Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sraz na Slovensku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Sraz na Slovensku

    Tak skuste dat navrhy na nejaky termin. Ale neviem ci je cez sezonu volna chata. Ono ubytovat sa da aj v hoteli, ale nemali by sme spolocensku miestnost. A to je spolu s jedlom ta najvacsia vyhoda
    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

    Komentovat


      O: Sraz na Slovensku

      Tak bychom to měli v jedné z konferenčních místností třeba (v jedné jsme přeci večeřeli).
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        O: Sraz na Slovensku

        No jó, ale ta cena za hotel by už asi byla nepřiměřená... . Asi by to nestálo to co tá chata.
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          O: Sraz na Slovensku

          Venox by cenu třeba nějak zařídil, znáš ho ;o)

          Spíš než kvůli cimře, já se na Slovenskou akci těším hlavně kvůli skvělým lidem, příjemnému odpočinku stráveného u Amigy, malebné krajině, voňavému vzduchu, dobrému jídlu a Boboo-ovu oriGINu ;o)
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            O: Sraz na Slovensku

            Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
            Spíš než kvůli cimře, já se na Slovenskou akci těším hlavně kvůli skvělým lidem, příjemnému odpočinku stráveného u Amigy, malebné krajině, voňavému vzduchu, dobrému jídlu a Boboo-ovu oriGINu ;o)
            Nepředpokládám, že by si si to, jak jsem Ti říkal, když jsme šli z jídla do chaty, že je tam tak krásné prostředí a že mi se se*eme v zavřené chatě s Amigami vzal nejak k srdcu . Teď by si předpokládám už neabsolvoval ani tu chůzi z hotelu do chaty, když už by si byl na hotelu. To s tou malebnou krajinou a voňavým vzduchem si nech pro nejakou naivku... ).

            No a to slovo se*eme berte s nadhledem, doufám že víte jak to myslím - jen v tom dobrém .
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              O: Sraz na Slovensku

              Ale treba si zapamatat, ze aspon mesiac pred akciou netreba jest kura, tam sa ho najete do sytosti.
              A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

              Komentovat


                O: Sraz na Slovensku

                Pravdu povediac, netusim ako to bude tento rok s chatou, zmenil som pracu a momentalne skoro vsetok cas ide do prace. Tento rok som rozmyslal navstivit Cesku akciu aby som nemal aspon jeden rok starosti ohladne organizacie a podobne..... Este uvidim... dajte mi aspon este cas do Marca .
                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                Komentovat


                  O: Sraz na Slovensku

                  Bol by zaujem o Amiga zraz niekde aj na vychodnom Slovensku? Pytam sa preto, ze keby to venox-ovi tento rok nevychadzalo s organizaciou zrazu, skusil by som nieco zorganizovat ja
                  Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                  Komentovat


                    O: Sraz na Slovensku

                    Co sa tyka mna, tak kludne.
                    MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                    Komentovat


                      O: Sraz na Slovensku

                      Ano, pokial bude moznost spat aj inak ako v spacaku na zemi
                      A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                      Komentovat


                        O: Sraz na Slovensku

                        Ano, Venox svojim organizacnym pristupom a miestom konania nasvil vysoko latku.
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          O: Sraz na Slovensku

                          A čo tak urobiť stretko niekde v okolí Banskej Bystrice ? Je relatívne v strede Slovenska. Takže by sme tam mali všetci zhruba narovnako cestu.
                          Lenže z okolia BB asi nemáme žiadneho Amigistu. Či ?


                          Autorem citovaného textu je a4000 Přejít na původní příspěvek
                          Bol by zaujem o Amiga zraz niekde aj na vychodnom Slovensku? Pytam sa preto, ze keby to venox-ovi tento rok nevychadzalo s organizaciou zrazu, skusil by som nieco zorganizovat ja
                          A1230, A1260, A600, Furia EC02, S628, A2K | ZX 81, Spectrum 48, 48+, 128, +2A, +2B | Sord M5 | C 64 |Atari 1040 STFM, 800 XE, XL | Didaktik Kompakt, M, Gama | Ondra | PMD 85 | PP 01 | Sharp MZ-721

                          Komentovat


                            O: Sraz na Slovensku

                            Podla mnozstva reakcii to vyzera ze odtial nie je nikto Kto sa hlasi ako obet na organizaciu dalsej akcie ? A nehlaste sa vsetci, kto ma z tolkych ruk vyberat
                            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                            Komentovat


                              O: Sraz na Slovensku

                              kua hoši, pamatujte na nás z Moravy?

                              Komentovat


                                O: Sraz na Slovensku

                                Přesně co říká Kavi. Prosil bych vzdálenost tak do 300 km od Brna, pak už holka v autě zlobí ;o) (jistě se ptáte která z nich?)
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X