Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sraz na Slovensku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Sraz na Slovensku

    to ma nenapadlo s tym VS, uz su u mna money. Ano dohodneme sa na mieste so stravou, nikoho nenutim tam JEST! Dajte prosim Vas vediet aj o cca kolkej by ste cca prisli. Po koho treba ist?
    Naposledy upravil venox; 27.05.2011, 10:58:42.
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    Komentovat


      O: Sraz na Slovensku

      od 5:00 ráno?
      Sinclair 128, Amiga 1200, PS1, PS2, PS3,PS4, X360 ,X One, PS VITA, PSP ,WII, PC

      Komentovat


        O: Sraz na Slovensku

        myslis sobotu?)) realne v piatok asi od cca 17:00 budu prichadzat si myslim
        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

        Komentovat


          O: Sraz na Slovensku

          zartowal som....ja pridem tak okolo 18-19:00
          Sinclair 128, Amiga 1200, PS1, PS2, PS3,PS4, X360 ,X One, PS VITA, PSP ,WII, PC

          Komentovat


            O: Sraz na Slovensku

            V piatok doobeda budem v BA a tipujem tak medzi 14:00 - 16:00 by som prisiel do PD. Budem sa snazit co najskor.
            A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

            Komentovat


              O: Sraz na Slovensku

              Ja neviem presne kedy pridem, v piatok sa chamrat stahuje z BA do Kosic a opacene. Cesty budu prepchate az az...
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                O: Sraz na Slovensku

                To uz sme sa fakt mohli nasackovat do dvoch aut, cestou zobrat Probera a ist do Vraneho...
                ???

                Komentovat


                  O: Sraz na Slovensku

                  Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                  To uz sme sa fakt mohli nasackovat do dvoch aut, cestou zobrat Probera a ist do Vraneho...
                  Trochu neskoro nie ? Povodne mal byt tento zraz skor, ale vsetci drzali tlamy. Potom sme sa dohadovali, ze skocime aspon na pivo. A nakoniec to dopadlo takto. V cechach maju zraz kazdu chvilu, tam moze ist hocikto kto ma chut. Ved este bude aj nejaka akcia v Brne atd. A hlavne Cesi nemaju problem prist. Tych stretnes na akciach hocikde, aj osembitov. Aka je sanca ze stretnes Slovakov ? S nasou povestnou lenivostou... Ja som rad ze sa vobec stretneme, aj keby nas malo byt len pat.
                  A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                  Komentovat


                    O: Sraz na Slovensku

                    Co neskoro? To , ze je vtedy Vrane je vonku uz ale dva mesiace. A predchadzajuca verzia zrazu mala byt za 30 eciek (+benzin + dialnicna), co je na mna proste moc. Preto by som sa radsej zlozil na cestu do Praglu. Ale to je len moj nazor.
                    ???

                    Komentovat


                      O: Sraz na Slovensku

                      Myslel som neskoro niekoho zhanat na cestu do Prahy. Neviem kolko to je kilakov, ale ak by v aute nesli aspon 4 kusy o vela lacnejsie na benzin by si to do Prahy (a spat) asi nemal. A dialnicnu by si potreboval aj v Cechach.

                      Mne to v tom hoteli za 30 eciek neprislo vela (aj so stravou a bazenom, tak isto miestnost s projektorom). Ale rozumiem ze ked nemas prachy tak nemas, s tym clovek nic nenarobi
                      A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                      Komentovat


                        O: Sraz na Slovensku

                        No ved to...
                        ???

                        Komentovat


                          O: Sraz na Slovensku

                          Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                          Co neskoro? To , ze je vtedy Vrane je vonku uz ale dva mesiace. A predchadzajuca verzia zrazu mala byt za 30 eciek (+benzin + dialnicna), co je na mna proste moc. Preto by som sa radsej zlozil na cestu do Praglu. Ale to je len moj nazor.

                          Teraz to stoji 7€ na noc DPC tak co riesime zase PRAHU? Z Ba to mas kusok 198Km, ja dochadzam denne 180Km do prace. Ta Honda 1.8 ratam papa do 7,5L 360Km (32€) a HDIcko do 6L - 360Km (24,50€) jedlo a pitie na den 15€ - cize ak dobre ratam 3 dni ta vyndu cca - 30€ na den aj s cestou a jedlom/pitim/ubytkom pri HDicku. Vela? a keby ste isli 2-3ja mas to skoro zadara
                          Naposledy upravil venox; 30.05.2011, 06:56:50.
                          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                          Komentovat


                            O: Sraz na Slovensku

                            Venox: uhradene
                            A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                            Komentovat


                              O: Sraz na Slovensku

                              super uz sme 3ja ))
                              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                              Komentovat


                                O: Sraz na Slovensku

                                Jonson, sup, sup.
                                A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X