Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sraz na Slovensku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Autorem citovaného textu je bogy Přejít na původní příspěvek
    Chcem prist. V piatok to ale asi nestihnem. A dostavim az v sobotu rano... Ozvem sa telefonicky .

    Pojdem z Levic, cez: Zarnovica, Ziar n/ Hronom, Handlova, Remata. Ak by niekto chcel, mozem ho cestou vyzdvihnut.
    Super
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    Komentovat


      O: Sraz na Slovensku

      Tak dnes si pripravte pecienky!
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        O: Sraz na Slovensku

        Auto odomknute, stastne som docestoval domov, vdaka Obivanken!
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          O: Sraz na Slovensku

          tak to je fajn, ze si v poradku prisiel. A diky vsetkym za ucast, Venoxovi za organizaciu a na jar sa tesim znovu na stretnutie
          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

          Komentovat


            O: Sraz na Slovensku

            Nejake fotky nahodte
            I love Amiga

            Komentovat


              O: Sraz na Slovensku

              Hej, tie musi dodat Venox a Omachel. Inak tento rok nas bola zase o par kusov viac, co je len dobre. Strava super ako vzdy, kopec srandy, skvele som si cez weekend oddychol. Aj ked menej pospal
              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

              Komentovat


                O: Sraz na Slovensku

                Prijemné stretnutie ľudí s rovnakou "diagnózou" Amiga.

                Ja som spravil nejakých 13 fotiek. Je to asi 40 MB. Niekde to uploadnem a pošlem zúčastneným privátne správy s LINK-om.

                P.S.

                Inak tá moja A600 stále blbne... Som to doma testoval dlhšie a správa sa to zle s tým WHD Loadom. Ešte vyskúšam otvoriť case a viac chladiť. Možno to pomôže.
                A1230, A1260, A600, Furia EC02, S628, A2K | ZX 81, Spectrum 48, 48+, 128, +2A, +2B | Sord M5 | C 64 |Atari 1040 STFM, 800 XE, XL | Didaktik Kompakt, M, Gama | Ondra | PMD 85 | PP 01 | Sharp MZ-721

                Komentovat


                  O: Sraz na Slovensku

                  Mal som este rodinne povisnosti... az teraz som sa dostalu ku malemu Reportiku - v piatok sme sa zacali stretavat okolo 18:00 tej... prisli Omachel, ObiWan, neskor Voodoo, Falcon s manzelkou a neskoru veceru stihol aj Boboo )).
                  Po uvitani sa zacalo rychlo rozbalovat, pripajat, zapinnat.... prve tony Amiga modulu sa zacali rozliehat po miestnosti a ja som si uvedomil, ze ano konecne som tu, medzi kamaratmi s ktorymi zdielam krvnu skupinu menom Amiga pozitiv!.
                  Pilo sa , jedlo sa , kecalo sa, drvilo sa.... Boboo nam ukazal zase krasny kus noveho HW Furiu 020..... proste vsetko ako ma byt na uvod. Uz sme si skoro zvykli, ze nam Boboo serviruje kazde stretnutie nove prekvapenie.
                  Co ma ale naozaj dostalo bola obrazovka a vedomosti ObiWana o assemleri Amigy. Proste co efekt v hre vedel ako nato a dokonca mal pripravene demo stihacky s odrazom dole ako vodna plocha.... vsetko nam vysvetloval ale nechapal som asi 99% veci co povedal. / to das sem do bliteru skocis .. ulozisss, nahras ..... a boli sme jasni koncilo sa cca o 02:45.
                  Po super ranajkach (mali sme ich pripravene vo VIP saloniku) sa to opat zacalo rozbiehat, niektori vyuzili prekrasne pocasie a moznost turistiky v okoli Rematy. Medzi casom dosiel Bogy ktoreho sme srdecne privitali, mal iste problemy s A600.... testovalo sa, kecaloo.. Potom som musel na asi 2 hodky odist.... vratim a zase sme boli o dvoch ludi naviac OXCOM + prijemna navsteva z KOSIC , doviezli Amigu PPC s mediatorom a VOODOO 4. Problem bol , ze proste grafika nesla ako u mna ked som mal VOODOO 3 a mediarora... riesilo sa , hladalo sa .... - to bolo rusno, vrava, zapal - proste krasa
                  Skoda ze mali este povisnoti nase nove prirastky a po par hodinach nas opustili..... skoda hadam nabuduce budu moct ostat aj na viac dni
                  Podvecer soboty nas este poctil navstevov Marek z PD, kamarat Omachela a dlhorocny Amigista.
                  Podvecer skoro aj uz rano zacala prezentacia youtube roznych klipov... kopec srandy a uznania.... davno som sa tak dobre nezasmial, nasledoval ranajsi scifi film - kino pre vytrvalcov ))
                  V nedelu rano sa dal smutok uz skoro krajat, vsetko proste konci a my sa navratime do reality. Pri baleni sa stala este jedna neprijemna vec - Boboo si zabuchol kluce od auta v kufri a nahradne mal 100km (. Takze OBIWAN mu ponukol pomoc a zdarne vsetko dopadlo ako som cital dole, velka vdaka jemu ale aj vam vsetkym za skvelu party , kde sa teda dalo porozpravat o vsetkom..


                  Foto doplnim zajtra, vela ich nieje .... uz proste dnes mam dost
                  Přiložené soubory
                  Naposledy upravil venox; 09.10.2012, 09:14:19.
                  WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                  Komentovat


                    O: Sraz na Slovensku

                    Plne suhlasim. Akcia bola vyborna, vecierka o 2:30 , ranajky 8:00. Strava, ubytovanie, prostredie bez chyby.
                    Ziadna nuda. A kde clovek pozrel tam bola Amiga. A ako bombonik Furia Valec. Co dodat ? Nech je po zime a na jar sme tu zas. Dakujem.
                    A600 Furia020 | A1200 PiStorm32 Lite | A1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2 | Nintendo DS | MiST

                    Komentovat


                      O: Sraz na Slovensku

                      Aj ja sa pripajam a dakujem za akciu. Som rad, ze je nas s kazdou dalsou akciou viac a viac.
                      A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                      Komentovat


                        O: Sraz na Slovensku

                        Chlapci, diiiky za fotky. Ale este mi tam dve zasadne chybaju. Parny valec a flasu co sme pili. Priznajte sa bez mucenia, kto ich ma ?!
                        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                        Komentovat


                          O: Sraz na Slovensku

                          Tak bez mucenia sa priznavam.
                          Furiu Valec som nefotil ale flasu mam.

                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_20121006_120443.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 111,5 KB
ID: 106803

                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_20121006_120457.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 68,7 KB
ID: 106800
                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_20121005_214217.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 53,9 KB
ID: 106801
                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_20121005_214302.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 55,8 KB
ID: 106802
                          A600 Furia020 | A1200 PiStorm32 Lite | A1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2 | Nintendo DS | MiST

                          Komentovat


                            O: Sraz na Slovensku

                            Popiste na nejake fotce kdo je kdo at ty lidi poznam

                            Komentovat


                              O: Sraz na Slovensku

                              Ja sa tiez pripajam (az teraz, skor som sa k netu nedostal) k super pocitom z akcie , vsetko bolo v najlepsom poriadku, pocasie vyslo, amiga diagnostici boli tam kde mali byt vyborna nalada, fajn pokec, tesim sa na dalsiu akciu. Malo to len jednu chybu - strasne malo casu, proste ten vikend je malo

                              P.S.: Este musim nieco napisat na stranku Rematy, kde sme boli vsetci spokojny
                              Falcon_11
                              Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
                              Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
                              E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
                              Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
                              AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


                              registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

                              Komentovat


                                O: Sraz na Slovensku

                                bOLO NAS TAM VIAC, BOHUZIAL NEMAM DOBRE FOTO TVARE. jONSON TAM NEBOL ALE PATRI DO PARTIE
                                Přiložené soubory
                                Naposledy upravil venox; 11.10.2012, 10:53:49.
                                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X