Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Test – TinyulMUI

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Test – TinyulMUI

    Potřeboval bych otestovat tento prográmek v reálu. !!!!!!!

    A co to je? No přeci programek na fleshování PICu v Minimigu. Protože jsem koupil od FCI kopu součastek a věřím že to dám dohromady . Tak jsem poprosil autora programu, zda by poskytnul zdrojové soubory abych to mohl rozchodit na AROSu. No a po několika hodinách bádání proč to schazuje celý systém jsem prohlédl.

    Teď se zdá program stabilní a komunikativní s seriovým portem. Ale přeci jenom bych to potřeboval otestovat.

    Tak pokud někdo má PC s AROSem, serial kabel a Minimig a zároveň ochotu to vyzkoušet, budu rád. Stačí pouze detekce PICu, zda opravdu komunikuje po seriovém kabelu...

    No jinak si budu muset počkat až dám vše dokopy.....

    díky
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    #2
    AROS - leda bych ho rozjel pod VMWare, stačilo by to myslíš? Hoď mi ten SW do pošty.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      já bych měl aros dokonce nativně, ale teď si neuvědomuju jestli na tom laptopu mám com port, prosím taky hodit prográmek do pošty
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #4
        No to nevým, teoreticky pokud máš na stroji COM port a VMWare ho dokáže namapovat tak ano, ale je to teorie.

        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
        AROS - leda bych ho rozjel pod VMWare, stačilo by to myslíš? Hoď mi ten SW do pošty.
        Přiložené soubory
        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

        Komentovat


          #5
          Posílám pouze exe soubor pro AROS i386. ReadMe snad není potřeba

          Já doufám že tvuj laptop má com port, ono tady není moc lidiček se správnou kombinací hardware...

          Autorem citovaného textu je amigoun Přejít na původní příspěvek
          já bych měl aros dokonce nativně, ale teď si neuvědomuju jestli na tom laptopu mám com port, prosím taky hodit prográmek do pošty
          Přiložené soubory
          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

          Komentovat


            #6
            No já právě laptom používám k flashování Minimiga - pod Windows samozřejmě teda. Takže bych nastartoval nějakou verzi AROSu (CD nebo VM).
            O víkendu to zkusím.
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              Jak dopadly testy tinyulMUI?
              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

              Komentovat


                #8
                Ten PIC co mas od FCIho je uz naprogramovanej. Predpokladam, ze s tim ale pokusujes jen tak pro zabavu.

                Komentovat


                  #9
                  Jj, chci něco pro případ že by bylo potřeba nahrát novou verzi do PICu. A protože nemám žádný PC s widlema ani s linuxem, je toto pro mě nejschudnější... Teda můžu na Efice bootnout Morphos a flashnout to zkrs něj, ale AROS je můj kůň......
                  Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                  Komentovat


                    #10
                    Ihmm netlačím na pilu, ale pokud by někdo o víkendu chtěl vyzkoušet tinyulMUI budu šťastný chlapec

                    Díky
                    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                    Komentovat


                      #11
                      Tak jsem konečně vyhrabal starej notes, propojil s Minimigem sériovým kabelem, nastartoval Icaros Desktop, spustil TinyUI MUI a PIC se mi krásně detekuje, vše probíhá úplně stejně jako na PC.
                      Flashovat jsem ale nezkoušel, mám tam nejnovější verzi už a navíc, člověk nikdy neví
                      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                      Komentovat


                        #12
                        Mimochodem, najde se nějaký dobrovolník, který mi nabastlí na Minimiga více RAM?
                        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je amigoun Přejít na původní příspěvek
                          Tak jsem konečně vyhrabal starej notes, propojil s Minimigem sériovým kabelem, nastartoval Icaros Desktop, spustil TinyUI MUI a PIC se mi krásně detekuje, vše probíhá úplně stejně jako na PC.
                          Flashovat jsem ale nezkoušel, mám tam nejnovější verzi už a navíc, člověk nikdy neví
                          Díky za test jsem opravdu rád že to detekuje. Tak, ještě zkompiluji verzy pro ppc a půjde to ven...

                          Ještě jednou díky....
                          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X