Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sraz na Slovensku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Sraz na Slovensku

    Ja sa silno hlasim k terminu "17, 18, 19. 5. "

    25.5. urcite nemozem - idem na Depeche Mode do Bratislavy (DM Rulez )
    a prelom mesiacov (31.5,1.6) je u mna kazdy mesiac problem, lebo chodime na tyzden do Rakuska. Bud len manzelka alebo cela rodina.
    A1230, A1260, A600, Furia EC02, S628, A2K | ZX 81, Spectrum 48, 48+, 128, +2A, +2B | Sord M5 | C 64 |Atari 1040 STFM, 800 XE, XL | Didaktik Kompakt, M, Gama | Ondra | PMD 85 | PP 01 | Sharp MZ-721

    Komentovat


      O: Sraz na Slovensku

      Po hlasovani asi zrejme ostane povodny termin, je velka skoda ze dalsi ludia nemozu prist prave 17-18-19 ale zase neda sa vyhovet vsetkym. Zazrel som tam mena Ako WOLFUS, JACK3D. LISIAK4 - s Wolfusom som to konzultoval OK , JACK a LISIAK4 neda sa vam to prehodit na 17-18-19? Dakujem
      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

      Komentovat


        Tombola

        Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
        Po hlasovani asi zrejme ostane povodny termin, je velka skoda ze dalsi ludia nemozu prist prave 17-18-19 ale zase neda sa vyhovet vsetkym. Zazrel som tam mena Ako WOLFUS, JACK3D. LISIAK4 - s Wolfusom som to konzultoval OK , JACK a LISIAK4 neda sa vam to prehodit na 17-18-19? Dakujem
        Myslienka:
        pre motivaciu a zvysenie ucasti, moze byt tombola, co ja viem 5,- Eur a na konci by sa zrebovala Furia 32-Bit. Tombola by zaplatila ten jeden kus, ucast by sa zvysila a niekto by sa radoval Len ma to hacik, nikto nemoze niekoho nutit, aby si kupil zreb do tomboly. Ak by nas bolo 15. uz sa da o niecom uvazovat
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          O: Tombola

          Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
          Myslienka:
          pre motivaciu a zvysenie ucasti, moze byt tombola, co ja viem 5,- Eur a na konci by sa zrebovala Furia 32-Bit. Tombola by zaplatila ten jeden kus, ucast by sa zvysila a niekto by sa radoval Len ma to hacik, nikto nemoze niekoho nutit, aby si kupil zreb do tomboly. Ak by nas bolo 15. uz sa da o niecom uvazovat
          Ja som chcel venovat DPAINT 4 AGA do tomboly bezplatne alebo sutaz uvidim
          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

          Komentovat


            O: Tombola

            Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
            Myslienka:
            pre motivaciu a zvysenie ucasti, moze byt tombola, co ja viem 5,- Eur a na konci by sa zrebovala Furia 32-Bit. Tombola by zaplatila ten jeden kus, ucast by sa zvysila a niekto by sa radoval Len ma to hacik, nikto nemoze niekoho nutit, aby si kupil zreb do tomboly. Ak by nas bolo 15. uz sa da o niecom uvazovat
            Motivacia ako svina.
            MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

            Komentovat


              O: Sraz na Slovensku

              Veď nie je problém kúpiť aj viacej lístkov do tomboly, len obmedzíme strop, aby si niekto nekúpil 30. Ale tak to už je aká MOTIVACIA zúčastniť sa !!! Svetová premiéra a ešte aj možnosť vyhrať najnovšiu turbokartu pre A600

              p.s.: napíšte to niekto aj na EAB, Jensa aj drbne
              Naposledy upravil voodoo; 03.04.2013, 12:30:56.
              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

              Komentovat


                O: Sraz na Slovensku

                Nejako ste sa rozbehli, dufam ze nechcete pozvat Markizu.
                A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                Komentovat


                  O: Sraz na Slovensku

                  Autorem citovaného textu je bogy Přejít na původní příspěvek
                  Ked mam pravdu povedat, tak aj ja by som radsej spal v honosnejších podmienkach.
                  Ale pokial budú všetci spať na mieste A, tak na mieste B by mi bolo akosi smutno samému...
                  Bogy, veď to je jedno kde spíš. Veď pôvodne sme aj my mali spať na hoteli, ale keď bola chata celá pre nás, tak sme zostali na chate. Aj keď mne to ubytko nevadí. A hlavne môžeme byť hore do kedy chceme a do postele je to len cez chodbu

                  Veď aj keby spíš na hoteli, tak sa ráno stretneme na raňajkách..
                  A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                  Komentovat


                    O: Sraz na Slovensku

                    Vsetkym kto budu spat na hotely - treba si zajednat izbu vopred - byva tam natresk
                    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                    Komentovat


                      O: Sraz na Slovensku

                      Autorem citovaného textu je Omachel Přejít na původní příspěvek
                      Nejako ste sa rozbehli, dufam ze nechcete pozvat Markizu.
                      Ale fuj

                      Inac ja by som tento rok rad, ale ten prvy termin je akurat finale hokeja a kedze ho vysielame, budem musiet byt v praci Takze pokial nezasiahne vyssia moc, nebudem sa moct uvolnit.

                      Bogy: Ako povedal Voodoo - je jedno kde spis, podstatne je s kym
                      ???

                      Komentovat


                        O: Sraz na Slovensku

                        A trosku ina namotavka! Dnes mi odpisal p. Zahurancik!

                        Rad by sa zucastnil! Pevne dufa, ze mu to pracovne povinnosti dovolia. Momentalne byva v PRAHE.
                        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                        Komentovat


                          O: Sraz na Slovensku

                          Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                          A trosku ina namotavka! Dnes mi odpisal p. Zahurancik!

                          Rad by sa zucastnil! Pevne dufa, ze mu to pracovne povinnosti dovolia. Momentalne byva v PRAHE.

                          Rad by som ho osobne spoznal, ale tesim sa na AP3 aj ked mu to prac. povinosti nedovolia.

                          Falcon_11
                          Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
                          Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
                          E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
                          Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
                          AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


                          registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

                          Komentovat


                            O: Sraz na Slovensku

                            boze uz nech je maaaj
                            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                            Komentovat


                              O: Sraz na Slovensku

                              A4000 a Oxcom teda pridu? Si v kontakte s Deepnet-om?
                              A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                              Komentovat


                                O: Sraz na Slovensku

                                Autorem citovaného textu je Omachel Přejít na původní příspěvek
                                A4000 a Oxcom teda pridu? Si v kontakte s Deepnet-om?
                                A4000 ma zatial nekontaktoval, Oxcom pride ale nevie ako srdzi, Deepnet ak bude mat cas. Preto som ich tam nezapisoval
                                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X