Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sraz na Slovensku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    U mě to je těžký....

    Apr, 22nd - 25th REVISION (DE)
    Jun, xx Artway (CZ)
    Aug, 26th - 28th Buenzli (CH)
    Sep, 16th - 18th Function (HU)

    Takže bych to viděl na začátek Července resp. Júla ;o) Ale to bude hotel plnej turistů a ceny vysoko, že?

    Na druhou stranu máš čas udělat pořádný promo (webík, invitation demo), přichystat projektor, prostory, ... ;o)))
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #32
      Tak potom polka maja, ne?

      Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
      April ja som ratal tak JUN-JUL-AUGUST leto
      No sak dobre no...
      ???

      Komentovat


        #33
        ten Maj je teda zaujimavy celkom, zacinam rozmyslat ani JACK nic nema
        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

        Komentovat


          #34
          Já bych poprosil pražské o info, zda by to brali jako víkendovou dovolenku pro rodiny, které tam logicky odstavíme, ať se baví, jak chtějí. Jde mi o to, že v takovém případě by ten autobus byla asi lepší volba, než kolona aut na D1.

          Komentovat


            #35
            Máj je taky OK, ale nejlépe po vejplatě (po 10.) ;o)
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #36
              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
              Máj je taky OK, ale nejlépe po vejplatě (po 10.) ;o)
              To bude cakat asi kazdy ))
              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

              Komentovat


                #37
                O: Sraz na Slovensku

                Takže mám nové informácie. Cena na jedného s raňajkami a večerou je 30€! na deň - 2hod zadara bowling + 1,5 hod zadara bazén denne. Krásna izba + konferenčná miestnosť + projektor a plátno v cene po dobu celej dĺžky pobytu! NO? môže byť?
                Naposledy upravil venox; 28.03.2011, 19:24:01.
                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                Komentovat


                  #38
                  O: Sraz na Slovensku

                  Tak za seba hovorim, ze jasne. Ak sa nic nestane a neprejde ma vlak, prisiel by som. A co ostatny ?
                  A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                  Komentovat


                    #39
                    O: Sraz na Slovensku

                    Len par upresnujucich: Izby su jednicky/dvojky alebo ake? Neexistoval by variant bez kultury (bowlingu/bazenu/vecere) s moznostou nejakej lacnejsej izby? Nechcem vyzerat, ze sa vykrucam, ale 60 eciek (to boli kedy si skoro dva litre) na vikend proste nemam a v dohladnej dobe mat nebudem
                    ???

                    Komentovat


                      #40
                      O: Sraz na Slovensku

                      to Wolfus: Prepac, ale to je min. co sa da urobit, inak pojde do straty a to nechem.. su to cisto iba naklady, ten bazen a bowling je iba darcek od nehe, inak sa to cvaka vsetko... nemyslim si , ze 30 je vla na den, sak si zober iba ranajky , veceru a mas 7€ . Izby maju odelene dvoj lozko plus moznost pristelky. Takze ak sa dohodnes na pristelke u niekoho budes to mat lacnejsie urcite. Min. pocet ludi je 12. Ale aj tak si myslim, ze sa nestretavame zase kazdy den na Slovensku.... ja by som to obetoval... tiez nemam teraz na rozdavanie ale Amiga je Amiga..
                      Naposledy upravil venox; 28.03.2011, 20:20:44.
                      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                      Komentovat


                        #41
                        O: Sraz na Slovensku

                        potesila by ma ucast vsetkych a hlavne Voodoho s 1260 ?MHz )) a Booba s Furiou! )) plus dalsie lahodky z poza hranic
                        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                        Komentovat


                          #42
                          O: Sraz na Slovensku

                          Poprosim Grafikou o navrh loga akcie na Slovensku 2011 Remata
                          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                          Komentovat


                            #43
                            O: Sraz na Slovensku

                            Ked pridem, tak ti spravim radost a zoberiem aj Blizzarda 060. Amigu neviem, zalezi od toho ci pojdem autom alebo busom.

                            Pre mna ta cena nie je extra vysoka. Na dovolenke som nebol ani nepamatam a povedzme 70 - 80 euro na jeden weekend za rok ma nezabije. A to prachov na rozhadzovanie rozhodne nemam. Ale chapem, ze pre niekoho to moze byt vela (kde nic nie je ani smrt neberie). Ale dufam ze aspon 12 ludi sa najde. Kedy bude nejaka sanca ze sa stretneme Amigisti na Slovensku ?
                            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                            Komentovat


                              #44
                              O: Sraz na Slovensku

                              Tak aspon na jednu noc by som prisiel, to by som este utiahol snad...
                              ???

                              Komentovat


                                #45
                                O: Sraz na Slovensku

                                Ještě nevím jistě, ale pokud by to šlo i se psem, tak bych to snad doma na ten společný víkend i ukecal, sice je to pro důchodce docela dost, ale už dlouho jsem nebyl na rodném Slovensku
                                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X