

          Komentovat


            #6
            ten hyperioni nemam ale to co ti ten server nuti jde lehce obejit jen kliknes na jiny odkaz...

            Komentovat


              #7
              Se mi nějak nezadařilo. Fungoval mi jen jeden z tuším těch tří odkazů a ten tvrdil, že si musím do počítače stáhnout nějaký jejich downloader.

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                Jo, ten soubor jsem našel - na jednom serveru, kterej mi chtěl do compu narvat nějakej ten sniffaware, abych si to mohl stáhnout, tak jsem se na to vyprdnul. Nicméně je mi celkem fuk, zda to bude verze od Hyperionu
                To aby člověk za čas používal virtuální počítač pro přístup k netu, z důvodu bezpečnosti systému. (: Jak báječná doba to je.
                Amiga 500 - 512kb RAM
                retro.flashback.cz / flashback.cz

                Komentovat


                  #9
                  No to snad ani ne - ale ten šmejdí server prostě očekává Winy a IE. Pak ani neprudí se stažením s nekompatibilním prohlížečem a tiše ten balast nainstaluje Ale file stejně nestáhne, bo oznámí že není
                  Mě by klidně stačil Hyperionský exáč, QII jinak pro PeCko mám.

                  BTW nechce se někdo pustit do portace Half Life 1? Vzhledem k tomu, že je to jen Q1 engine s nějakými těmi vylepšeními, tak by to na Amize muselo šlapat jak víno. A HL já moc a moc rád!

                  Komentovat


                    #10
                    GoldSrc je v jádru opravdu Q1, kde je implementováno ale hodně prvků z Q2 (zejméně OGL prvky) a v tom výsledku tak nejde o moc jednoduchou operaci. To, že fachá Q1 a Q2 nic extra neznamená - je potřeba naportovat komplet engine a ten je o dost více náročnější, než Q2.

                    Samo, že HL by si to zasloužil, o tom žádná .
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      No mě by stačila i ta kvalita, kterou dosáhneš, když ty mapy zkonvertuješ pod Q1 (samo jsou to jen mapy bez příběhu...no). Chtělo by to zatlačit na Sierru/Valve, aby s tím jako něco udělali, protože těch cca 500 amigistů s PPC strojema na celém světě to prostě chce Prostě hezky poskytnout zdrojáky a neremcat!

                      Komentovat


                        #12
                        Click here to begin your FilePlanet download!

                        Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                        Se mi nějak nezadařilo. Fungoval mi jen jeden z tuším těch tří odkazů a ten tvrdil, že si musím do počítače stáhnout nějaký jejich downloader.
                        tak to zkus jeste jednou a trosku se snaz


                        vse otestovano s FF: free public servers -> download, otevre se externi okno s textem ' Unable to install the FilePlanet Download Control!... nicmene kliknes na 'Prepare My Download!' a pak uz jen 'Click here to begin your FilePlanet download!' Uff.

                        Komentovat


                          #13
                          Si nemůžu pomoct, ale mě to po nakliknutí "prepare..." vyhodí, že spojení se serverem nemohlo být navázáno. Na jakémkoliv odkazu. Můžeš, jestli si to tedy stáhnul, hodit mi to sem do SZ a nebo připojit k příspěvku? Díky moc

                          Komentovat


                            #14
                            Zkusím prohledat věci ve skříni, někde bych měl mít tu verzi od Hypu. Ale netuším v jakém to bude stavu.

                            Komentovat


                              #15
                              Zkusil jsem stahnout a je to na tři kliknutí doma...
                              Přiložené soubory

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X